Page 2 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:22 30. May 2008
by Daanri
No jak nemuzete, podme vsetci na sraz, konecne sa chystame dorazit ze Slovenska a budeme sa trepat taku streku, tak tam chceme vidiet co najviac lidi z Thalky. Sup sup.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:26 30. May 2008
by pepa48
každopádně dorazim ;)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:51 30. May 2008
by Krata
Jo, Daanri má pravdu. kdo nedorazí přijde o 5 lvl ve hře :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:37 30. May 2008
by DenGrasse
Krata wrote:Jo, Daanri má pravdu. kdo nedorazí přijde o 5 lvl ve hře :mrgreen:
...tak to budu muset přijet, na -1. levelu by se mi blbě hrálo... :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:05 30. May 2008
by Shifter
Nejsem si jistej, jestli nejsem zrovna v práci, ale pokud nebudu, tak nejspíš dorazim. Jen jsem se těšil, že když pojedu už do Plzně, dam si Prazdroj a ne Krušovice. No co, vono se to nějak podá (hlavně aby se podala ta práce)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:20 30. May 2008
by Žorž
Chjo, tak todle datum jsem se školou pryč. Chjo. Tak prdlajz. Chjo. Tak alespoň na příště se těším. Chjo. *povzdech z fórového ticha*

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:25 30. May 2008
by Pivo
Horší datum to být nemohlo.Pokusím se přijed..nic neslibuji..pokud dorazím umřem 8)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:27 30. May 2008
by kucik
Mě z vás jebne. Jednou v Plzni chlastat Smichov a podruhy Krušovickej samoser - to je teda úroveň. Pokud do toho něco nevleze, tak jedu a vezu basu lahváčů.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:35 30. May 2008
by DenGrasse
Mě osobně na pivu nezáleží, ale nechcete to teda přeložit? Třeba na spilku, sice tam maj jenom do 23:00, ale stejně budou lidi pařit dál jinde...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:50 30. May 2008
by Phantorris
Teda pokud by se to chtělo překládat pro větší spokojenost mimoplzeňských aby si taky jednou pochutnaly na dobrym pivě, tak bych asi osobně navrhoval zamluvit to na parkáně
http://www.pilsnerpubs.net/hostince/senk-na-parkanu/

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:51 30. May 2008
by steel_martin
A hlasovali ste v anketě? Já bych jel, mě to je jedno, ale vzhledem k ohlasům bych to přehodnotil - posunul třeba o týden dýl, pokud by to ostatním pomohlo...

...jo a zvolil jinou knajpu - já chci taky Urquell :x

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:10 30. May 2008
by igor
No nechci vám do toho teda kecat, je teda fakt, že by na srazu v Plzni mohlo bejt plzeňský pivo... ale sraz zorganizoval Rejty, pak sem lidi začli psát "proč je to zas v Plzni", tak se sem x dní nepsalo a nakonec ať je to třeba Plzeň, hlavně ať je sraz. No a když teda Rejty zamluví hospodu, tak je zas blbý pivo. Buď zorganizujte něco lepšího, nebo se přizpůsobte. Datum je jasnej, tak někdo z plzeňskejch kdo navrhoval něco jinýho, může do daný hospody zavolat a zamluvit to.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:40 30. May 2008
by Phantorris
Tak z mý starany to byl jenom návrh, protože vim, že tam maj pivo dobrý a chápu, že mimoplzeňský by si rádi daly plzeň když přijedou do plzně. Mě osobně je to celkem jedno, protože plzeň piju skoro pořád a klidně si dam jednou změnu a navíc ještě nevim jestli budu mít vubec čas i když bych se na vás jednou taky rád podíval osobně když vás znam jenom z fora co tu plodite :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:44 30. May 2008
by Daanri
Pokial to presuniete o tyden neskor tak zas nedorazime zo Slovenska. :cry: Knajpa je mi jedno aka bude, pivo moc nepijem, teda dam si zopar, ja som skor na tvrde :wink: , je pravda ze to organizuje Rejty a teda vybral aj knajpu. Myslim, ze nikto vsak nikomu nebrani rezervovat nieco ine.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:57 30. May 2008
by Lord_Berserk
Myslim ze je jedno kde se sejdem a vozereme... stejnak se pak chodime nekam doklepnout. U Lizala urcite nebude votevrino do rana takze i ty Plzne se dockate :)
Ja teda Plzen ve velkym moc nemusim, je name moc horka :P lepci je vodni Gambrinus