Page 2 of 3
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 17:56 12. Jun 2008
by Daanri
Hmm co sa tyka tych siat, tak by sa to dalo pouzit s jednou IC akciou co mas uz dlho naplanovanu, len potrebujem dorobit posledne upravy na par lokaciach. Ak stihnem tak sa tento vykend nato pozriem a nieco vymyslime.

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 07:16 30. Jun 2008
by Theogil I
Tak tedy bloumal jsem po městě a našel letáky, které tam přes noc rozmístili bárdové. První z kol tvůrčí činosti může začít. Jak jsem se dočetl na letáku v kurzu jsou teď společenské pánské a dámské šáty, tak šup do toolu, něco hezkého spáchat a poslat to Daanrimu, o bárdské slavnosti pak bude udílení cen.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 07:20 30. Jun 2008
by Daanri
Sup sup do prace. Ked nieco vytvorite mozte mi to rovno posielat na
daanri@inmail.sk, vacsinou to kontrolujem kazdy den. V priebehu tyzdna sa pak urci termin sutaze a celeho plesu, ale tipujem najneskor do 2 tyzdnov.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 11:44 30. Jun 2008
by Uradin
nikde sem tu nenašel rady do toolsetu kde to máme uložit jak to pojmenovat atd. napsali byste to tady prosím?

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 11:59 30. Jun 2008
by Daanri
Otevrete toolset, nejlepe CEP modul, ktery tam je uz predpripraveny. Pote vlevo najdete sloupec, v jehoz horni casti jsou zalozky. Najdete si tu na predmety, rozevrete ji a ve vlastni kliknete a date vytvorit novy a nebo editujete nejakou vec (nezapomente ji v kolonce resref nastavit originalni resref a v kolonce tag originalni tag). Upravite ji vlastnosti dle predmetu, jehoz vzhled chcete upravit, a dale ji vytvorite vzhled dle vasich prestav. Pote predmet polozite z palety na zem, date k nemu startovni pozici (takove modre kolecko s cervenou sipkou uprostred) a ulozite jej. Vypnete toolset.
Otevrete normalne hru a date nova hra/dalsi moduly/ a tam nahrajete cepovy modul a do nej se lognete s postavou, predmet seberete a postavu ulozite (v menu, kdyz se odpojujete ze hry mate ulozit postavu). Ted uz ji staci jen poslat DM (najdete ji ve slozce NWN / Local vault).
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 12:14 30. Jun 2008
by kucik
Jenom teda doufám, že jim sedne pořadí haků stejně, jako je na Thalii. Aby pak ve hře neviděli úplně jiný hadry.

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 12:30 30. Jun 2008
by Daanri
Rozdiel by tam nemal byt.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 10:36 05. Jul 2008
by Daanri
Tak co lidi jak to vyzera? Mate zaujem o tu sutaz a ples alebo ani nie? Zatial som dostal tak jedny saty a to je vsetko.

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 10:55 05. Jul 2008
by Krata
já bych do toho šel hned kdyby mi fungoval tool
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 14:29 05. Jul 2008
by kaz
Ja uz mam par hadriku zpichnutych

ale jeste jsem nic neposilal, zkusim to dodelat do konce vikendu a pak to poslu. Nova modni vlna uz se blizi

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 07:16 07. Jul 2008
by Theogil I
NO asi ti pošleme naše oblečky, byť spokojen nejsem, ale nevím jak to vylepšit, tak tedy někdy v půlce týdne .... zájem je jen jsem netušil, že budu tak náročný a práce tak nelehká.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 15:55 08. Jul 2008
by Morendred
Tak jsem taky nejake satky vyrobil. Celkem jsem zvedavej co se sejde za kousky

Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 18:59 08. Jul 2008
by Daanri
No tak uz mi cosi prislo a vyzera to zaujimavejsie. Bohuzial som nestihol poslat Rejtymu nove lokace v ktorych sa to cele odohra, takze budeme musiet pockat kym sa vrati a potom sa to zorganizuje.

Takze este stale mozte tvorit vo velkom a uz sa tesim na vase dalsie vytvory.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 06:57 09. Jul 2008
by Daanri
Pre informaciu, zatial mi dosli saty od:
Kaz
Morendred
Ak poslal aj niekto dalsi, tak je mozne, ze mi to nedoslo, v tom pripade vas poprosim odoslat to znova a napisat mi do PM, ze ste to poslali. Diky.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Posted: 07:43 09. Jul 2008
by Krata
rozběhl sem pomocí jonnyho tool tak snad taky přispěju.. kolik je ještě času?
