Page 2 of 2

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 11:39 12. Jun 2008
by Skipp
Daanri wrote:Napad je to skvely, ale este napis ako to urobit v toolsete. Pretoze pokial ja viem tak na lokaciu mozes nastavit len jednu hudbu, ktora sa bude opakovat. Ak nato prides jak to zmenit, alebo urobit naky script ktory by menil hudbu, tak posli urcite to zaradime. :wink:
No ja som si to predstavoval tak,že ten timer je tam prima vecička,ale ak som sa mýlil tak som asi naivny (lebo som človek:)
Nedá sa to nejak oklamať?že do zvukov zaradiš hudbu,alebo tak nejak? :roll:

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 11:42 12. Jun 2008
by kucik
Neni to úplně z nejjednodušších.

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:49 12. Jun 2008
by Skipp
Tak ak by to stou hudbou nešlo, keď vravíte že sa dá pustiť len jedna ,tak čo tak aspoň spraviť takú vec že do jedného wav súboru ,alebo čo to hltá, namixovať viacero piesní. Proste chytiť a nalepiť krátky úryvok z tej hudby, ztej a ďalšej a vznikla by niekolko minútová prehrávka viecerých hudobných motívov,čím sa zahladila aspoň monotónnosť.
(Bol by som ochotný namixovať to:)
Edit:Prípadne by sa do pozadia nalepili zvuky hostinca

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:51 12. Jun 2008
by photter
já doporučuju "kecací" lokace nechávat bez hudby, sebekrásnější soundtrack slyšenej 50x po sobě vomrzí a začne nasírat

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:54 12. Jun 2008
by Skipp
photter wrote:já doporučuju "kecací" lokace nechávat bez hudby, sebekrásnější soundtrack slyšenej 50x po sobě vomrzí a začne nasírat
Lenže v Karathe u modreho racka je na podiu cela kapela, hudba nikde..to nasiera:)
Si myslím že skor omrzí ta jednu hudba ktorá hrá dokola i krkovičky než keby ich tam bolo viac,
prípadne - hráči ktorých to omrzí a nasiera si možu hocikedy stíšiť alebo celkom vypnúť hlasitosť hudby v nastaveniach. Najukecanejšie lokácie sú aj tak vonku na lavičkách

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:55 12. Jun 2008
by Daanri
Namixovat hudbu nie je problem a hlavne hudby je aj dost na vaulte co je vcelku pouzitelna, ale neviem ako narocne je to pridat do modulu. Ako taketo veci by sa mi skor pacili hudobne nastroje, ktore by skutocne hrali naku hudbu.

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:56 12. Jun 2008
by Skipp
Daanri wrote:Namixovat hudbu nie je problem a hlavne hudby je aj dost na vaulte co je vcelku pouzitelna, ale neviem ako narocne je to pridat do modulu. Ako taketo veci by sa mi skor pacili hudobne nastroje, ktore by skutocne hrali naku hudbu.
Myslíš čisto iba inštrumentálnu hudbu pre jednotlivé hud. nástroje?

Re: trocha života do toho umierania

Posted: 17:58 12. Jun 2008
by kucik
Daanri wrote:Namixovat hudbu nie je problem a hlavne hudby je aj dost na vaulte co je vcelku pouzitelna, ale neviem ako narocne je to pridat do modulu. Ako taketo veci by sa mi skor pacili hudobne nastroje, ktore by skutocne hrali naku hudbu.
Jo, to je součást bodu 235. Položka A. :wink: