Page 2 of 2
Re: zmizení XP
Posted: 17:59 18. Aug 2008
by Morendred
Jednoduche byl to 30% katalizator, takovych jsem nadelal no asi stovky.

Re: zmizení XP
Posted: 18:17 18. Aug 2008
by nomis_b
tak to bude asi to prepsani moduloveho systemu XP mym "starym" XP systemem. Bohuzel nevim, jestli to ma nekde Rejty na sklade, cize jestli to muze Melvik preposlat...
Ale fakt sem to tam nedaval.. muselo se to tam pridat nejak samo... no snad se to brzo spravi a hlavne doufam, ze pripadnymi updaty se to nebude prepisovat dokola
zkusim si sehnat novejsi verzi.
Re: zmizení XP
Posted: 22:01 18. Aug 2008
by Morendred
To se mam na co tesit.

Re: zmizení XP
Posted: 09:23 19. Aug 2008
by kucik
Když cokoliv exportuješ, automaticky se přibalej všechny scripty, rozhovory atd; na které se dotyčnej zdroj odkazuje (imho vyjma přímýho volání jako execute script, to modul snad nenajde).
Když to posíláš Rejtymu, napiš mu co má a co nemá přepsat.
Re: zmizení XP
Posted: 09:36 19. Aug 2008
by nomis_b
Sorry za to pribaleni. sem to fakt netusil.
Mam to tam jen jako v prvni radce : #tc_XPsystem#
Jinak me to uz Melvik poslal, takze by k tomu uz nemelo dochazet.