opět Alchymie :-)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by DenGrasse »

nevim esli je to chyba nebo ne, tak to dam napřed sem:

vyrobený lektvary se stackujou do počtu 10 ks
vyrobený ampule se stackujou i přes deset (nevim přesně kolik, ale minimálně 50).
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by kucik »

jj. Každý je to jinej baseitem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by Skipp »

Trocha odbočím ale zostanem pri alchymii...Prosím vás co je to za lektvar Ampule dis a Ampule Atrolo...tak sa mi zda ze keby pokracujem v misani kotla tak sa mi podari vyrobit este zopar Ampul s pridanym cudnym menom...Napriklad Ampule zle
Last edited by Skipp on 23:48 09. Sep 2008, edited 1 time in total.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by nomis_b »

no kdyz neco uvaris, ne vse musi mit pozitivni efekt. jsou tam i lektvary, ktere maji negativni efekt. a kdyz udelas par experimentu, muze se ti treba povezt lektvar ktery ma kombinaci dobre i spatne vlastnosti. napr ze leci za 10HP a snizuje savy. to pak musis experimentovat s presnym katalyzatorem (snizovat ho pomoci katalyzacniho redidla) aby si zisklal cistou slozku napr. jen leceni 10HP atd..


nebo ses ptal na neco jineho ??
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by Skipp »

nomis_b wrote:no kdyz neco uvaris, ne vse musi mit pozitivni efekt. jsou tam i lektvary, ktere maji negativni efekt. a kdyz udelas par experimentu, muze se ti treba povezt lektvar ktery ma kombinaci dobre i spatne vlastnosti. napr ze leci za 10HP a snizuje savy. to pak musis experimentovat s presnym katalyzatorem (snizovat ho pomoci katalyzacniho redidla) aby si zisklal cistou slozku napr. jen leceni 10HP atd..


nebo ses ptal na neco jineho ??

Vlastne som chcel vediet co su to tie ampule,nemaju ziadne vlastnosti...kazdopadne aj to co si mi odpisal mi urcite pomoze :)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by nomis_b »

No co delaji tak to si budes muset odzkuset sam :mrgreen:

Proste je to jako v opravdove alchymii.. Kdyz neco smichas, tak taky nevis, co to s tebou udeal, nez to vypijes :wink:
Sezen si nejakeho dobrovolnika a na nem to vyzkousej.
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by Skipp »

nomis_b wrote:No co delaji tak to si budes muset odzkuset sam :mrgreen:

Proste je to jako v opravdove alchymii.. Kdyz neco smichas, tak taky nevis, co to s tebou udeal, nez to vypijes :wink:
Sezen si nejakeho dobrovolnika a na nem to vyzkousej.

No to som aj skusil...jeden ma zranil za štyri body pozitívnej energie (ale nic sa nodcitalo z hp)
...pripadalo mi to skor ako vtip
Pri druhom,ktorý som sa odvazil testovat,sa nic nestalo.
Na kazdom z nich je napisane nieco ako" Flakonek je vhodny pro hazeni nebo naneseni na zbran"...
...ani jedno ani druhe sa neda spravit...kedze sa neda preniest do slotu so zbranou tak ho ako zbran nepouzije a naniest sa da v skutocnosti uplne na vsetko co mam v inventari...ked to spravi,v okne mi napise len ,ze "stratil predmet ampule"
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by DenGrasse »

dají se vyrobit dva druhy nápojů podle typu flakónku:

lektvar, který použije vždycky ostava sama na sebe - klikneš, vypiješ
ampule, která ti po kliknutí udělá šipčičku a tou můžeš ukázat na něco/někoho (včetně sebe) to chceš použít. některé výrobky jdou použít pouze na osoby, některé pouze na předměty (resp. možná jdou na oboje, ale v druhém případě nemají efekt).

co dělá který lektvar, si musíš vyzkoušet sám (na sobě či někom jiném). pokud nemáš kladný efekt, pak se jedná asi o zmetek, pokud kladný efekt máš, vyrobils něco užitečného. pozor, některé výrobky jsou ošemetné podle použití, např, jedy a drogy...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by Skipp »

DenGrasse wrote:

co dělá který lektvar, si musíš vyzkoušet sám (na sobě či někom jiném). pokud nemáš kladný efekt, pak se jedná asi o zmetek, pokud kladný efekt máš, vyrobils něco užitečného. pozor, některé výrobky jsou ošemetné podle použití, např, jedy a drogy...
Noo,na tom som prave prisiel, ked som sa konecne naucil pouzivat reaktant..totiz tie ampule boli vyrobene zo spracovanych ingrediencii s nulovou kladnou reakciou
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: opět Alchymie :-)

Post by DenGrasse »

no to chce si přečíst návod :wink: předtím než se do toho dáš... aneb nula od nuly pojde :D
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked