Re: Podivna prihoda
Posted: 21:00 15. Jun 2008
Krata wrote:Ted víme že si zbabělec a ve skutečnosti minotaury vůbec nelovíš
Za prvé - minotaři sou na prd , nemají ani pořádnej poklad , já nevím co tam dělají že nenaloupí někde víc peněz ale většinou to není žádná sláva a rozhodně nestojí za to se tam táhnout.
Za druhé - za minotaura mám šíleně moc expů skoro celej jeden exp, a tuším že za náčelníka 4 nebo 5 nebo tak nějak, prostě být Dm tak se tak nepředávám s expama.
Za třetí - jediné co jsem zjistil že nevíte co udělá každý NPC šaman když uvidí nabostovaného klerika - fakt neposílá sumona věřte, víc nemohu informace IC
sdělovat OOC nelze - bohužel