Re: Připomínka ke questům
Posted: 09:22 20. Jun 2008
To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.
mě to přijde taky divný, proto to sem píšu...Rejty wrote:To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.
to je možný a nedalo by se s tim nic dělat... otázka je jestli to tak nemaj všichniDaanri wrote:Asi te nema rada, mozno si moc skaredy a nepacis sa jej.
Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.DenGrasse wrote:stále si mele svou že to chce, ale nekoupí.
a co ten měsíček? ten taky nechtěla...nomis_b wrote:Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.
Nebylo to jen tak, ze nikdy nic neshanela a tobe to prislo divne,ze u ni se ty questy malo generuji
Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky listDenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...
aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...nomis_b wrote:Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky listDenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...sem byl linej se podivat do PM.
Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:DenGrasse wrote:aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...
nebude, ale dík. nechápal jsem přesně příčinu chyby, teď už víceméně anonomis_b wrote:Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:
Jestli ti to teda k necemu bude
No ona cena vykupu je ted tusim 50? Byla tam nastavena pro testovani, at se mi to dobre pocitaDenGrasse wrote: jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.
Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.nomis_b wrote:...Takze se muze stat, ze kdyz si nizky lvl je to zlaty dul a kdyz uz mas vyssi lvl tak o to ani nezakopnes...
Samozrejme, pro vyssi lvly budou ty dalsi pripravovane veci (rozumej budeto vyhodne pro vsechny tzn i pro vysoke lvly.. nechte se prekvapitkucik wrote: Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.