Page 2 of 3

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 09:37 10. Jun 2008
by photter
Většinou je to problém malý lokace a long/very long perception range
v podtemnu sem musel taky pár lokací kvůli tomudle zvětšit

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 09:40 10. Jun 2008
by Sorrow
Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 09:46 10. Jun 2008
by Aznar
u tygru mam podobny zkusenosti, hned po nahrani lokace uz jsou primo u me a utoci, sam tam nelezu a nebo kdyz tak v hidu, ale pro jiny postavy to muze predstavovat vazny problem...

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 10:41 10. Jun 2008
by danielfojt
Sorrow wrote:Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...

hele vim co jsem videl a je to pkazde kdzy tam vejdu i po restartu tak me nekydej hnuj na hlavu,hraci nejsou blbci,nejde o to jestli na to nemaji ale kdyz tam vejdes tak dostanes sodu,jak rika erkwinn

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 11:10 10. Jun 2008
by Erkwinn
Tak milá DMka a WBčka--laskavě se přesvěčte:

lokace: Studené vršky-sever-jeskyně
bestie:sněžný tygr

Několi tygrů(5) je ihned u přechodu do lokace-ted jsem to otestoval.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 11:21 10. Jun 2008
by LDamian
Imho taky zalezi na tom, jak dlouho se to nekomu nacita ta lokace a zda ma nebo nema summona ci pritelicka.

Je fakt, ze jak skalni medvedi (ti urcite), tak zrejme i tygri na ten prechod vidi. Nejsou sice primo na nem, ale vidi na nej, takze hned jak tam clovek vleze, tak na nej nabehnou. U skalnich medvedu je to ten spawn 2-3 medvedu, ktere by slo myslim dat proste dal do te velke jeskyne ve ktere jsou a u sneznych tygru si nejsem jist (zatim nemam level, abych chodil mimo partu), byva to tak 3-5 z jedne ci obou stran.

Myslel jsem, ze je to svym zpusobem tvurci zamer.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 11:59 10. Jun 2008
by Krata
Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost :roll:

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 12:06 10. Jun 2008
by danielfojt
Krata wrote:Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost :roll:
klidek

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 12:07 10. Jun 2008
by Krata
já v klidu sem :wink:

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 12:42 10. Jun 2008
by Pivo
Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich. :twisted:

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 13:39 10. Jun 2008
by Sorrow
danielfojt wrote:
Sorrow wrote:Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...

hele vim co jsem videl a je to pkazde kdzy tam vejdu i po restartu tak me nekydej hnuj na hlavu,hraci nejsou blbci,nejde o to jestli na to nemaji ale kdyz tam vejdes tak dostanes sodu,jak rika erkwinn
Ach jo, trosku rozhozene nerviky ne...
Ja sem tam zase byl xxx a ani jednou jsem je nevidel u prechodu.Ale ty asi vis nejlip kde sou spawnpointy, ze?

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 13:52 10. Jun 2008
by Daanri
No ja som sa nato dival v module a zdalo sa mi to dost daleko, ale nie je problem tu lokaciu trosku zvacsit a vchod posunut o jeden stvorec dal. Ked budem delat v toole tak to skusim pripadne upravit a poslat Rejtymu, ak s tym bude suhlasit.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 14:02 10. Jun 2008
by Erkwinn
Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich. :twisted:
************

Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".

A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.

A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 14:06 10. Jun 2008
by Erkwinn
Krata wrote:Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost :roll:

Jo, nečerti se. :D

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 14:14 10. Jun 2008
by Pivo
Erkwinn wrote:
Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich. :twisted:
************

Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".

A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.

A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.

Ano jsem lvl 17!!Na tygry chodim uz dlouho a to jsem lvl 17 neměl!Pokud máš lvl 5 a chodíš na tygry to už je tvůj problém!!!