Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 13:07 19. May 2008
8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni.photter wrote:jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem s každou pavézou
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni.photter wrote:jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem s každou pavézou
Jasný no, ale někdo prostě koho už vybíjení dungů a hraní si na nejsilnějšího přestalo bavit, tak si tvoří postavu podle představ a ne podle statistik, taky jsem moh hrát aasimara mnicha pro supr bonusy, ale hraju hobita, ač podle některejch je to lama protože nesrazí ohnivýho obra a má menší dmg než větší postavamelvik wrote:no vono jde taky o ACse stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
Myslim si že třeba zrovna trpaslík si vezme skoro vždy štít + kladivo/sekera, nevim co bych si u trpaslíka představil jinýho za zbraň. Takže jako pojistku proti snížení vašich zbraní klikejte všichni na bič a kukri! Otroci vám budou vděčni za menší vejpraskyRejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5photter wrote:jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem z každou pavézoumelvik wrote:no vono jde taky o ACse stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
11 je správně a 13 pokud počítáš artefakty
a to je pro nějakýho klerdu problém ? jesli neví, já mu poradimRejty wrote:8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni.
to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najdemelvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
nj aasimar by se ti blbe trenoval. Krom toho je lepsi obratnost nez moudrost. Podle me jsi udelal moc dobreigor wrote:...
jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybkuphotter wrote:to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najdemelvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
hm, takze jestli bude na serveru nejvice prskavek a druidu, tak se jim oslabi hul, ale jeslti bude jedinej valecnik(nebo treba ranger) bojovat s holi tak prijde zkratkaRejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ?melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
o tom ze sou klerdove slabi sem nerek ani muk , ale nejlepsi obrana je utok to kazdopadnephotter wrote:aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ?melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
![]()
![]()
Maxuju i moudrost, ale nejsou na to itemyRejty wrote:Jo, Igor je hnusnej builder. Urcite u mnicha maxuje obratnost a nema zadny body v charisma.
To by me zajimalo kdo.igor wrote:Vrchní odborník na power buildy řek že je to lama, tak sem s tim smířenej no
nejlepší vobrana je zákeřnej útokmelvik wrote:...ale nejlepsi obrana je utok...