Page 2 of 6
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:36 20. May 2008
by Daanri
No na nakom novom webe sme sa s igor dohodli, tak uvidime co z toho bude, takze treba vydrzat. Ja som este rozmyslal nad nakymi plagatmi Thalie a vylepit ich niekde. Teda kazdy povine by ich vylepil vo svojom meste niekde na skolach a tak.

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:39 20. May 2008
by Krata
to taky něni špatnej nápad.. můžem taky překecat pár writerů aby načmárali na nějakej barák stránku Thalie, třeba v praze někde na sídlišti

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:41 20. May 2008
by Daanri
No nacmarat nieco na naky barak, z toho by mohol byt naky problem, jedine na povolene miesta, ale par malych plagatikov by naku skodu nemalo spravit. Este nake napady?
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:44 20. May 2008
by Krata
to byl jen vtip.. ty plakáty by šli, mohl by se dát na web aby si ho mohl každej doma vytisknout, jinak nevim jak to dostat mezi lidi

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:45 20. May 2008
by igor
Krata wrote:to taky něni špatnej nápad.. můžem taky překecat pár writerů aby načmárali na nějakej barák stránku Thalie, třeba v praze někde na sídlišti

jo, ty asi fakt nejseš normální... víš kolik stojej barvy? Namalovat celou webstránku, to by ses nedoplatil.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:53 20. May 2008
by Krata
Igor: no to nevim.. pořád čekám až ho někdo udělá

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 21:15 20. May 2008
by Neithan1
a co vzducholod s obrovskym napisom THALIE.PILSFREE.NET ktora by lietala od londyna po moskvu ?
//z druhej strany moze mat farebny napis DROWS RULEZZ
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 21:23 20. May 2008
by Daanri
hh mate niekto doma vzducholod? Napis dodame.

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 21:29 20. May 2008
by Neithan1
ale ako realne by slo urobit bannery alebo podpisy ktore by hraci mohli pouzivat na inych forach, popripade spriatelenych strankach (bannery).
Jednoduche a zdarma
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:10 20. May 2008
by photter
hele, vymejšlíte fakt bomba věci ale první je hrát, na prazdným serveru je prd zábava, jak pro hráče, tak pro DM a ani WB nebavi dělat pro nikoho
takže hrajte, dotáhněte známý a vostatek přide sám, uvidíte
i ten balon

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 08:27 21. May 2008
by Krata
Taky by nebylo špatný zvážit zda se s umírajícíma světama nespojit, někdo by si mohl uvědomit že když mu nevyšel jeho svět tak může pomoci s jinym, noví DM, WB, scripteři a určitě by dotáhli i pár hráčů
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 08:53 21. May 2008
by photter
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 09:35 21. May 2008
by kucik
Treba s Mintakou

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 10:34 21. May 2008
by Darien
Ideální vidím jednak, jak jsem už psal, článek pro Level nebo Score - ve kterém by ale bylo fajn, kdyby prostě bylo popsáno, co všechno může postava dělat (a tudíž i ty crafty by byly fajn).
A pak bych já osobně byl schopen zkusit dohodnout v pořadu Gamepage třeba rozhovor s lidma, kteří takový svět vytváří (DM) s ukázkami ze hry.
V tomhle vidím jeden problém - jakmile se to totiž dostane do jednoho z těchhle masových médií, tak ten váš limit 40 osob mám obavu že bude kapku malej.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 10:53 21. May 2008
by kucik
Podobna jednorazova reklama udela imho presne to, ze se kratkodobe server zaplni nad kapacitu hraci, kteri se sem podivaj a zase odejdou. Tohle myslim nema moc smysl.