Page 2 of 5

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 18:49 18. Jul 2008
by Žorž
Ach jo, ach jo...že by pražská epidemie? :( Každpoádně, potkalo mě cosi podobného, co Zigu...zatím nemohu zaručit, jestli se můj stav zázračně nezlepší, ale, ve zkratce....sžírá mě jakýsi neznámý svinstvo, angině velice podobný, co se mi opakovaně vrací už od začátku prázdnin. Čtyřikrát u doktorky za měsíc, to už není nowmální, Luďo. :| Kdykoliv si dovolím nějak víc se, nedejbože, pohnout, okamžitě si ta Bestie za mě zase poskakuje, cca týdenní intervaly. Nedokážu ji pořádně odkoupnout a dycky ji zase pustím k sobě, nechám ji mě plně ovládnout, zatracenou žensk...nemoc! A to ji soustavně hubím antibiotiky.

Obávám se, že táboření na lukách by byla pro NI voda na mlýn, tzn. pro mě hřebíček do rakve (to trochu přeháním :) ). Zatím si to nemohu dovolit, to vím jistě. Teď týden budu mimo, tak uvidím, jestli se něco záhadně nenapraví...ale...upřímně...pochybuji... :evil:


P.S. Už mě to pěkně se...irituje! Takhle to dopadá dycky...pokud se tam neobjevím (upozornil bych v tom případě včas týmové kolegy a pokusil se dohodnout jak s financema), tak se předem všem omlouvám za svou absenci, přeju příjemnou srandu a...snad třeba na podzim.;)

P.P.S. Pro představu o tý mrše chorobě: Znáte Doktora House, že? (dobrá, to zase přeháním, ale pomalu si jak ze seriálu začínám připadat)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 19:06 18. Jul 2008
by Daanri
Ja taky urcite nedorazim, nevychadza mi to nak i ked po minulem sraze ba to mrzi este viac, ze si nieco take musim nechat ujst. :?

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:08 18. Jul 2008
by igor
Tak sem tu... ale ve městě je pěkná pruda :-/
Ad. sraz: Bóďa by měl mít čas a taky přijet, takže bude snad hudební zázemí :) Pokecáme zejtra na pivních slavnostech, pokud tam teda už teď nejste.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 20:09 20. Jul 2008
by Rejty

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 20:59 20. Jul 2008
by Rejty
Asi nejtradicnejsi rozmery zbrani. Zatim to neni omezeny, ale mozna to na priste sjednotime, at se nedelaji nejaky hruzy a muzou se pouzivat i jinde. :wink:


Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 110cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 120 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 55 cm a ten druhý 65).

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 21:08 20. Jul 2008
by Rejty
Dalsi pravidla, ale uz ne tak universalni jako ta predchozi...

http://www.asf.cz/download/SBP2006.pdf

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 18:55 24. Jul 2008
by Kiri
Tak ja se musim omluvit, bohuzel mi nevyjde se vokazat ani na pet minut :( dost sem se tesil, ale skola je skola... :roll:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 19:11 24. Jul 2008
by Rejty
Ach jo, lidi, co je s vama? Termin se tu resil dostatecne predem a za chvili tam snad pojedu ja s Jaarou a moji znami, ne? :roll:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 19:22 24. Jul 2008
by Kiri
Rejty wrote:Ach jo, lidi, co je s vama? Termin se tu resil dostatecne predem a za chvili tam snad pojedu ja s Jaarou a moji znami, ne? :roll:
No ja vim, bohuzel neumi planovat, takze kdyz neco naplanuju tak to vetsinou nevyjde :( Mozna se to nejak povede prijedu, jenze nejspis stejne tak na kukacku, popit panaky, kdyby mel nekdo klacek navic tak se necham i krapet zbusit :D, ale vsecko je spis ve hvezdach..k.kazdopadne je to stejny i se sestrou.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 17:35 25. Jul 2008
by Krata
Kiri!! si tě v tý díře jménem plzen najdu!! :twisted:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 18:35 25. Jul 2008
by Kiri
Ja prave budu se sestrou uplne nekde jinde... :D :D sam si nemuzu vzpomenout co to je pod tim Tremsinem...navic hnedka 4. mam zapoctovej test z ele :(

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 11:50 26. Jul 2008
by Pajule
jak muj vele inteligentní brat řekl tak bez něj mi fakt asi nepustí..mno jo co se dá dělat

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 13:52 26. Jul 2008
by photter
je mi to naozaj blbý ale s mojí účastí to začíná taky vypadat bledě, vyšší moc...eště upřesním :(

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 17:55 26. Jul 2008
by Rejty
Sakra lidi, uz mi zacinate vite co... :?

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 19:19 26. Jul 2008
by Krata
ty woee.. je to jednou do roka jeden den a zrovna všichni nemůžou