Page 2 of 2
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 23:25 25. Nov 2011
by Bahnak
OK, tak ještě tu digestoř...
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 18:44 27. Nov 2011
by Derken-
Dygina tam tuším už je... Ale co mi hlava nebere, proč se loví Zelený, Modrý a Zlatý drak, které jsem v životě neviděl a neslyšel o nich(nepředpokládám, že jsem byl všude, ale co jsem se ptal i ostatních lidí, tak je nikdo nezná).. A pak tam je ještě jedna stvůra co jsme v životě nenašli, ale ted si nevzpomenu na název

Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 19:11 27. Nov 2011
by kucik
Mozna uz sesli vekem. Ale nemyslim si, ze by tam nomis daval potvoru, ktera neexistuje.
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 21:53 27. Nov 2011
by Derken-
Já nevím, nešlo by se na to podívat?

Já jako klidně věřím, že ty bossáci jsou v paletě, ale systémově na Thalii neexistují, nemají svou lokaci a není možné se k ním dostat a tím pádem ani ulovit.
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 14:07 28. Nov 2011
by kucik
To by vedeli nejspis Rejty a DG, jestli vazne nekde jsou.
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 11:01 04. Dec 2011
by Miking
Cena výkupu stále stejná 350 gp.
Lidda wrote:
Napsal: 11:05 08. Črc 2010
Nejedna se o neprodejnou trofej, ale o trofej prodejnou za velmi zvlastni cenu.
Pirko mlady erinye z Piskovcovyho dolu, prodava se za 350g, pritom boss samotnej se zdal bejt alespon na stejny urovni jak Starej Drapatec jehoz ostny se prodavaji za 4.4k, creepy v dole jsou taky na stejny urovni jako drapatci, ne-li tezsi.
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 08:01 16. Jan 2012
by XŠevyX
Prahvozd: U nemrtváku je věž, ve které straší nekromancer. Má stoptime, kvílení bánší s celkem slušným TO a dalších spoustu jiných vychytávek. Ale po sléze z něj padne zub, který lze prodat u vetešníka či kožešníka za 4 zlatky. Příjde mi to docela málo na to, jaký je to zabiják.
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 08:04 16. Jan 2012
by Bruciacullo
XŠevyX wrote:Prahvozd: U nemrtváku je věž, ve které straší nekromancer. Má stoptime, kvílení bánší s celkem slušným TO a dalších spoustu jiných vychytávek. Ale po sléze z něj padne zub, který lze prodat u vetešníka či kožešníka za 4 zlatky. Příjde mi to docela málo na to, jaký je to zabiják.
Nelži!!

mě za něj dali 400

ne taky mi to přijde podceněné
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Posted: 08:19 16. Jan 2012
by Zindo
To není šefik, jen takový přisluhovač, šéf je až jinde a je to prastary lich. Ten zub co jste prodali jde použít do craftu alchymie na nejsilnejší lektvary.