Page 2 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 09:22 20. Jun 2008
by Rejty
To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 09:31 20. Jun 2008
by Daanri
Asi te nema rada, mozno si moc skaredy a nepacis sa jej. :P

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:19 20. Jun 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.
mě to přijde taky divný, proto to sem píšu... :mrgreen:
Daanri wrote:Asi te nema rada, mozno si moc skaredy a nepacis sa jej. :P
to je možný a nedalo by se s tim nic dělat... otázka je jestli to tak nemaj všichni :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:33 20. Jun 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:stále si mele svou že to chce, ale nekoupí.
Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.
Nebylo to jen tak, ze nikdy nic neshanela a tobe to prislo divne,ze u ni se ty questy malo generuji :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:05 20. Jun 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.
Nebylo to jen tak, ze nikdy nic neshanela a tobe to prislo divne,ze u ni se ty questy malo generuji :mrgreen:
a co ten měsíček? ten taky nechtěla...
pokud řekne že nic tak nic, to je jasné...

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:12 20. Jun 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...
Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky list :D sem byl linej se podivat do PM. :roll:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:41 20. Jun 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:
DenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...
Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky list :D sem byl linej se podivat do PM. :roll:
aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:23 20. Jun 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...
Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:

const string resref_orechovec = "cnrpeacanfruit";
const string resref_andelskylist = "cnrangelicleaf";
namisto:
const string resref_orechovec = "cnrpecanfruit";
const string resref_andelskylist = "cnrangelicaleaf";


Jestli ti to teda k necemu bude :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:28 20. Jun 2008
by photter
zlý zlý stěhovavý áčko !!!

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:35 20. Jun 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:
Jestli ti to teda k necemu bude :mrgreen:
nebude, ale dík. nechápal jsem přesně příčinu chyby, teď už víceméně ano :mrgreen: to víš, su zvídavé podstaty...

Re: Připomínka ke questům

Posted: 00:47 23. Jun 2008
by DenGrasse
chci se zeptat, kořenářka v karathě mizí na noc schválně? (činí tak totiž jako jediná z místních obchodníků a zmizela mi uprostřed questu... ein volk, ein führer, kein quest!)

jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 07:18 23. Jun 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote: jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.
No ona cena vykupu je ted tusim 50? Byla tam nastavena pro testovani, at se mi to dobre pocita :mrgreen:
S cenou to je vsak tak: kdyz je vysoka, tak je to sileny zisk penez, a kdyz nizka, nikdo o to ani nezavadi. Takze se muze stat, ze kdyz si nizky lvl je to zlaty dul a kdyz uz mas vyssi lvl tak o to ani nezakopnes. Proto pockame na vice ohlasu, ale urcite se to da casem upravit. neni problem.

Meli by brzo pribyt dalsi vykupy podobneho tipu, takze kdyz se to nakombinuje, tak se uvidi, jak to s tou vyhodnosti ceny vlastne je.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:47 23. Jun 2008
by kucik
nomis_b wrote:...Takze se muze stat, ze kdyz si nizky lvl je to zlaty dul a kdyz uz mas vyssi lvl tak o to ani nezakopnes...
Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:17 23. Jun 2008
by nomis_b
kucik wrote: Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.
Samozrejme, pro vyssi lvly budou ty dalsi pripravovane veci (rozumej budeto vyhodne pro vsechny tzn i pro vysoke lvly.. nechte se prekvapit :wink: )

Ja sem taky chtel vykup z 50 dat na 30, ale omylem sem poslal verzi s 50zl a rejty rikal ze to tak muzem nechat. Pockame, s cim prijde Rejty osobne. Zas prvnich 6 lvlu se da nahrat celkem rychle, takze bych to nechal tak, aby to bylo vyhodnejsi treba do 8 nez chodit do dungeonu (kdyz shanis penize). Nekdy te to i potaha po serveru sa shanenim, nikdy nevis co se vygeneruje, muzes se ostatnich ptat kde to najit (podpora potkavani hracu), nejsou za to zadne xpy atd.

Ale jak rikam, nemam realnou predstavu: jestli se to da koleckovat, kolik realne se da ziskat kdyz uz trochu Thalii znas atd.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:48 24. Jun 2008
by Zyga
Koukam ze ty obchodnicky qesty se nak rozsirujou, pronikly uz i do podtemna nebo sou furt jenom na povrchu?