Re: mizení kouzla
Posted: 10:17 04. Jul 2008
Skvělé *tleská*kucik wrote:Bude se to sčítat. Aktuálně dělám na prográmku, kterej by měl serveru umožňit upravovat hlavně postavy, takže brzo by měly být subrasy udělány lépe.
Jestli se ti to povede, máš u mě na přístím srazu pivo a peněženku v autě