Page 2 of 2

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 22:34 23. May 2008
by kucik
A co to vypsalo do logu?

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 07:19 24. May 2008
by Erkwinn
Ztracený předmět: Menší obnova
Získaný předmět: Menší obnova

:wink:

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 13:06 24. May 2008
by kucik
Sakra to vypada, jako by to tam bylo schvalne. :?

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 13:43 24. May 2008
by photter
ja to vcera taky cet a normalne zmizel ale ja ho precet uspesne

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 14:02 24. May 2008
by Morendred
Ja jsem se pokousel precist svitek pres UMD, nepovedlo se mi to a svitek normalne zmizel.

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 14:47 24. May 2008
by Skipp
Sorry ze pisem tak neskoro.

Tak ono mi to po tom neuspesnom pouziti zvitku "vylec stredni zraneni" napise
Tento svitek nemuzes pouzit
Ztraceny predmet: Vylec stredni zraneni
Ziskany predmet: Vylec stredni zraneni


Ako som uz napisal - Zaprasi sa mu nad hlavou a vsetko je tak jak pred tym-hrdina stale zraneny so zvitkom v inventari.

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 21:46 25. May 2008
by Erkwinn
Skipp wrote:Sorry ze pisem tak neskoro.

Tak ono mi to po tom neuspesnom pouziti zvitku "vylec stredni zraneni" napise
Tento svitek nemuzes pouzit
Ztraceny predmet: Vylec stredni zraneni
Ziskany predmet: Vylec stredni zraneni


Ako som uz napisal - Zaprasi sa mu nad hlavou a vsetko je tak jak pred tym-hrdina stale zraneny so zvitkom v inventari.

Jojo, přesně tohle se stane i u mé postavy.

Re: Čítanie zvitkov

Posted: 22:00 25. May 2008
by kucik
Abych pravdu rekl, tak tohle tam nekdo evedentne pridal schvalne, takze porad cekam, ze se k tomu nekdo prihlasi.

Pro poradek: Jake mate classy? Protoze problem vidim v tom, ze nektere by nemely umet svitky cist a ten svitek se jim vrati proto, aby je zbytecne nevyhazovali.