Totální degradace Shadowdancera
Re: Totální degradace Shadowdancera
Naaaadhera, ale ma to jeden zasadny problem. Kym by sa zlodej dostal ku pokladu za sprintujucimi postavami, tak tie by uz davno sedeli v Ivory a dohadovali sa na dalsej vyprave.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Totální degradace Shadowdancera
Malej dotázek... nedostaneš náhodou při otevření truhly postih -50 ke skrejvání?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Totální degradace Shadowdancera
... to je pravda většinou to nelze takhle zrealizovat z důvodu sprintu "odhodlanců" ,Daanri wrote:Naaaadhera, ale ma to jeden zasadny problem. Kym by sa zlodej dostal ku pokladu za sprintujucimi postavami, tak tie by uz davno sedeli v Ivory a dohadovali sa na dalsej vyprave.
takže se jednoduše nedají stopovat výpravy do dungeonů ve Stínu
Šermína Prstokládková
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Re: Totální degradace Shadowdancera
Wau někdy se na to kouknu jak to jeigor wrote:Malej dotázek... nedostaneš náhodou při otevření truhly postih -50 ke skrejvání?
Šermína Prstokládková
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Re: Totální degradace Shadowdancera
No když hrábnu na truhlu nebo na cokoliv co leží na zemi, tak se mi nahoře objeví ta ikona snížení vlastnosti, jako když vylezeš z hidu a po 10s zas zmizí. Tak abys nebyl pak překvapenej až plechovkám elegantně vybereš truhly 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Totální degradace Shadowdancera
Ty taky vsechno prokecnes. Stejne si te nevsimnou. Pokud se jim nebudes cpat do party, nebo se je nepokusis zabit, jako bys nebyl.igor wrote:Malej dotázek... nedostaneš náhodou při otevření truhly postih -50 ke skrejvání?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Totální degradace Shadowdancera
je to jenom na chvíli, než toho nějakýho bose zabijou tak to vybereš a zas se schováš.. hmm, Roid mi fakt chybí 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- orcbutcher
- Poutník
- Posts: 67
- Joined: 14:00 30. Nov 2007
- Contact:
Re: Totální degradace Shadowdancera
Já si mylsím že stínový tanečník je fakt dobré povolání. Na 8 lvl se skrýt pozorován mi příjde velmi dobré a když z toho dáte zákeřný útok, tak je to dost v pohodě a srovnávání s ostatními mi nepříde moc dobré, protože když víte jak své povolání hrát tak můžete být dost dobří a hlavně: nejde o to být nejsilnější, ale o zábavu a pobavení. 
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Re: Totální degradace Shadowdancera
Nechtěl jsem se přidávat do této diskuse, protože vím, že budu ten špatnej a vždy se vynoří dalších 1.000.000 odpovědí proč ne. Nedalo mi a několik hodin jsme seděl a snažil jsme se vytvořit super zloděje, co si budeme povídat tak jako každém v této hře prostě nejlepší postavu. Bylo tu několik možností, protože tři povolání nejdu tak jediné možné tak abych přežil a alespoň zraňoval byl zloděj + SD ale tak, že zloděj byl opravdu na velkém levlu a pár levl SD a ještě jsme musel dělat zloděje na dálku, kterej střílel, protože jinak bylo velmi složité přežít. Sám osobně jsme vždy dával přednost boji tváří v tvář je to zábavné, i když někdo hraje zabijáckého zloděje, ale toto vůbec nešlo protože jsme vydržel opravdu pár kol, protože jsme musel utíkat po prvním útoku, abych se mohl po delší době schovat. Jo když bych měl vraha tak ten jeden útok by stačil, protože bych postavu paralyzoval a pak bych jí dodělal. Ale to nejde, tak že utíkat… utíkat a někde se schovat a zase pak střelit … prostě to je strašné. Naproti a to se nechci dotknout nějakých hráčů čaroději je to opravdu masakr sám projde do opravdu dobrej dungeonu, ale zloděj SD nikoliv. Byl bych pro trochu upravit SD tak aby to schovávání netrvalo alespoň tak dlouho.
Je pravda ale, že dobrej hráč nepotřebuje nic měnit a muže hrát jen čistého zloděje..nebo rybáře a užije si to stejně, ale každém dostane někdy chuť si sám jít někam zabojovat.
____________________
Co je lepší jak dýka v zádech od zloděje schovaného ve stínu...
Je pravda ale, že dobrej hráč nepotřebuje nic měnit a muže hrát jen čistého zloděje..nebo rybáře a užije si to stejně, ale každém dostane někdy chuť si sám jít někam zabojovat.
