Page 2 of 8
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:55 13. Jun 2008
by Neithan1
Igor : Tak neviem co je na tych nazoroch pravdy, ale konkretne mna Wall nikdy nenaexpil. Ani loot ktory ziskame a ktory sa nasledne deli medzi minimalne 4 -5 hracov nieje nic moc a to niesom jediny vyssi level ktory snim beha. Naviac vypravy sa nekonaju 2 razy za den ako si tu mozno niektori myslia, takze je to skorej spestrenie ako nejaka creep-lootova makacka.
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:56 13. Jun 2008
by photter
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:57 13. Jun 2008
by RES
a Igore je videt ze ses hodne snazivej kdyz mas ted asi 8 postavu to nedokaze stihat kazdej uhrat tolik postav RES je jen tupej Looter a Creeper ale stim nikdo zvas lamek nic neudela a budu si delat na servru dal vse co chci v ramci pravidel a holt ty chudackove dole se stim smirej a dal si ukazujte na RESE aspon si tak zlepsite naladu a nekdo na takovou praci vzdy musi bejt

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:57 13. Jun 2008
by Marvin
Neithan1 wrote: .....
Tak jest ...
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:58 13. Jun 2008
by Neithan1
Marvin wrote:Neithan1 wrote: .....
Tak jest ...
Jest tak ...
Re: Chovani v druzine
Posted: 14:05 13. Jun 2008
by Rejty
Na tom obirani party se mi nelibi to, ze se to jen tezko zjisti kdo to udelal a chytit ho pri cinu. Neprovadi se zadnej test na vsimani nebo neco podobnyho. Tezko nekdo schova za zada ukradeny obraz a nebo hlavu nacelnika orku, aniz by si toho nekdo vsiml.
Nemam nic proti hromadnym vypravam, ale taky zalezi na tom jak probihaji. Nelibi se mi ten vecny shon, rychle se bezi nekam neco vymlatit, i kdyz by se nemuselo spechat a hru si uzit. Paktujou se uplne cizi postavy a chodi spolecne nekam, jako kdyby se znali dlouho a vedeli od sebe co cekat.
Uz kolikrat sem videl, ze nektera z postav pri ,,tezeni" snazila neco hrat a komunikovat s ostatnimi a byla bud okriknuty nekym at nezdrzuje a bezi a nebo zcela ignorovana... Sakra vytvarejte mezi vasima postava nejaky vztahy, vzdyt vas to lootovani a creepovani musi taky omrzet, hra neni jen o levelech. Co je na tom, ze vam to bude trvat dyl? Aspon si hru uzijete...
Jinak tu kolikrat pada, ze se DM nevsimaji hracu. Navodil jsem do IC novinek radu zapletek, ale ozval se nekdo? NE. Vsichni radsi tahli ,,tezit" do hor... Mam snad za nima bezet, kdyz nektere jedince pomalu nestiham ani s DM avatarem? A postav na ,,tezeni" se DM rozhodne vsimat nebude.
Re: Chovani v druzine
Posted: 14:07 13. Jun 2008
by nomis_b
Neithan1 wrote:Zamysliet sa maju hraci. Krasne RP to nebolo, neprebehla ziadna hra, ziadne hviezdicky. Postava len ticho stala a ani sa nehybala. Tazko opisat ked ste u toho neboli, ale minimalne ja som sa nebavil

a o nejakom expeni sa tiez neda hovorit.
Skoda no.. sem do nej vkladal vetsi nadeje.. no.. jak sem rikal, nevidel jsem , jen mne to tak napadlo no.. tak nic.. tak muj prispevek predtim neberte asi vazne.

