Page 2 of 2

Re: Podivna prihoda

Posted: 21:00 15. Jun 2008
by Jachym
Krata wrote:Ted víme že si zbabělec a ve skutečnosti minotaury vůbec nelovíš :mrgreen:

Za prvé - minotaři sou na prd , nemají ani pořádnej poklad , já nevím co tam dělají že nenaloupí někde víc peněz ale většinou to není žádná sláva a rozhodně nestojí za to se tam táhnout.
Za druhé - za minotaura mám šíleně moc expů skoro celej jeden exp, a tuším že za náčelníka 4 nebo 5 nebo tak nějak, prostě být Dm tak se tak nepředávám s expama. :lol:
Za třetí - jediné co jsem zjistil že nevíte co udělá každý NPC šaman když uvidí nabostovaného klerika - fakt neposílá sumona věřte, víc nemohu informace IC
sdělovat OOC nelze - bohužel

Re: Podivna prihoda

Posted: 22:23 16. Jun 2008
by Erkwinn
Tak za takový chcíplotiny minotaurský moc expů chtít nemůžeš, když je sejmeš dřív než k tobě doběhnou. :)

Re: Podivna prihoda

Posted: 22:28 16. Jun 2008
by Pivo
Jachym wrote:Rada : nechod k minotaurům sám napiš někomu , třeba i mě.
Opět jsi nezklamal.Další perlička. :D