Page 2 of 2
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 12:27 04. Sep 2008
by DenGrasse
nevim esli je to chyba nebo ne, tak to dam napřed sem:
vyrobený lektvary se stackujou do počtu 10 ks
vyrobený ampule se stackujou i přes deset (nevim přesně kolik, ale minimálně 50).
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 12:30 04. Sep 2008
by kucik
jj. Každý je to jinej baseitem.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 23:42 09. Sep 2008
by Skipp
Trocha odbočím ale zostanem pri alchymii...Prosím vás co je to za lektvar Ampule dis a Ampule Atrolo...tak sa mi zda ze keby pokracujem v misani kotla tak sa mi podari vyrobit este zopar Ampul s pridanym cudnym menom...Napriklad Ampule zle
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 23:47 09. Sep 2008
by nomis_b
no kdyz neco uvaris, ne vse musi mit pozitivni efekt. jsou tam i lektvary, ktere maji negativni efekt. a kdyz udelas par experimentu, muze se ti treba povezt lektvar ktery ma kombinaci dobre i spatne vlastnosti. napr ze leci za 10HP a snizuje savy. to pak musis experimentovat s presnym katalyzatorem (snizovat ho pomoci katalyzacniho redidla) aby si zisklal cistou slozku napr. jen leceni 10HP atd..
nebo ses ptal na neco jineho ??
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 23:54 09. Sep 2008
by Skipp
nomis_b wrote:no kdyz neco uvaris, ne vse musi mit pozitivni efekt. jsou tam i lektvary, ktere maji negativni efekt. a kdyz udelas par experimentu, muze se ti treba povezt lektvar ktery ma kombinaci dobre i spatne vlastnosti. napr ze leci za 10HP a snizuje savy. to pak musis experimentovat s presnym katalyzatorem (snizovat ho pomoci katalyzacniho redidla) aby si zisklal cistou slozku napr. jen leceni 10HP atd..
nebo ses ptal na neco jineho ??
Vlastne som chcel vediet co su to tie ampule,nemaju ziadne vlastnosti...kazdopadne aj to co si mi odpisal mi urcite pomoze

Re: opět Alchymie :-)
Posted: 08:00 10. Sep 2008
by nomis_b
No co delaji tak to si budes muset odzkuset sam
Proste je to jako v opravdove alchymii.. Kdyz neco smichas, tak taky nevis, co to s tebou udeal, nez to vypijes
Sezen si nejakeho dobrovolnika a na nem to vyzkousej.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 09:48 10. Sep 2008
by Skipp
nomis_b wrote:No co delaji tak to si budes muset odzkuset sam
Proste je to jako v opravdove alchymii.. Kdyz neco smichas, tak taky nevis, co to s tebou udeal, nez to vypijes
Sezen si nejakeho dobrovolnika a na nem to vyzkousej.
No to som aj skusil...jeden ma zranil za štyri body pozitívnej energie (ale nic sa nodcitalo z hp)
...pripadalo mi to skor ako vtip
Pri druhom,ktorý som sa odvazil testovat,sa nic nestalo.
Na kazdom z nich je napisane nieco ako" Flakonek je vhodny pro hazeni nebo naneseni na zbran"...
...ani jedno ani druhe sa neda spravit...kedze sa neda preniest do slotu so zbranou tak ho ako zbran nepouzije a naniest sa da v skutocnosti uplne na vsetko co mam v inventari...ked to spravi,v okne mi napise len ,ze "stratil predmet ampule"
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 10:14 10. Sep 2008
by DenGrasse
dají se vyrobit dva druhy nápojů podle typu flakónku:
lektvar, který použije vždycky ostava sama na sebe - klikneš, vypiješ
ampule, která ti po kliknutí udělá šipčičku a tou můžeš ukázat na něco/někoho (včetně sebe) to chceš použít. některé výrobky jdou použít pouze na osoby, některé pouze na předměty (resp. možná jdou na oboje, ale v druhém případě nemají efekt).
co dělá který lektvar, si musíš vyzkoušet sám (na sobě či někom jiném). pokud nemáš kladný efekt, pak se jedná asi o zmetek, pokud kladný efekt máš, vyrobils něco užitečného. pozor, některé výrobky jsou ošemetné podle použití, např, jedy a drogy...
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 16:24 10. Sep 2008
by Skipp
DenGrasse wrote:
co dělá který lektvar, si musíš vyzkoušet sám (na sobě či někom jiném). pokud nemáš kladný efekt, pak se jedná asi o zmetek, pokud kladný efekt máš, vyrobils něco užitečného. pozor, některé výrobky jsou ošemetné podle použití, např, jedy a drogy...
Noo,na tom som prave prisiel, ked som sa konecne naucil pouzivat reaktant..totiz tie ampule boli vyrobene zo spracovanych ingrediencii s nulovou kladnou reakciou
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 09:55 11. Sep 2008
by DenGrasse
no to chce si přečíst návod

předtím než se do toho dáš... aneb nula od nuly pojde
