Page 2 of 3

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:07 19. May 2008
by Rejty
photter wrote:jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem s každou pavézou
8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni. :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:10 19. May 2008
by igor
melvik wrote:no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
Jasný no, ale někdo prostě koho už vybíjení dungů a hraní si na nejsilnějšího přestalo bavit, tak si tvoří postavu podle představ a ne podle statistik, taky jsem moh hrát aasimara mnicha pro supr bonusy, ale hraju hobita, ač podle některejch je to lama protože nesrazí ohnivýho obra a má menší dmg než větší postava :lol:
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
Myslim si že třeba zrovna trpaslík si vezme skoro vždy štít + kladivo/sekera, nevim co bych si u trpaslíka představil jinýho za zbraň. Takže jako pojistku proti snížení vašich zbraní klikejte všichni na bič a kukri! Otroci vám budou vděčni za menší vejprasky :D

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:11 19. May 2008
by melvik
photter wrote:
melvik wrote:no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem z každou pavézou
11 je správně a 13 pokud počítáš artefakty
tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:13 19. May 2008
by photter
Rejty wrote:8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni. :mrgreen:
a to je pro nějakýho klerdu problém ? jesli neví, já mu poradim :twisted: :twisted:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:14 19. May 2008
by photter
melvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najde

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:14 19. May 2008
by melvik
igor wrote:...
nj aasimar by se ti blbe trenoval. Krom toho je lepsi obratnost nez moudrost. Podle me jsi udelal moc dobre :)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:15 19. May 2008
by melvik
photter wrote:
melvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najde
jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:16 19. May 2008
by Rejty
Jo, Igor je hnusnej builder. Urcite u mnicha maxuje obratnost a nema zadny body v charisma. :roll:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:18 19. May 2008
by nomis_b
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
hm, takze jestli bude na serveru nejvice prskavek a druidu, tak se jim oslabi hul, ale jeslti bude jedinej valecnik(nebo treba ranger) bojovat s holi tak prijde zkratka :twisted:
Doufam, ze to bude aspon trochu logicke, tro pripadne upravovani :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:18 19. May 2008
by photter
melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ? :mrgreen: :mrgreen: :D

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:21 19. May 2008
by melvik
photter wrote:
melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ? :mrgreen: :mrgreen: :D
o tom ze sou klerdove slabi sem nerek ani muk , ale nejlepsi obrana je utok to kazdopadne :D

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:23 19. May 2008
by igor
Rejty wrote:Jo, Igor je hnusnej builder. Urcite u mnicha maxuje obratnost a nema zadny body v charisma. :roll:
Maxuju i moudrost, ale nejsou na to itemy :D Náhodou, aspoň žádnou vlastnost nemam zápornou :) Ale to je jedno, řikej si co chceš. Vrchní odborník na power buildy řek že je to lama, tak sem s tim smířenej no ;)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:24 19. May 2008
by Rejty
igor wrote:Vrchní odborník na power buildy řek že je to lama, tak sem s tim smířenej no ;)
To by me zajimalo kdo. :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:25 19. May 2008
by photter
melvik wrote:...ale nejlepsi obrana je utok...
nejlepší vobrana je zákeřnej útok :twisted:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:38 19. May 2008
by Theogil I
Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.