Re: Chovani v druzine
Posted: 14:11 13. Jun 2008
by Neithan1
nomis_b wrote:...
No mozno som sa zmylil ja a on zahral uzasnu hru, len ju nikto nevidel

Snazil som sa len napisat ako sa to v skutocnosti odohralo.
Re: Chovani v druzine
Posted: 14:13 13. Jun 2008
by Aznar
trosku mimo tema, ktery nadhodil RES, ale souvisi s chovanim v druzine...
co me asi uplne nejvic stve, jsou ty sileny maratony
nerikam, ze moje postava nebeha, to by nebyla pravda, pokud jde druzina pomalu a nereknou pri tom ani slovo, tak to uz je fakt lepsi bezet, ale fakt mi vadi to, kdyz za nekym porad bezim a diky pomalejsimu kompu jsem behem par minut o 3 lokace pozadu a zbytku to je uplne jedno, to pak fakt ztracim chut za tehle podminek pokracovat v parte nekam dal
edit: a uplne nejlepsi je, kdyz za to pak dostanu OOC vynadano, ze je akorat brzdim
Re: Chovani v druzine
Posted: 14:19 13. Jun 2008
by igor
RES wrote:a Igore je videt ze ses hodne snazivej kdyz mas ted asi 8 postavu to nedokaze stihat kazdej uhrat tolik postav RES je jen tupej Looter a Creeper ale stim nikdo zvas lamek nic neudela a budu si delat na servru dal vse co chci v ramci pravidel a holt ty chudackove dole se stim smirej a dal si ukazujte na RESE aspon si tak zlepsite naladu a nekdo na takovou praci vzdy musi bejt


Dobře, tak to teda sepíšu.
Na začátku po wipu sem si rozehrál zloděje, kterej byl charakterově stejnej jako předchozí postava Meaglin (před wipem) a to mě přestalo bavit. Tak jsem si řek, že zkusim druhou stranu mince a rozehrál si paladina... snažil sem se bejt proti zlu, jenže když je to každýmu u řiti a bratříčkuje se s tieflingama co sesílaj nekromatský kouzla v Ivory a paladina ignorujou... tak to nemá smysl hrát a chápu ty co se o něco snaží teď a většině je to jedno.
Nyní hraju Kazuka, ač si mi RESi řikal, proč hraju lamu, proč si nevemu nějakej silnější build - třeba hraničáře zloděje, kterej má snejky a dobrej dmg. Dával si mi 14 dní... a hele: já za tu nehratelnou lamu hraju pořád, jsem na 15. lvlu a pořád mě to baví. NENI MYM CÍLEM HRÁT NEJSILNĚJŠÍ POSTAVU NA SERVERU, ale takovou která mě bude bavit, což někdo asi nechápe.
Snažim se hrát charakter, s nikym v Ivory jsem se moc nebavil. Psal si mi, že od 10. lvlu mě někam začneš brát, ale já nechtěl. Proč? Protože prostě evil Kazuko nebude chodit s hodnym panem Wallem a ani nepřimhouří oko nad tim že by z toho něco káplo, což si očividně nedokázal pochopit a začal mi vyjmenovávat x hustejch dungů kam bys mě vzal.
Wall běhal (běhá?) s masovým golemem, protože má nejlepší staty - nebo se mejlim? Vše je ale RP "okecáno". Před partou házíš kvílení a další nekromatnický kouzla, hodnej pan Wall. Po tellu nás teď strašíš jak nás všechny sejmeš než se rozkoukáme, jak všichni padnou v prvních pár kolech a ani si neškrtnem, pak to postuješ do party jak sedim posranej v baráku... následuje výčet kouzel a jejich DC proti kterejm nemáme šanci.
Je to fakt k smíchu že mi někdo takovej píše LAMKA
PS: můžeš vyjmenovat dalších 5 postav co hraju? Díky
Re: Chovani v druzine
Posted: 14:25 13. Jun 2008
by RES
Joo to si napsal presne Rejty to stim pribranim do party to me taky pekne sere tedy *pip* stve
Ja delam malou druzinii s lidma co znam proste ty co znai Walla at to chapete a najednou tam je 5 dalsich co vidim treba poprve a hned se detrou po pokladech a otech mluvim.
Ty co prave chteji lootovat a expit ty co se prisiraj do druziny a utikaj at tam uz Wall udela ohnostroj a naskacou jim xp a okradou nasi druzinu.
Joo lidii to se nam ted na Thalce vite?
Dost lidi me psalo ze je to znechucuje a me taky a totalne!!!
Ja si jdu na tazneni s lidma co znam chceme si zahrat a v zavezu dat nake ty dobre bosse at si i zabojujem pac jak ja tu jiz psal ja si rad i zabojuju v dungach kdo ne a odsuzuje me zado je me fuk budu si to delat dal.
A vse se odehrava hromadnym pribranim do druziny a silenym zmatkem a ktomu to jiz zminovane okradani a ted se vam tedy jeste pokusim objasnit duvod meho textu
At se ty hraci zamyslej co delaji a opakovane chovani budu jiz resit vyhazovanim techto hracu a radeji budu delat jako ze tam nikdo neni pac stejne spadne to jejich chovani vzdy na RESOVO HLAVU NA TO HO TU MATE

