Re: smrt a oživení
Posted: 14:51 20. May 2008
Anketa nema vyznam. NIC OHLEDNE ZTRATY PRI SMRTI SE MENIT NEBUDE!
Ano děkuji já si též myslím, že ztráta xp při oživení klerikem přímo ve hře by měla být menší nebo rovna ztrátě při oživení NPC klerikem. Nyní máme ve hře asi 3 kleriky kteří jsou schopni oživení , což není vůbec moc, běžně je ve hře tak max jeden. Hra by tak dostávala zase o trošku jiný rozměr.DenGrasse wrote:osobně bych byl pro to, aby ztráta xp při oživení PC klerikem byla menší než při oživení NPC v chrámu... pokud chápeme xp jako zkušenosti za dobu strávenou v limbu, bylo by to logické
(ale možná se to chápe jinak, nevím)
tak přestaňte bulet, děvčata a šup do dungů chcípatRejty wrote:Anketa nema vyznam. NIC OHLEDNE ZTRATY PRI SMRTI SE MENIT NEBUDE!
Asi hrajem kazdej na jinym serveru.Jachym wrote: Je jednoduchý výpočet - postava A na 15/16 lvl sedí na zadku a kecá a druhá postava B 15/16 lvl expí ale jednou umre. Kdo dosáhne první nový lvl?
Za A je správně = hospodský roztoč pivo v Ivory
Jachym wrote: Hra by tak dostávala zase o trošku jiný rozměr.
No to je přesně ono, mít hned novej lvl. Já sice nesedim v hospodě ale utíram prach z gongu a meju figurky na šachy (sorry Kráťo za vynášení OOC) a za poslední 3 lvly, když to přeženu tak mam tak 1000xp bojovejch. Ale nemam zapotřebí někde běhat a expit... vybiješ jeden dung, druhej, třetí... založíš si novou postavu, zase vybíjíš dungy... a najednou tě to přestane bavit (možná jak koho). Proč bych chodil sám někam creepovat? Třeba když budeš sedět v hospodě a sejde se vás tam víc, tak někam půjdete a když někdo náhodou chcípne, tak ho ten druhej donese ke knězi a ztráta xp neni tak citelná... co sem si všim, tak v podtemnu sem snad ještě neviděl nikoho že by chodil někam sám.Jachym wrote:Je jednoduchý výpočet - postava A na 15/16 lvl sedí na zadku a kecá a druhá postava B 15/16 lvl expí ale jednou umre. Kdo dosáhne první nový lvl?
Za A je správně = hospodský roztoč pivo v Ivory![]()
Nebreč, moje klerička Sandra chcípla v koncem minulýho týdne - ztráta 5600 expů a 19 600 zlatej - smrt je součást živote těžkého , řekl klasik ....danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
ale ja prece nebrecim to byl jen pocatecni naval,jen nechapu jako Jachym proc u kneze ozivovani melo byt jine nez u treba klerika,a tomu se smeju ze to bude nuda,nevim kolik z vas ma v parte vzdy pri sobe klerika schopneho ozivit postavu:)tak pardon ale nezapomente ze je zde prihlaseno ve hre prumerne 15 lidi a to prehanim,a je tu tak jeden takovy kleric takze nema strach z toho ze je vlezem tam sak on nas ozivi,ja teda na 15 lvl si sakra rozmyslim nez nekam vlezu kde to neznam....me se jen nelibi ta ztrata xp...tod vse...monstera wrote:Nebreč, moje klerička Sandra chcípla v koncem minulýho týdne - ztráta 5600 expů a 19 600 zlatej - smrt je součást živote těžkého , řekl klasik ....danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
ja bych chtel aspon jednou zazit ze by jsi ty s necim souhlasil co se tyca hracuRejty wrote:Anketa nema vyznam. NIC OHLEDNE ZTRATY PRI SMRTI SE MENIT NEBUDE!
Vis, kdybych nesouhlasil alespon jednou s tim, co se tyka hracu, tak se tu na foru nevedou sahodlouhe diskuze a s lidma jako ses treba ty.danielfojt wrote:ja bych chtel aspon jednou zazit ze by jsi ty s necim souhlasil co se tyca hracu![]()
![]()
tak ja bych to udelal takhle jelikoz jsem mega RP server,tak bych zrusil XP a hral jen na prvnich lvl,ja se teda osobne nepovazuju za lovce XP bo nemam tolik casu jako ostatni,ale podle meho pres tyden kdy tolik lidi nema cas tak jde hlavne jen o sbirani xp.je super kdyz se o vikendu sejde velka skupina lidi a hraje se ciste RP tak to pak podle meho kazdy zapomene na xp,ale pokud je vsedni den je to jinak kazdy se honi za xp.ale jen krome Julie Poustni Ruze!!!Daanri wrote:No tak RP vysvetlenie preco je ozivenie v chrame lepsie, je napriklad take, ze chram je svete miesto daneho boha o ktory sa stara urcity klerik alebo klerici, cize ich sila je tam vacsia a preto sa aj ozivenie lepsie podari.
Hra je aj o niecom inom ako len o xp a o tom kto bude mat skor vacsi lvl. Smrt ma boliet a vacsinou postava zakape na svoju vlastnu blbost alebo systemovu chybu. Ak je to na blbost moze si zato sam, takze sa skuste skor zamysliet co nabuduce spravit inac aby som nezakapal ako hned nariekat na fore a ak je to systemova chyba, tak je mozna nahrada od DM.
Takze suhlasim s Rejtym a ostatnymi, na smrti nic nemenit.