Page 2 of 3

Re: cd keye

Posted: 15:14 26. May 2008
by photter
a pak, že je gramotnost nahovno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: cd keye

Posted: 15:27 26. May 2008
by Skipp
igor wrote:
kvůli fóru se na webu registrovat nemusíte, ani pro psaní na fóru nepotřebujete CD-keye... ty vyplňujte u accountů za který hrajete
Sorry,ale kde u accountu mam vyplnit cd key, heslo hráča v priamom pripajani?... :roll:

Re: cd keye

Posted: 15:33 26. May 2008
by igor
Skipp wrote:Sorry,ale kde u accountu mam vyplnit cd key, heslo hráča v priamom pripajani?... :roll:
Na webu jseš zaregistrovanej jako Skipp a znova jako Skipp22. Pokud k hraní používáš account Skipp22 tak se přihlaš na webu a vyplň u něj cd-key. Ty máš cd-key vyplněnej jen u accountu Skipp, ale za ten nehraješ, tak je ti to k ničemu.

Re: cd keye

Posted: 15:35 26. May 2008
by nomis_b
hra:
Jak se lognes do hry, tak pri zmacknuti na multiplayer se prihlasujes pod urcitym jmenem. To je to jmeno, ktere musi byt stejne s registrovanym na accontu. tzn:
Skipp22
web: na http://thalie.pilsfree.net/ : login: Skipp22 + vypleneni CD klic (24 mistni) podle te featurky
forum : cokoliv

EDIT: sakra.. igor mne predbehl.. ale jde o to, ze musi byt stejnej accont na webu i ve hre. Jinak budes zaveden, jako neregistrovany.

edit: Vole, ještě's mu to napsal přesně obráceně. :lol:

Re: cd keye

Posted: 17:00 26. May 2008
by Within
takovy UMOUNENCi umouneny ..to podstatny zapomeli ,ze je treba stahnout si specialni program na zjisteni CDklice pro tento servr ze jo ??? *poklepe si na celo*

Re: cd keye

Posted: 18:13 26. May 2008
by igor
Within wrote:takovy UMOUNENCi umouneny ..to podstatny zapomeli ,ze je treba stahnout si specialni program na zjisteni CDklice pro tento servr ze jo ??? *poklepe si na celo*
Novinky na Thalii wrote:Nový formát CD-keye zjistíte tímto programem http://thalie.pilsfree.cz/download/ThalieCDkey.exe - stačí vybrat adresář s hrou a klíč vložit na web.
Já myslim že když to během chvíle po vymazání zvládlo přegenerovat 40 uživatelů, tak to bylo psaný srozumitelně ;)
Btw. jinej cd-key ti to nedovolí uložit.

Re: cd keye

Posted: 22:45 26. May 2008
by Skipp
Within wrote:takovy UMOUNENCi umouneny ..to podstatny zapomeli ,ze je treba stahnout si specialni program na zjisteni CDklice pro tento servr ze jo ??? *poklepe si na celo*

V mojom prvom príspevku som podrobne opisal postup v ktorom je spomenutý aj thalie cdkey generator...

Re: cd keye

Posted: 22:57 26. May 2008
by Skipp
igor wrote:
Skipp wrote:Sorry,ale kde u accountu mam vyplnit cd key, heslo hráča v priamom pripajani?... :roll:
Na webu jseš zaregistrovanej jako Skipp a znova jako Skipp22. Pokud k hraní používáš account Skipp22 tak se přihlaš na webu a vyplň u něj cd-key. Ty máš cd-key vyplněnej jen u accountu Skipp, ale za ten nehraješ, tak je ti to k ničemu.
No jo,tak díky moc ,už to frčí...som skoro zabudol že som registrovaný aj skipp22 tak som chvílu bádal prihlasovacie heslo,ale napokon som si spomenul :idea:
Takže vec je vyriešená,ďakujem hoši, kúpil by som vám bombonieru keby nieste ďaleko 500 km :D

Re: cd keye

Posted: 23:10 26. May 2008
by Erkwinn
Měl bych jen dotaz...jelikož nehraju NWN jen na tomhle serveru, tak změna CD keye není zrovna nejlepší, ne? Protože nebudu pak moct hrát na jiném serveru za ty acc, co tam mám..nebo změna klíče to platí jen pro Thalii?

Re: cd keye

Posted: 23:21 26. May 2008
by Daanri
Len pro Thalii, tvoje NWN kluce sa nemenia len sa z nich vygeneruje CD key ktory sa vlozi na stranku Thalie. Takze tvoje hranie na inych serveroch to nijak neovplyvni.

Re: cd keye

Posted: 23:23 26. May 2008
by Sorrow
Presne tak,tohle je jen pro Thalii, jinde se musis zase prihlasovat znova.

Re: cd keye

Posted: 00:22 27. May 2008
by kucik
Ja jen doplnim, ze smysl cele operace je ten, aby se uz nestavalo, ze se nedostanete do hry proto, ze ikdyz mate originalni hru, nekdo se pred vami uz lognul na jeden z vasich klicu.

Re: cd keye

Posted: 10:19 27. May 2008
by Darien
Aha....

já mám ale problém, proože mně ten váš prográmek při zadání cesty k tomu souboru hází runtime eror na nějaké adrese a nic mi to nevygeneruje:(

Re: cd keye

Posted: 10:23 27. May 2008
by nomis_b
sakra.. no je blby me te pozadat o tvoje cd keye.. ale problem by to vyresilo.. kazodpadne zkus retartovat kompl a spustit to znova?? Jo a nemas nahodou u toho generovani ten CD key.ini otevreny uz?? on by to nemohl cist, kdyz ho uz mas otevreny necim jinym.. treba poznamkovym blokem..

Re: cd keye

Posted: 10:27 27. May 2008
by igor
2Darien: v db máš IP 78.102.119.198
s formulářem se nic nedělalo, takže tam by problém bejt neměl. Pokud nezadáš 24-znakovej klíč tak ti to nedovolí uložit.