Page 2 of 7
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:37 24. Oct 2008
by Marvin
Vyprava...dobrudruhovia stretnu Balora...po par ranach Balor pada k zemi...
-rozhovor po vyprave:
Marvin (tell to Krata): len skoda ze ten balor padel tak rychle, ani sem si nezabojoval
Krata: bal sem se ze vas vsechny zabije, tak sem dal slabsiho
Marvin: nebojseeee
Krata: dobre, priste dam silnejsiho
Dalsie stretnutie s Balorom
Mannaz Dotian: *trpaslik se vyziva v boji*
*Balor utoci na Mannaz Dotian* ... *Kriticky zasah*
*Mannaz Dotian hod na ohrozeni... neuspech .... nahravam oblast: podsveti*
Marvin (tell to Krata) no ...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 19:57 24. Oct 2008
by Garett
Ravangorn: Garette neboj se, ty pavouci ti nic neudelaj
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 12:28 28. Oct 2008
by steel_martin
Na Charaxsských branách:
"Myslíš, že když toho beholdera píchnu do voka, tak to ucítí?"
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 21:52 31. Oct 2008
by Tretas
RRaaragh (bojový pokřik

)
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 14:30 04. Nov 2008
by Pajule
*tak si El říká co si udělat válet do močálního ěmsta a vyrazí..Zapoměla však mapu a potkala plno divných tvorů až když utíkala před vínem v bažině utekla na místo kde byla véélká skála vešla dovnitřNedbala na to ,ž e jí pajky přemlouvá at de pryč a šla furt a v tom uviděla dráčka..vzala nohy na ramena a napsala rychle zkrvácenou rukou dopis a poslala ho po orlovi.Vešla opět donitř*
Třeba ho porazim ...*bum bác a bya v podsvětí* příště když budu chtít heldat draka , tak anjdu město!
//musim uznat sama sem se lekla jak sem se tam dostala

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 08:13 05. Nov 2008
by Theogil I
Pajule wrote:*tak si El říká co si udělat válet do močálního ěmsta a vyrazí..Zapoměla však mapu a potkala plno divných tvorů až když utíkala před vínem v bažině utekla na místo kde byla véélká skála vešla dovnitřNedbala na to ,ž e jí pajky přemlouvá at de pryč a šla furt a v tom uviděla dráčka..vzala nohy na ramena a napsala rychle zkrvácenou rukou dopis a poslala ho po orlovi.Vešla opět donitř*
Třeba ho porazim ...*bum bác a bya v podsvětí* příště když budu chtít heldat draka , tak anjdu město!
//musim uznat sama sem se lekla jak sem se tam dostala

Tak budeme chodit spolu, mě se podařilo zabloudit i Karathě (to myslím smrtelně vážně), víš co najdeme nových krásných lokací přeba po cestě Karatha - Ivory.

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:05 05. Nov 2008
by Kiri
no vzhledem ktomu, ze posledni veta pred smrti pajky byla: Ja uz se zacnu ucit jenom tuto.... - tak to muzete zacit prochazet nejspis az bude nekde na ucnaku, pac sem ji zabanoval porty na veskery NWN servery. ( sem zvedavej na tu reakci az se to dovi)

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:36 05. Nov 2008
by Theogil I
Kiri wrote:no vzhledem ktomu, ze posledni veta pred smrti pajky byla: Ja uz se zacnu ucit jenom tuto.... - tak to muzete zacit prochazet nejspis az bude nekde na ucnaku, pac sem ji zabanoval porty na veskery NWN servery. ( sem zvedavej na tu reakci az se to dovi)


...... tak tomu říkám skvělá věta před smrtí, a přiměřená reakce pana bratra ..... skoro tak dobrá jako "ještě chvilku mami"

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 11:28 06. Nov 2008
by Kiri
Theogil I wrote:Kiri wrote:no vzhledem ktomu, ze posledni veta pred smrti pajky byla: Ja uz se zacnu ucit jenom tuto.... - tak to muzete zacit prochazet nejspis az bude nekde na ucnaku, pac sem ji zabanoval porty na veskery NWN servery. ( sem zvedavej na tu reakci az se to dovi)


...... tak tomu říkám skvělá věta před smrtí, a přiměřená reakce pana bratra ..... skoro tak dobrá jako "ještě chvilku mami"


diky, jenom doufam, ze ji nekdo neporadi jak to obejit!!!
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 21:21 06. Nov 2008
by Pajule
hmm tvoje sestra byla moc chytrá , věděla to , ale NWN smazala
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 14:40 19. Nov 2008
by Krata
Na smazání NWN bych neměl sílu
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:49 16. Feb 2009
by Hacanus
Asshen jde na sefa orku snad podesate....
*premysli* pekne si ho vylakam a pak ho sejmu....
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 08:10 08. Mar 2009
by Bahnak
...mmm, velkej vůdce jetyjů, mmmm, na tebe by meli tři smrtící pasti stačit.....
//NESTAČILY//
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:31 02. May 2009
by ravangorn
V lokaci krokodýlů...
Elvin: Zkusíme si zablbnout?
Samantha, Elvin a Grombo

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 18:12 02. May 2009
by Krata
DM Neithan: dneska je nuda, killnem někoho?
DM Krata: tak jo