Page 2 of 3
Re: Bandité před karathou
Posted: 13:50 05. Jun 2008
by Skipp
Ja by som zas rád spomenul niečo podobné len sa to netýka banditov ale "škretov" ,medzi ktorými sa v skupinke našli asi dvaja či traja kúzelníci,potom čo ma skolili som nešiel hneď do pekiel tak som mal príležitosť "neveriacky" čumieť na tú hlúpu zelenú beštiu, ktorá sa veselo pohrávala s magiou.Ach!
Verím ,že na to existuje nejaké vysvetlenie, to hej, trebárs som tiež narazil na nejaký výnimočný spawn, ale aj tak nepochopím tú vec, že kde sa preboha nabrala inteligencia v mozgu o velikosti fazule.
Re: Bandité před karathou
Posted: 13:58 05. Jun 2008
by kucik
Třeba je to přirozenej talent. Nebo Sorcka.
Re: Bandité před karathou
Posted: 14:00 05. Jun 2008
by DenGrasse
No, díky za soustrast, ale znovu opakuji: neřeším smrt postavy, řeším nastavení spawnu ne z hlediska síly, ale logiky světa.
je možné, že neznám pozaďové souvislosti, ale mně teda přišlo nesmyslné, aby se mezi bandity poflakovalo tolik kouzelníků...
já měl celkem šest banditů, z toho tři kouzlící, z toho jednoho čekajícího v invisu přímo u přechodu ke karathským farmám. je celkem jedno, jestli je někdo naštval nebo ne - fakt neřeším...
prostá logika říká, že když tam půjde postav na vyšším levelu, bandity pokydlí.. a zase a zase... 3*30 devadesát mrtvých kouzelníků za měsíc a to hned kousek za hlavním městem... vím že by se to dalo vztáhnout i na jiné bestie, ale ty mágové sou takový hodně nápadný (i když, některý z nich byl možná klerik)
Re: Bandité před karathou
Posted: 14:08 05. Jun 2008
by pepa48
proboha vždyť už to tu bylo řečeno několikrát... je to dynamický spawn, takže ti 3 kouzelníci tam nejsou každý den, ale byla to prostě náhoda a pro tebe smůla, že se tam spawli zrovna 3
a věz že je na to jen velmi malá šance, já na tom nevidim nic nelogickýho
Re: Bandité před karathou
Posted: 14:16 05. Jun 2008
by Erkwinn
Zas tak malá šance to podle mě není...mě už taky zabili někdy na pátým levlu a to sem čuměl jaký bych musel mít savy, abych uspěl...ted už v noci přes ně nechodím.
Re: Bandité před karathou
Posted: 15:14 05. Jun 2008
by Skipp
Mhm, nakoniec by sme sa asi mali radovať a vážiť si,že nám bolo cťou strenúť takých talentovaných škretov a banditov,to sa nevidí bárzkde:)
Re: Bandité před karathou
Posted: 16:02 05. Jun 2008
by Rejty
A proc by nemohli mit skreti samany?
Re: Bandité před karathou
Posted: 16:15 05. Jun 2008
by kucik
Rejty wrote:A proc by nemohli mit skreti samany?
Jo! Kdyžuž kouzlej i některý trpaslíci...

Re: Bandité před karathou
Posted: 16:26 05. Jun 2008
by DenGrasse
pepa48 wrote:proboha vždyť už to tu bylo řečeno několikrát... je to dynamický spawn, takže ti 3 kouzelníci tam nejsou každý den, ale byla to prostě náhoda a pro tebe smůla, že se tam spawli zrovna 3
a věz že je na to jen velmi malá šance, já na tom nevidim nic nelogickýho
, no nejsou. jsou tam obden, aspoň podle toho co vidí moje postava...
naposled: je mi šumafuk, jestli je spawn dynamický, statický nebo třeba kvadratický. strašej mě ve snech ty desítky kouzelníků, který se hrnou do banditskejch hord a potažmo tam houfně umíraj.
Re: Bandité před karathou
Posted: 16:38 05. Jun 2008
by kucik
Ále oni tam přeci neumíraj definitivně. Jakmile odejdeš, tak odnesou tělo ke knězi a zas je přivedou k životu.

Takový mágy přece potřebujou, tak je tam jen tak nenechaj ležet.
Re: Bandité před karathou
Posted: 20:51 05. Jun 2008
by Krata
uříznutá hlava, ruce i nohy.. všechno Thalijský bohové dají dohromady

Re: Bandité před karathou
Posted: 22:40 05. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Ále oni tam přeci neumíraj definitivně. Jakmile odejdeš, tak odnesou tělo ke knězi a zas je přivedou k životu.

Takový mágy přece potřebujou, tak je tam jen tak nenechaj ležet.
... omyl... nemá je kdo odnést. postava, která vykydlí kouzelníky, přece nenechá naživu nikoho dalšího.

Re: Bandité před karathou
Posted: 22:55 05. Jun 2008
by igor
DenGrasse wrote:... omyl... nemá je kdo odnést. postava, která vykydlí kouzelníky, přece nenechá naživu nikoho dalšího.

Odnášim je tam já. Když mam v domě uklizeno tak si chodim za 5zl tejdně přivydělávat k banditům a nosim je do jejich chrámu. Mam to kousek, vchod je hned vedle v lokaci (sorry Kráťo za vynášení)
Re: Bandité před karathou
Posted: 23:03 05. Jun 2008
by kaz
[/quote]Jo! Kdyžuž kouzlej i některý trpaslíci...

[/quote]
Ja bych se do trpasliku moc nenavazel, pac jestli se sem navezou trpaslici, tak to forum nevydrzi

(mysleno ve vsech smerech:)
Jo a k tem lupicum co pouzivaji magii. Zrejme jsou to zaklinaci z jiste vesnice, ktera je skryta nekde na zbytcich mlznych ostrovu, kde je vysoka koncentrace magie, a tudis kazdy druhy umi pouzivat magii. Nebot je to misto jeste porad prosakle zlem, jsou vsichni spatneho presvedceni a po dovezeni na pevninu se snazi uskodit co nejvice Karathskemu kralovstvi.
To neni spatne vysvetleni, coz?

Re: Bandité před karathou
Posted: 10:14 06. Jun 2008
by DenGrasse
nu, vidím, že vysvětlení se vždy najde....
