Page 2 of 3
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:59 19. May 2008
by Phantorris
Rejty wrote:Me jeste napadlo zmenit cas tech dvou restartu na 6:00 a 18:00 - ten vecerni byl takovej tradicni a hraci si dosli treba na zachod, cigaro, veceri.

Navic je to takova ,,obnova" dungeonu na vecerni vypravy. Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Osobně bych asi souhlasil s tímto a ty dva restarty se mi libí trochu víc,ale jinak je mi to vlastně jedno.....čas ukáže víc...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 23:39 19. May 2008
by Lord_Berserk
No me ten v 18h prisel dobrej (pauza na veceri aby se neumrelo hladem, vobnova bossu, cigo apod jak tu nekdo psal) ...ten ve 2h bych posunul tak na 3h rano, a pak mozna bych dal este presne ve 12h vpoledne, kdy kazdej normalni clovek obedva a kdyz ne tak ho to aspon donuti
takze muj navrh 18:00 - 2:00 - 12:00
...prece Thalie nechce prijit vo hrace z nedodrzeni pitnyho a zraciho rezimu

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 23:53 19. May 2008
by steel_martin
Dal jsem dva v jiném čase. Souhlasim s rejtyho návrhem 6:00/18:00
Ten v 18:00 mi nějak přirost k srdci

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 11:27 20. May 2008
by Kiri
Ti co se ani nenaji sou straceny pripadi, natos nejit spat

jakmile mi padne hlava na klavesnici uz mi nikdo nevzbudi i kdyby mi mel sejmout jelen. Takze je mi to vlastne fuk, ale ty soucasny restarty maj svoje + / - ....
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 11:36 20. May 2008
by Krata
Ten 18:00 bych vrátil, byl to takovej záchytnej bod pro řadu věcí

.. a aspon na večerní hraní budou bossové
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 11:46 20. May 2008
by Jachym
Dal jsem 3 restarty , někdy se stane že se nějaká funkce prostě zastaví - lidi si třeba stěžují na stahování, že se sekne a nepřidávají se % , ale po restartu to zase běží normálně jak má .Návrh Rejtyho se mi celkem líbí 6.00 a 18.00 v pohodě
souhlasím.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 12:02 20. May 2008
by igor
Buď 3 jako dřív nebo 2 s tim že se posune ten jeden na 18:00 jak bylo zvykem

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 12:13 20. May 2008
by Sorrow
Ja osobne jsem pro tri, tak jako driv...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 12:46 20. May 2008
by Kiri
mi pripomina stary lidi jak sou zvykli na jeden stereotip a nemuzou prijmout jakokoli zmenu, byt je to ptakovina

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 14:12 20. May 2008
by kucik
Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 14:27 20. May 2008
by nomis_b
kucik wrote:Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
hm a taky by slo systemove poslat v sest vecer hlasku :
krik: // jdete se nazrat at nechcipnete hlady!!

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 15:32 20. May 2008
by Aznar
souhlasim s kucikem, restart v 6 vecer zbytecne prerusoval hru...
pokud server zvladne bezet jenom s dvema restarty, tak jsem pro to, aby cas zustal tak jak je ted, tedy v dobe, kdy nehraje tolik lidi
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 16:40 20. May 2008
by Žorž
kucik wrote:Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
Stejně tak. Já často musím ve čer (relativně...) brzo končit, proto mě dost zdíral to nahozování v 18:00...nešžse všichni slezli, bylo už vosum a každou další minutu jsem dělal se sebezapření (taky se musím někdy učit, že jo...od čeho je jináč nedělní večer?

)
Co mne napadlo, pokud chcete mít na večer co bít, tak jeden z těch dvou restartíků (pokud dva nedělaj ty problémy) mít prostě v 16:00. A ranní v 4:00...to nikoho snad nepřetrhne. Vzpomínám na to z Alhambrie, tam mi to vyhovovalo...žádná překážka na RP večer, ale přesto bylo připraveno...a všichni ceepeři si jeskyně vytřískali stejně hned po čtvrté.

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 17:19 20. May 2008
by photter
no kluci a holky, je to rozcestí
creepeři by chtěli restart co dvě hodiny, ostatní nejradši vůbec, anketa má nulovou vypovídací schopnost o restartech, je to jen sčítání creeperu a těch druhejch
jestli teda kucik je ochotnej napsat časový obnovování bossů, je to podle mě nejschůdnější cesta, pokud teda chcem mermomocí vyhovět všem (já ne)
předpokládám, že čas obnovení bude tajnej a neodhadnutelnej (třeba každejch 5 hodin a 48 minut ±1/2 hodiny), už sem na jednom serveru zažil logování creeperů podle hodin
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 19:36 20. May 2008
by kaz
Me je to vcelku jedno-cim vic restartu, tim vickrat se nekteri lidi alespon dostanou od PC
