Page 2 of 3

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:44 18. Jun 2008
by Theo
jaara wrote:
Daanri wrote:To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do koše?
Po přečtení jeho článku musím s Numerem jen souhlasit (bohužel jsem se debaty o Podtemnu neúčastnil, takže předpokládám, že fakta, která podal byla pravdivá).
Zvlastne. Pretoze tu sa vzdy odsuvaju do kosa blaboly kazdeho rejpala.
Kazdopadne si ma prekvapil (btw z numerom suhlasim).

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:51 18. Jun 2008
by Neithan1
nomis_b wrote:
Neithan1 wrote: Clanok bol celkom v pohode, my sme vam vraveli ze hadzat to na tlak a podobne hovadiny je blbost.
No me to prislo spis jako ironie. Ze zacatku se to svadelo n apotvory, ktere sou tak hnusne, ze tam musi jit povrchnanen za staleho strachu :D
btw jeslit ma nekdo utok 30, nebo 28? tak vyjde na stejno .. kdyz tam bude chtit jit, stejne tam zajde.. a kdyz je postav vice tak je to uplne jedno.. a kouzleniky to vubec neovlivnuje..

prislo mi to , ze se to nastavilo, aby povrchnane nechodili dolu na "prochazky", ale jen, kdyz opravdu sou presvedceni, ze tam chteji.
Jasne, ale ako som pisal uz predtym, ja nekritizujem tie postihy (tie su fajn - ako pises aspon sa tam nebudu povrchnani prechadzat) ale sposob akym tie postihy ludia odovodnili.
Snad sa nerozjede dalsi flejm, aj ked co sa EQ tyka mame co dohanat.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 23:25 18. Jun 2008
by Rejty
Theo wrote:Zvlastne. Pretoze tu sa vzdy odsuvaju do kosa blaboly kazdeho rejpala.
Kazdopadne si ma prekvapil (btw z numerom suhlasim).
Zato ty jsi neprekvapil.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 00:04 19. Jun 2008
by igor
Za zmínku by stálo podotknout, že je tu sice občas flejm ve kterym se kdokoliv může svobodně vyjádřit, ale nikdo tu nikomu nelepí nálepku "Potížista" ani se tu snad nedal ban. Kdyby se tu rozdávali nálepky, bany za flejm atp. tak by tu byl pro nezasvěcený "klid".
Třeba má Numero pravdu s tim, že by se nemělo vše vysvětlovat fyzikou ale holt "prostě to tak je". K dalším flejmům nezná tak dobře pozadí a někdy je třeba někomu odpovědět trochu peprnějc, když na několika stránkách omílá pořád to samý nebo se ve hře chová jako blb.

EDIT: Koukam že Neithan už nálepku má.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 00:21 19. Jun 2008
by photter
kaz wrote:Opravdu bych rad videl ten obrazek, to musela byt sprostarna nejhlubsiho zrna :twisted:
na tom obrázku je podle očekávání moje postava a ani já ani plno dlaších lidí na něm neshledali nic závadnýho, takže bys byl asi zklamanej :wink:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 00:22 19. Jun 2008
by Krata
tak to sem dej :wink:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 00:31 19. Jun 2008
by photter
tak jo, když chcete...ste všichni plnoletý ?

Image

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 01:26 19. Jun 2008
by igor
photter wrote:na tom obrázku je podle očekávání moje postava
Jako na tvůj věk musim uznat že figuru máš fakt pěknou :mrgreen:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 07:50 19. Jun 2008
by nomis_b
Jezisi a tohle ti zatrhli kvuli perverznosti??
Tak to teda nevim vzdyt je to krasna malba. A ani nevypada se zavrenyma ocima jako porno ci fotka ci ja nevim... je to proste je uplne jina kategorie.. ten clovek asi nikdy nesel na nejakou vystavu aktu ci co.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 08:15 19. Jun 2008
by Daanri
Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie. :lol: :lol: :lol:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 09:13 19. Jun 2008
by Zyga
To je proste jinak nastaveny co je a co neni perverzni, me to pride normalni obrazek akorat bych pak sebral Asar veskery AC body co ziskava za hadry :mrgreen:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 09:29 19. Jun 2008
by DenGrasse
Daanri wrote:Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie. :lol: :lol: :lol:
taky sou většinou tvrdší, spíš je tu otázka autorskejch práv, na http://www.renderotica.com se už několikrát vyjadřovali nesouhlasně k neautorizovanýmu používání jejich obrázků...

co se týče flame k obrázku asar na EQ, labir se spíš vyděsil z obav před porušením hostingových pravidel (jeho hranici vnímání sexuality nemůžu posuzovat), která takové věci víceméně zakazují a v tehdy panující atmosféře na foru se to pak vyvinulo takhle...

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 09:31 19. Jun 2008
by photter
Zyga wrote:...akorat bych pak sebral Asar veskery AC body co ziskava za hadry :mrgreen:
jaký ? má všecko 0+0, zapomněls ? českej pseudohárkór, prskavka AC 45, ostatní 25 :mrgreen: :mrgreen:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 09:37 19. Jun 2008
by kaz
K tomu obrazku - vcelku pekna kresbicka, podle me normalni fantasy obrazek, ale zrejme nekoho vydesila predstava, co vsechno muze vylezt, za tim hadem :twisted:

Jenom takova otazka, kdeze chodi takhle vohaknuty baby? :mrgreen: ze bych se tam skocil mrknout.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 09:48 19. Jun 2008
by photter
prej některý drowky sou v tomdle ohledu překvapivě vynalézavý :lol: ale asi musíš vydržet, než svirfneblini zkonstruujou ten předělávací strojek :wink: