Re: Aj to sa stáva :)
Posted: 01:25 16. Jun 2008
TO cely tento topic:
zomieram smiechom

nikdo tě nevaroval, že podtemno je jen pro tvrďáky ? bude hůř !igor wrote:Ne, jako konec srandy...
Zvířata nemají duši, tu tam někdo omylem naložil s nákladem, a nechal ji tam.Neithan1 wrote:To bola jej dusa a vy ste nemali pravo jej ju brat.
Fakt jde jen teda o náhodu a existuje logický vysvětlení?! NEJSEM BLÁZEN! NEJSEM BLÁZEN! *běhá po pokoji a radostí olizuje omítku na zdi*kucik wrote:Thalijska zvirata muzou mit dusi, ktera je stejne jako ta hracska neodlozitelna, tudiz ji nejde nekam dat.
By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješigor wrote:Fakt jde jen teda o náhodu a existuje logický vysvětlení?! NEJSEM BLÁZEN! NEJSEM BLÁZEN! *běhá po pokoji a radostí olizuje omítku na zdi*
Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješsteel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ![]()
Styl_martin : Teraz ta dostal, na povrchu uz nemas ziadnu reputaciu. Ziadnu.igor wrote:Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješsteel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ![]()
Nevyhrozuj a bud rad ze sem ten turnaj nestih, este bych ti moh "zasit" i neco jinyhoigor wrote:Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješsteel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ![]()
Vnr ť tv šťsť d bdcn vnhrď nbj (Přetlumočeno pro neostehované: Venori ti tvé štěstí do budoucna vynahradí, nebojigor wrote:Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješ
Neboj, je to jen otázka času... až ti Ven ukáže mithrilovou sadu na mučení a několik způsobů jak správně přišít pohlavní orgány otroků na místa, kde by to člověk zdaleka nečekal - reputace se vrátíNeithan1 wrote:Styl_martin : Teraz ta dostal, na povrchu uz nemas ziadnu reputaciu. Ziadnu.