____________________
Co je lepší jak dýka v zádech od zloděje schovaného ve stínu...
Re: Totální degradace Shadowdancera
zlodej, a to ani v kombinaci s SD, proste neni povolani, ktery by mohlo samo vymlatit jakykoliv dung, a hraci kteri si ho zvoli, s timhle podle me pocitaji predem 
na druhou stranu zlodej v parte je uz velice dobra smrtici masina, pokud ma pred sebou nejaky zivy stit
nedokazu rict, jak moc tech 10s SD ovlivnuje, urcite to je oslabeni oproti stavu pred wipem, ale na druhou pred wipem bylo velice dobre videt, co se stane kdyz ta penalizace neni...
SD nehraju, tak to nedokazu presne posoudit, ale porad mi prijde jako jedno ze silnejsich prestiznich povolani
na druhou stranu zlodej v parte je uz velice dobra smrtici masina, pokud ma pred sebou nejaky zivy stit
nedokazu rict, jak moc tech 10s SD ovlivnuje, urcite to je oslabeni oproti stavu pred wipem, ale na druhou pred wipem bylo velice dobre videt, co se stane kdyz ta penalizace neni...
SD nehraju, tak to nedokazu presne posoudit, ale porad mi prijde jako jedno ze silnejsich prestiznich povolani
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Totální degradace Shadowdancera
Sorry, zlodej proste neni povolani, ktery solo vymlati celej dung a imho je to i dobre. Rikat, ze assassin jednou prasti a ma vystarano diky paralyze je pitomost a imho to muze rict jen nekdo, kdo assassina nehral. 1. Velke mnozstvi potvor ma imku na paralyzu. 2. Jen velmi malo potvor neprehodi DC na paralyzu a ty co to opravdu neprehodi zpravidla umrou driv, nez k te paralyze vubec dojde.
Presto je zlodej dost silna postava a do znacne miry velmi samostatna, diky mnozstvi skillpointu. V kombinaci s SD ziskava summony, ktere muze pouzit jako stit a tim padem sneakovat ikdyz bojuje solo. V parte je pak zlodej at uz je michnuty s cimkoliv zase strasne uzitecna postava, protoze s trochou cviku dokaze velmi, velmi rychle zabijet, zatimco fighter dela stit.
Ale to uz tu bylo receno vazne mockrat.
Presto je zlodej dost silna postava a do znacne miry velmi samostatna, diky mnozstvi skillpointu. V kombinaci s SD ziskava summony, ktere muze pouzit jako stit a tim padem sneakovat ikdyz bojuje solo. V parte je pak zlodej at uz je michnuty s cimkoliv zase strasne uzitecna postava, protoze s trochou cviku dokaze velmi, velmi rychle zabijet, zatimco fighter dela stit.
Ale to uz tu bylo receno vazne mockrat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Totální degradace Shadowdancera
Uz to tu zaznelo, ale nebolo to davno co mi jedno nemenovane DM (daanri
) povedal/o:
,,Nejde o to mat najsilnejsiu postavu."
uz som sa stym aj stotoznil, lebo sa snazim postavit bojovnik/klerik a pocul som ze klerik dokaze vymlatit vsetko a sam.
no bud som totalna lama a bude to asi aj pravda lebo NWN hram necely rok a toto je moja druha, alebo mam nahov. build.
No podla mna tam nieje ani jedno povolanie vylucne na solo hru co sa tyka chodenia po dungoch a mlatenia priser. a asi by ma to asi moc nebavilo hrat solo,aj ked sa stava malo kedy ze sa stretne nejaka fajna druzina kde je viacero povolani a nieje naskodu ked je zohratam potom je to aj vetsia sranda
a ten SD je podla mna fakt dobra posila.
tot vse
,,Nejde o to mat najsilnejsiu postavu."
uz som sa stym aj stotoznil, lebo sa snazim postavit bojovnik/klerik a pocul som ze klerik dokaze vymlatit vsetko a sam.
no bud som totalna lama a bude to asi aj pravda lebo NWN hram necely rok a toto je moja druha, alebo mam nahov. build.
No podla mna tam nieje ani jedno povolanie vylucne na solo hru co sa tyka chodenia po dungoch a mlatenia priser. a asi by ma to asi moc nebavilo hrat solo,aj ked sa stava malo kedy ze sa stretne nejaka fajna druzina kde je viacero povolani a nieje naskodu ked je zohratam potom je to aj vetsia sranda
tot vse
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith