Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Posted: 17:26 12. Jun 2008
že tu neni peklo ? kecyyyyyyyy

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Ja zabil asi dohromady 4 postavynomis_b wrote:[Tak to si asi nevidel berserkruv vak na hlavy porazenych
Ma jich tam peknou sbirku a jeste k tmu snad i nejakou tu ruku ci oko..
Muj osoboni nazor, na kterej se mi nikdo neptal je, ze pokud je smrt smrti, tak permka. Pokud je smrt docasnym omamenim, tedy neco jako slitovani se velikeho a vsemocneho astarotha nad uz asi stym omamenim postavy, tak to neni smrt. Mi tak pripomina jeden film Maly Niky Satan juniorDaanri wrote:.... smrt je smrt. Takze moj osobny nazor je nie.
to bylo metro, tomu se vyhejbejKrata wrote:jasně..
*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*
"byl si pryč sotva deset vteřin"
"něco velkýho a svítíco do mě narazilo"