Re: Chovani v druzine
Posted: 14:38 13. Jun 2008
by kucik
Já jsem jenom hloupej chlapec z vesnice, tak se na mě nehněvejte, že to nechápu, ale napadá mě taková vlezlá otázka:
Proč postavy, který vidíš prvně, nebo s nima zrovna nekamarádíš, okamžitě nevykopneš, protože v partě nemaj co dělat? Proč jim prostě IC neřekneš, že je neznáš, nechceš znát a už vůbec s nima nechceš jít na procházku do lesa? Proč jim neřekneš, ať jdou k šípku?
Já se taky nekamarádim se sousedovic Pepíkem, protože je to zlý a nevychovaný hoch.
Re: Chovani v druzine
Posted: 15:26 13. Jun 2008
by photter
nemá čas, je už půl lokace před nim

Re: Chovani v druzine
Posted: 15:50 13. Jun 2008
by Daanri
No mne sa tiez nepacia tie vypravy co vidim v hre. Druzina rozlezena cez 3-4 lokacie, maraton jak keby prveho cakala neviem aka odmena, ked niekto nieco povie, vsetci ho ignoruju, hlavne ze sa zenieme za lootom a xp.
Ignorovanie IC veci ako je prave ta nekromancia, len za ucelom toho, ze nas predsa "naexpi a nalooti" a dalsie prasaciny, co sa daju v hre vidiet. Obcas ma to znechuti az tak, ze NWN radsej vypnem a idem si nieco robit do toolu, alebo sa venovat niecomu inemu.
Ale holt to je na hracoch a kulture hracov, a o tom aby starsi hraci isli prikladom novym a mladsim, ale ked sa starsi hraci spravaju rovnako a nevedia "vychovat" novych hracov tak to k nicomu nevedie a bude sa to opakovat stale dokola.
Re: Chovani v druzine
Posted: 16:06 13. Jun 2008
by Phantorris
Nebyl jsem tam, možná jsem opravdu špatně pochopil co jsi tím chtěl říct, nevím. Ale to že se nějaká postava snaží okrádat druhé, tak na tom nevidím nic špatného, teda pokud to odpovídá charakteru postavy, u paladina apod je to opravdu k zamyšlení.
Ale co třeba mě občas trochu rozhodí a o co bych možná poprosil nějaké hráče aby se nad tím zamysleli, je to co píšou někomu do tellu. Např když mi přijde otázka co jsem za level a já se zeptám proč se ptá. On mi na to odpoví, že aby se nemusel relogovat.
Nebo když mi třeba přijde od postavy kterou sem v životě ani nepotkal: Pojď pudem spolu vymastit nějakej dungeon ať máme nějaký zlato.
Nebo žádosti, že umřeli a jsou zrovna samy, tak jestli bych je neodnesl do chrámu, že mi zlato vrátí, ale nechtěj přijít o expy.
Mě osobně tyto dotazy a žádosti trochu kazí pocit ze hry a předem upozorňuji, že většinou neodpovídám.
P.S.Je to trochu mimo tuhle diskuzi tak se za to omlouvam, ale prostě mě to tak napadlo