Page 2 of 2

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 01:25 16. Jun 2008
by Marvin
TO cely tento topic: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zomieram smiechom :mrgreen: :mrgreen:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 09:04 16. Jun 2008
by photter
igor wrote:Ne, jako konec srandy...
nikdo tě nevaroval, že podtemno je jen pro tvrďáky ? bude hůř ! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 09:19 16. Jun 2008
by kucik
To byla duse muly. A vy jste ji okradli o dusi! Ted beha po svete uplne bezducha mula. (Toto neni narazka na zadneho hrace.)

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 16:18 16. Jun 2008
by monstera
Neithan1 wrote:To bola jej dusa a vy ste nemali pravo jej ju brat.
Zvířata nemají duši, tu tam někdo omylem naložil s nákladem, a nechal ji tam.

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 16:21 16. Jun 2008
by kucik
Thalijska zvirata muzou mit dusi, ktera je stejne jako ta hracska neodlozitelna, tudiz ji nejde nekam dat.

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 16:55 16. Jun 2008
by igor
kucik wrote:Thalijska zvirata muzou mit dusi, ktera je stejne jako ta hracska neodlozitelna, tudiz ji nejde nekam dat.
Fakt jde jen teda o náhodu a existuje logický vysvětlení?! NEJSEM BLÁZEN! NEJSEM BLÁZEN! *běhá po pokoji a radostí olizuje omítku na zdi*

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 17:11 16. Jun 2008
by Neithan1
CHA, zase som mal pravdu.

Monstero : Ta dusa vznikla ked som na mulu nalozil mec a potom som si ho zobral zas spat.

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 17:53 16. Jun 2008
by steel_martin
igor wrote:Fakt jde jen teda o náhodu a existuje logický vysvětlení?! NEJSEM BLÁZEN! NEJSEM BLÁZEN! *běhá po pokoji a radostí olizuje omítku na zdi*
By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ :lol: :twisted:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 18:02 16. Jun 2008
by igor
steel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ :lol: :twisted:
Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješ :twisted:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 18:12 16. Jun 2008
by Neithan1
igor wrote:
steel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ :lol: :twisted:
Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješ :twisted:
Styl_martin : Teraz ta dostal, na povrchu uz nemas ziadnu reputaciu. Ziadnu.

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 19:32 16. Jun 2008
by Zyga
igor wrote:
steel_martin wrote:By mě zajímalo, kudy že ten jazyk ven vystrkuješ :lol: :twisted:
Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješ :twisted:
Nevyhrozuj a bud rad ze sem ten turnaj nestih, este bych ti moh "zasit" i neco jinyho :twisted:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 19:41 16. Jun 2008
by Freddy
Možná že jde jak u pavouka , tak u ztracené duše o tzv. Synchronicitu http://cs.wikipedia.org/wiki/Synchronicita

Neboli o vtip božské absolutní mysli :wink:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 01:30 17. Jun 2008
by steel_martin
igor wrote:Na drowku kterou seřeže i malej hobit ve srandovnim klobouku si docela vyskakuješ :twisted:
Vnr ť tv šťsť d bdcn vnhrď nbj (Přetlumočeno pro neostehované: Venori ti tvé štěstí do budoucna vynahradí, neboj :lol: :mrgreen: )

Neithan1 wrote:Styl_martin : Teraz ta dostal, na povrchu uz nemas ziadnu reputaciu. Ziadnu.
Neboj, je to jen otázka času... až ti Ven ukáže mithrilovou sadu na mučení a několik způsobů jak správně přišít pohlavní orgány otroků na místa, kde by to člověk zdaleka nečekal - reputace se vrátí 8)

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 02:21 17. Jun 2008
by Neithan1
Chvilu ma napadlo ci by som sa nemal bat, ale potom som si spomenul na sigov obojrucak. :mrgreen:

Re: Aj to sa stáva :)

Posted: 13:39 17. Jun 2008
by Žorž
*zírá na příhodu s duší a nemá slov*