Page 2 of 2

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 17:26 12. Jun 2008
by photter
že tu neni peklo ? kecyyyyyyyy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 18:08 12. Jun 2008
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:[Tak to si asi nevidel berserkruv vak na hlavy porazenych :lol:
Ma jich tam peknou sbirku a jeste k tmu snad i nejakou tu ruku ci oko.. :roll:
Ja zabil asi dohromady 4 postavy :twisted: z toho ale 2 proto ze selhaly stinovy a 2 se holt branily a v primem souboji sem je dostal...to bylo v zacatkach kdy sme este s Kirim terrorizovali vokoli Ivory :D
Pak sem zazil asi nejlepci RP prepadeni s Kazem (Hurdunem) vod toho mam tu ruku (Skvela hadka kdyz sem mu prejel sekerkou po mule). Zbytek hlav sem urezal kdyz sem ty nebozaky videl valet se podel cest ...to Berserk nevodola a trofej proste mit musi :mrgreen:

No a pak moje nejcenejsi trofej je moje voko, co mi dloubnul ten hajzl Xarx Jednovokej - kerej vtom asi nechtel bejt sam :D

Jinak se ale pridavam a CvC se mi opravdu hnusi a stranim se ho :!:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 19:44 12. Jun 2008
by kaz
Ja bych si jenom dovolit takovou mensi reakci na Berserkra. Od toho prepadeni ho vubec nemam rad(jako teda muj trpaslik :wink: ) a nemam rad zadny pulorky, pac v nich vidim toho smejda co me prepadnul. Jinak co se tyka toho co se tam stalo-prepadeni, zabiti muly, provokace a nasledna bitka, nasledovana peknym tyranim a useknutim ruky (moji :evil: ) tak to bylo perfektni a moc se me to libilo-teda jako hracovi :) I kdyz jsem prisel o mulu, mel jsem prekazeny lov a tudiz zadny vydelek, a musel jsem se pomalu sourat do ivory, s useknutou rukou, tak tohle vsechno byla nizka cena za pekny RP zazitek, a navic jsem mohl dopadnout mnohem hur :lol:

Pisu to sem proto, ze si myslim ze je spousta takovejch nasilnejch( zlejch, skaredejch, hnusnejch atd..) bidaku (viz. podtemno :twisted: ) se kterejma setkani nedopadne jiste dobre, ale nemusi se vubec umrit, takze je to vlastne supr:D

Tady je videt ze i Berserk je vlastne clovek(teda tou mensi polovinou :mrgreen: ) a ma srdce (cerne a prohnile) Uz se na nej tesim, az mu useknu ruku :roll:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 21:04 12. Jun 2008
by Kiri
Daanri wrote:.... smrt je smrt. Takze moj osobny nazor je nie.
Muj osoboni nazor, na kterej se mi nikdo neptal je, ze pokud je smrt smrti, tak permka. Pokud je smrt docasnym omamenim, tedy neco jako slitovani se velikeho a vsemocneho astarotha nad uz asi stym omamenim postavy, tak to neni smrt. Mi tak pripomina jeden film Maly Niky Satan junior :D ... kdo videl pochpi :D

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 16:53 13. Jun 2008
by Krata
jasně :D ..

*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*

"byl si pryč sotva deset vteřin"

"něco velkýho a svítíco do mě narazilo" :lol:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 17:59 13. Jun 2008
by kaz
:lol: jo, je to dobrej film

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Posted: 00:21 14. Jun 2008
by Kiri
Krata wrote:jasně :D ..

*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*

"byl si pryč sotva deset vteřin"

"něco velkýho a svítíco do mě narazilo" :lol:
to bylo metro, tomu se vyhejbej

tak jo tati


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: