Page 2 of 3
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:58 22. May 2008
by Shifter
nebo používejte Mozilu a nainstalujte si českej slovník

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 13:25 22. May 2008
by nomis_b
Shifter wrote:nebo používejte Mozilu a nainstalujte si českej slovník

hm, dobry napad.. sem o tom nikdy neslysel, ac mozillu pouzivam
A nejde to nejak nainstalovat i do NWN.. to by mi hrozne ulehcilo..
ja sam vzdy pisu rychle a sem linej si to precist.. tusim ze par lidi si muze stezovat i na mne

, takze bych se jim rad omluvil ale doufam, ze zrovna ten nadpis neni muj

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 14:12 22. May 2008
by Rejty
kucik wrote:Jednoduse: Podstatny je hlavne obsah, ale pokud se k tomu obsahu skrz formu nemuzu prokousat, tak je to na <|>.
Podstatny je obsah, ale kdyz dela clovek hrubici v kazdym druhym slove, tak vypada jako blbec. To se na me nezlobte.

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 14:14 22. May 2008
by kucik
Nadpis jsem opravil. Chtel jsem opravit i zbytek textu, ale po prvnim odstavci jsem rezignoval.
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 14:52 22. May 2008
by melvik
No to Vas teda nachapu. Na forum se divam denne a zadnejch hrubek sem si v postech nevsim. Natoz aby mne neco bilo do oci.
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 15:05 22. May 2008
by igor
No tak já si těch hrubek taky všímam nebo když má někdo permanentně v každym druhym slovu překlep. Peskovat za to nikoho nebudu, to je každýho vizitka.
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 15:07 22. May 2008
by DenGrasse
Všem level dolů! Za každou hrubku jeden!
- Vize trvale low-levelového serveru -

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 15:19 22. May 2008
by Darien
melvik wrote:No to Vas teda nachapu. Na forum se divam denne a zadnejch hrubek sem si v postech nevsim. Natoz aby mne neco bilo do oci.
Hihi, ale tvoje vzkazy občas do oka šťouchnou:)
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 15:23 22. May 2008
by photter
copato, nikdo neni dokonalej a dneska, kdy lidi nečtou je to s pravopisem vůbec vepsí
spíš mě trochu zaráží, že někdo píše jak dobytek a eště je mu to putna, to je docela síla
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 16:40 22. May 2008
by Darien
photter wrote:copato, nikdo neni dokonalej a dneska, kdy lidi nečtou je to s pravopisem vůbec vepsí
spíš mě trochu zaráží, že někdo píše jak dobytek a eště je mu to putna, to je docela síla
No, spíš dělá, že je mu to putna. Lidé, co mají problémy s pravopisem se navenek tváří, že jsou free a že pravopis je přežitek, aby si nemuseli přiznat, že mají problém:)
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 16:58 22. May 2008
by photter
to je hodně zjednodušenej pohled, někdo třeba opravdu psanej projev k životu nepotřebuje, já sem dalek toho někoho kárat, to je každýho věc
znám plno lidí s překvapivejma znalostma v různejch oborech, který maj s pravopisem vážný problémy a v neposlední řadě se mi zdá, že čeština si ve všelijakech obskurních pravidlech a zákonitostech samoúčelně libuje
ale holt když už teda něco napíšu, měl bych mít kapku ohled na možnýho čtenáře
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 17:01 22. May 2008
by Rejty
No, tady se jedna o zakladni chyby a ne o nejaka obskurni pravidla.

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 22:08 22. May 2008
by Marvin
Toto uz hranici s byrokraciou ... zachvilu bude musiet clovek pisat prispevky na forum podla vzorovej formy vo forme uradneho listu

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 22:15 22. May 2008
by Pajule
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 22:17 22. May 2008
by Rejty
Marvin wrote:Toto uz hranici s byrokraciou ... zachvilu bude musiet clovek pisat prispevky na forum podla vzorovej formy vo forme uradneho listu

To trochu zvelicujes, ne?
