Page 2 of 2

Re: mizení kouzla

Posted: 10:17 04. Jul 2008
by Shifter
kucik wrote:Bude se to sčítat. Aktuálně dělám na prográmku, kterej by měl serveru umožňit upravovat hlavně postavy, takže brzo by měly být subrasy udělány lépe.
Skvělé *tleská*
Jestli se ti to povede, máš u mě na přístím srazu pivo a peněženku v autě ;)

Re: mizení kouzla

Posted: 11:10 04. Jul 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Bude se to sčítat. Aktuálně dělám na prográmku, kterej by měl serveru umožňit upravovat hlavně postavy, takže brzo by měly být subrasy udělány lépe.
jo jo jo!!! kucik gou.... :mrgreen: