Page 2 of 2

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 16:00 22. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:mluvim o Charaxsský řemeslný berni
platí se ze zisku a je 0 %
vidím, že jediná šance tě přesvědčit je.....*krutě se ušklíbne*
opravdu město Charxass vydalo nařízení, že řemeslníci budou platit daň 0%? Tomu se říká dokonalá administrativa, vydávat i předpisy o věcech, které se neplatí :mrgreen:

PS: zkus přesvědčit stříbrného draka

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 20:14 22. May 2008
by Neithan1
*po chvilke nacuvania rozhovoru dvoch poistovakov berie letak podtemna a so sklonenou hlavou odchadza*

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 14:21 30. May 2008
by kaz
Napisu to sem i kdyz to neni uplne k tematu, ale to asi deset predeslich prispevku taky nebylo :mrgreen:

V Doubkove je alchymista, ktery jeste nema ucinnejsi katalyzatory-60% a vis- mozna je to schvalne, ale mozna je tam zapomenutej ten starej :oops: tak jestli nekdo budete mit cas na to mrknout.
dik

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 14:25 30. May 2008
by DenGrasse
kaz wrote:V Doubkove je alchymista, ktery jeste nema ucinnejsi katalyzatory-60% a vis- mozna je to schvalne, ale mozna je tam zapomenutej ten starej :oops: tak jestli nekdo budete mit cas na to mrknout. dik
... než se dostaneš na tu desátou a vyšší alchymistickou úroveň, abys je moh použít, bude to už snad opravený... :mrgreen:

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 16:37 30. May 2008
by kaz
:mrgreen: To ja jen, aby si hobiti nemysleli, ze jsou nejaci meneceni, kdyz ten alchymista nema plne vybaveni :lol:
Samozrejme, ze to neni nic, co by muselo byt hned :wink: Ono, nez se nekdo dostane na takovy lvl, aby mohl pouzivat 60% katalyzatory, tak to opravdu chvili(rok? :roll: ) potrva. :D

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 17:07 30. May 2008
by Darien
Tohle je myslím "smrt" pro Thalii - všechno tu trvá "až moc dlouho"... což se snese, když je spousta zábavy kolem, která to vynahradí.... ale když se houby děje a přitom člověk s craftem leze jako šnek, s postavou jako šnek... tak to unaví... njn...

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 18:26 30. May 2008
by Daanri
Holt mas smolu pokial cakas 20lvl za tyzden, tak isto ak si myslis ze za tyzden sa vymakas v crafte a budes robit super mega lektvary. Zabavy je dost, chybu by som hladat niekde inde. A pokial sa ti zda ze ide naky vyvoj pomaly, tak mozes prilozit ruku k dielu, pokial nechces, tak si odpusti blbe pripomienky o smrti Thalie.

Re: Alchymistická dílna v Karathe

Posted: 19:01 30. May 2008
by Rejty
Ne, Dariene, opravdu se nebude cela Thalie / DM / WB tocit kolem tebe, jak si myslis. Ja ani nevidim duvod, proc se te jako DM vsimat po tvych prispevcich na foru. Navic si myslim, ze se spamovanim fora dokonale zabavis a nemuzes stihat nic jineho. To ti jde dokonale...