Page 2 of 2
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 16:00 22. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:mluvim o Charaxsský řemeslný berni
platí se ze zisku a je 0 %
vidím, že jediná šance tě přesvědčit je.....*krutě se ušklíbne*
opravdu město Charxass vydalo nařízení, že řemeslníci budou platit daň 0%? Tomu se říká dokonalá administrativa, vydávat i předpisy o věcech, které se neplatí
PS: zkus přesvědčit stříbrného draka
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 20:14 22. May 2008
by Neithan1
*po chvilke nacuvania rozhovoru dvoch poistovakov berie letak podtemna a so sklonenou hlavou odchadza*
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 14:21 30. May 2008
by kaz
Napisu to sem i kdyz to neni uplne k tematu, ale to asi deset predeslich prispevku taky nebylo
V Doubkove je alchymista, ktery jeste nema ucinnejsi katalyzatory-60% a vis- mozna je to schvalne, ale mozna je tam zapomenutej ten starej

tak jestli nekdo budete mit cas na to mrknout.
dik
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 14:25 30. May 2008
by DenGrasse
kaz wrote:V Doubkove je alchymista, ktery jeste nema ucinnejsi katalyzatory-60% a vis- mozna je to schvalne, ale mozna je tam zapomenutej ten starej

tak jestli nekdo budete mit cas na to mrknout. dik
... než se dostaneš na tu desátou a vyšší alchymistickou úroveň, abys je moh použít, bude to už snad opravený...

Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 16:37 30. May 2008
by kaz

To ja jen, aby si hobiti nemysleli, ze jsou nejaci meneceni, kdyz ten alchymista nema plne vybaveni
Samozrejme, ze to neni nic, co by muselo byt hned

Ono, nez se nekdo dostane na takovy lvl, aby mohl pouzivat 60% katalyzatory, tak to opravdu chvili(rok?

) potrva.

Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 17:07 30. May 2008
by Darien
Tohle je myslím "smrt" pro Thalii - všechno tu trvá "až moc dlouho"... což se snese, když je spousta zábavy kolem, která to vynahradí.... ale když se houby děje a přitom člověk s craftem leze jako šnek, s postavou jako šnek... tak to unaví... njn...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 18:26 30. May 2008
by Daanri
Holt mas smolu pokial cakas 20lvl za tyzden, tak isto ak si myslis ze za tyzden sa vymakas v crafte a budes robit super mega lektvary. Zabavy je dost, chybu by som hladat niekde inde. A pokial sa ti zda ze ide naky vyvoj pomaly, tak mozes prilozit ruku k dielu, pokial nechces, tak si odpusti blbe pripomienky o smrti Thalie.
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Posted: 19:01 30. May 2008
by Rejty
Ne, Dariene, opravdu se nebude cela Thalie / DM / WB tocit kolem tebe, jak si myslis. Ja ani nevidim duvod, proc se te jako DM vsimat po tvych prispevcich na foru. Navic si myslim, ze se spamovanim fora dokonale zabavis a nemuzes stihat nic jineho. To ti jde dokonale...