Page 2 of 4
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:52 19. May 2008
by igor
asi zvýhodňování podtemna

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:58 19. May 2008
by Phantorris
Tak já nevim, ale snad ne, protože já sem si zatim nevšimnul, že bych měl nějakej problém. Já teda moc nestahuju, ale rozhodně se mi to zatim neseklo. .
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 20:51 19. May 2008
by photter
mně se to taky nějak seklo, takže podtemnem to nebude ale já to nějak neřešil, to moje 1,2 % nebo kolik tam mám nestojí zato
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:01 19. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:mně se to taky nějak seklo, takže podtemnem to nebude ale já to nějak neřešil, to moje 1,2 % nebo kolik tam mám nestojí zato
... 1.2 bude asi nějaký kritický mezník... vítej, bratře v 1.2

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:04 19. May 2008
by melvik
uz nekdo zkousel dat si tu pauziku mezi jednotlivimy stahnutima ? mam podezreni

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:18 19. May 2008
by Erkwinn
No já měl pauzičku, protože než sem zabil jednoho lítého jezvce...stáhnul a pak zabil druhýho, tak to určitě trvalo víc než 10 vteřin...a ani u prvního stažení mi nevzroste skill..ani při desátém. Ani po pauze, prostě vůbec.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:37 19. May 2008
by photter
si děláš prdel s pauzičkou, ne ? ja mam pauzu mezi dvouma stahováníma asi tejden

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:52 19. May 2008
by melvik
a pri stahovani drzite nuz v leve nebo prave ruce ?
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:57 19. May 2008
by photter
v zubech
hmm, většinou v levý, to je problém ?
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 22:00 19. May 2008
by Krata
já ho držel samotnej
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 22:09 19. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:si děláš prdel s pauzičkou, ne ? ja mam pauzu mezi dvouma stahováníma asi tejden

i víc...
nůž držím samotnej, kde to nekontroluju - dám vybavit a jedu... a dělal jsem to předtím stejně, když jsem ještě tu a tam něco dostal...
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 22:19 19. May 2008
by Erkwinn
Nůž držím v pravé ruce.

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 22:21 19. May 2008
by Zyga
v pravy, ale este nevim jestli se mi to seklo, zatim se mi seklo akorat skubani hub a to at sem je poctive trhal nebo kombajnil mecem

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 22:24 19. May 2008
by Erkwinn
photter wrote:si děláš prdel s pauzičkou, ne ? ja mam pauzu mezi dvouma stahováníma asi tejden

Ono mě to přejde.
radši bych šel kopat rudu.

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 14:45 20. May 2008
by kucik
Erkwinn wrote:
Ono mě to přejde.
radši bych šel kopat rudu.

Tak jdi
