Page 2 of 3

Re: Zbran na zádech

Posted: 18:07 03. Jun 2008
by kucik
Marvin wrote:No ja ked pouzijem dusu, tak vzdy len na seba, nikdy nemam moznost pouzit dusu na zbran, ale mozno len nieco robim zle alebo som nieco prehliadol, preskusam v hre. Diky
Duše má dvě různá použití. Když na ní klikneš pravym myšítkem, ukážou se ti.
orcbutcher wrote:K chybám se zbraněmi na zádech bych se chtěl taky vyjádřit, protože když mám na zádech kopí, toulec a luk a medituju nebo spím, tak potom se zbraně zobrazí jako bych jimi byl propíchnut.
To je známá chyba. Asi nikomu se toho nepovedlo zbavit. Je to hodně patlání v override a animacích postav. Zajímavý je, že se to stává -pokud vim- jen mužskejm postavám.
Kdyby si někdo chtěl hrát s 3D grafikou a pohrabat se v tom, asi mu bude hodně lidí vděčných.

Re: Zbran na zádech

Posted: 18:53 03. Jun 2008
by photter
sylm vypustil novou verzi, je na mintace

Re: Zbran na zádech

Posted: 23:42 03. Jun 2008
by Kiri
photter wrote:sylm vypustil novou verzi, je na mintace
jo, tak to je super informace...proc mam pocit, ze zbytecna?

Re: Zbran na zádech

Posted: 00:14 04. Jun 2008
by photter
je to tam ke stažení a někdo se z toho třeba může poučit, jak to upravit u nás, aspoň si to myslim

Re: Zbran na zádech

Posted: 08:57 04. Jun 2008
by Raziel
No jasne. Sylm nieco spravi a my mu jeho pracu ukradneme.... Nechcete so mnou mat nic spolocne TAK mi kua nelezte do prace!

PS : Serus Kiri :)

Re: Zbran na zádech

Posted: 09:09 04. Jun 2008
by Sorrow
Hlavne se tolik nemaskuj :lol:

Re: Zbran na zádech

Posted: 09:52 04. Jun 2008
by photter
měl sem dojem, že když to dáváš na vault, že je to k použití, jestli sem se splet, tak sorry

Re: Zbran na zádech

Posted: 10:15 04. Jun 2008
by kucik
K volnému použití ano, ale ne pro Thalii. :wink: Zapomněls to dát do licenčních podmínek.

Re: Zbran na zádech

Posted: 11:15 04. Jun 2008
by Rejty
Ne, diky, vazeny pane Sylmaeli, nic od tebe nechceme.

Tvych sipek a podvodu mame uz dost. Jen si to nech hezky na Mintace, tam si sam se sebou muzes sipkovat jak chces a pridavat si levely, penize a smirovat ostatni - tedy spise jen sam sebe. :wink: Je videt, ze se hodne stydis za to co si provedl, kdyz musis vystupovat pod tajnym accountem. Bobuzel te tu opravdu nechceme, mozna se snazis sem vratit, ale bohuzel, je nam lito. My se bez tebe obejdeme. Muzes si dal cist tajne forum a ukryvat se. :mrgreen:

*edit: To co psal photter mi spis prijde jako reklama na jiny svet, ktera nema na Thalii co delat. :evil:

Re: Zbran na zádech

Posted: 12:09 04. Jun 2008
by igor
Mě to co psal photter přijde prostě jen že jinde je to vyřešený, tak se tam koukněte jak by to mohlo jít opravit.

Re: Zbran na zádech

Posted: 12:23 04. Jun 2008
by photter
já dělám reklamu jen na "onem svět" † † † :evil:

Re: Zbran na zádech

Posted: 12:32 04. Jun 2008
by kucik
Ha! A taky na křesťanství. Nebo jak si mam teda ty křížky vysvětlovat? No?! Jak k tomu přijdou jiný náboženský sekty?

Re: Zbran na zádech

Posted: 12:32 04. Jun 2008
by Sorrow
Nechte toho.To nema cenu, jestli je to on nebo ne je jedno.Vsichni vedi co ten pan chytrej zde udelal.A ted nejspis jen cekal kdy bude moci nakejma zvrtkama prispet na nasem foru, i kdyz co sem cetl tak nejen na nasem.To nadhozeni neceho, ze je nekde by normalniho cloveka jentak nepopudilo.Tot vsjo...

Re: Zbran na zádech

Posted: 12:56 04. Jun 2008
by Kiri
Raziel wrote:No jasne. Sylm nieco spravi a my mu jeho pracu ukradneme.... Nechcete so mnou mat nic spolocne TAK mi kua nelezte do prace!

PS : Serus Kiri :)

Ty nerade zakempenej pod jinym nickem :mrgreen: proc sem mel pocit ze uz nwn u tebe poslo???!!! :twisted:

Re: Zbran na zádech

Posted: 14:38 04. Jun 2008
by Raziel
photer - z vaultu si to stiahni kludne, tam to je pre vsetky svety k pouzitiu

To co mam ale na mintake, to je uz mimo ostatne svety. Reklamu mi robit nemusite o to nestojim.

rejty : ty ma tak mozes akurat rozosmiat, skoda akychkolvek slov :P popripade hadz dalsi a dalsi banan, i tak to nepomoze...

kiri : no hej, vsak nwn je silna hra s kopou moznosti :D toho sa clovek len tak nevzda ze?