Page 2 of 2
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 10:35 16. Jun 2008
by Zyga
Muzu oba, volno se dycky nak posefi. Doufam jenom ze na ten hnusnej kopec uz jezdi lanovka, minule sem tam malem nechal plice

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 10:36 16. Jun 2008
by Krata
to byl kopec? myslel sem že děláme horolezecký výstup

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 10:42 16. Jun 2008
by photter
na ten kopec (horu) mě už NIKDY NIKDO nedostane, ani po dobrým, ani po zlým, ani lstí...a za potok taky ne !!!
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 10:55 16. Jun 2008
by igor
photter wrote:na ten kopec (horu) mě už NIKDY NIKDO nedostane, ani po dobrým, ani po zlým, ani lstí...a za potok taky ne !!!
Nesmíš se po cestě napájet na posilněnou... pak ti těžknou nohy

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 11:34 16. Jun 2008
by Rejty
Bude nova disciplina - vystup na kopec s panem Photterem.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 11:43 16. Jun 2008
by photter
leda s photterem v ruksaku, pěšky ani náhodou
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 11:46 16. Jun 2008
by Rejty
Jestli ten konec vyjedes na kole, tak pohoda, ostatni musi pesky.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 11:48 16. Jun 2008
by igor
photter wrote:leda s photterem v ruksaku, pěšky ani náhodou
Tupohlav vyřešit tvůj malá problém

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 14:47 16. Jun 2008
by Zyga
igor wrote:photter wrote:leda s photterem v ruksaku, pěšky ani náhodou
Tupohlav vyřešit tvůj malá problém

Tam bude berserk nebo aspon igor, si muzes nechat udelat nositka a doufat ze te z nich nevysoupne knezka

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 14:49 16. Jun 2008
by pepa48
Zyga wrote:Tam bude berserk nebo aspon igor, si muzes nechat udelat nositka a doufat ze te z nich nevysoupne knezka

...nebo DMka

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 14:58 16. Jun 2008
by photter
neserte !
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE
Posted: 11:07 18. Jun 2008
by Shifter
No hlasoval jsem druhej termín, protože ten první je Sázava fest, aspoň myslim, a letos bych na něj chtěl vyrazit. Zatím to ale není 100%ní...s=azava i sraz