Page 2 of 2

Re: forum refresh

Posted: 14:47 24. Jun 2008
by nomis_b
Jako opera je fajn s rychlim netem.. ale ja mam notas a obcas se dostanu na wifi, nebo nejaky ten modem u babicky.. proste k prisernemu pripojeni.
Zive si vzpominam, kdyz sem byl na wifi siti a pritelkyne se zpetala, zda muze taky na net, ja rekl ze jo a to byla chyba. Spustila ve svem notasu operu a to jeji otevreni 20 oken najednou v opere celej net tak zbrzdilo, ze sem se musel jit na 10 minut projit, nez se ji to vsechno nacetlo a ja mel svoji rychlost netu zpatky.

Jako vim, ze chyba byla na jeji strane, ale vypestujete si vuci tomu programu averzi. :(

Re: forum refresh

Posted: 14:51 24. Jun 2008
by igor
Zkus si otevřít najednou 20 oken ve firefoxu... kromě netu ti to vyžere skoro celou ramku ;) Právě že Opera ty stránky načítá nejrychlejc, takže jinde bys líp nedopad.

Re: forum refresh

Posted: 14:56 24. Jun 2008
by nomis_b
igor wrote:Zkus si otevřít najednou 20 oken ve firefoxu... kromě netu ti to vyžere skoro celou ramku ;) Právě že Opera ty stránky načítá nejrychlejc, takže jinde bys líp nedopad.
njn jenze v firefoxu hned pri spusteni se ti ti 20oken neotevre.
Proste kdyby mela firefox, tak by pouzivalo podle mne daleko prehlednejsi system zalozek a nemela bytech aktvinich oken 20 (samozrejme ze z nich pouzivala tak max. 2).

Re: forum refresh

Posted: 15:04 24. Jun 2008
by igor
Tak to ale neni problém Opery...
Pokud má otevřeno 20 záložek a zavře prohlížeč, tak při dalším spuštění se ti objeví dialog
1. Pokračovat, tam kde jste minule skončili (načte se tě všech 20 oken který měla, což je dobrý když ti z nějakýho důvodu padne komp)
2. Otevřít relaci (můžeš si ukládat relace různejch otevřenejch stránek)
3. Začít s prázdnou stránkou (prostě jen 1 prázdná záložka)

Firefox má to samý, aspoň na linuxu... "Obnovit relaci", pokud sem to vypnul taky s 20ti oknama tak se mi to začne načítat úplně stejně.
Btw. nepřehlednost záložek v Opeře - mě to přijde naopak, že ve Firefoxu musim klikat do strany na šipku. Opera ti ty nadpisy zužuje, což je u mě nepřehledný až tak u 30ti záložek.

Re: forum refresh

Posted: 16:56 24. Jun 2008
by Krata
Opera je prostě ta best, žádné jiné dohady nejsou třeba :D

Re: forum refresh

Posted: 17:43 24. Jun 2008
by pepa48
tak tak :D

Re: forum refresh

Posted: 18:19 24. Jun 2008
by Aznar
heh nevim co tohle forum zakriklo, ale me to od dneska odhlasuje i v opere, do vcerejska to nedelalo a ja na compu nemenil vubec nic :?

Re: forum refresh

Posted: 22:40 24. Jun 2008
by Sorrow
Tak a je to jasne, v tom jede Nomis :D

Re: forum refresh

Posted: 23:01 24. Jun 2008
by Aznar
no jako fakt? menilo se neco?
ted proste kdyz mam otevreny okno s forem, tak me to po urcity dobe samo odhlasi, driv sem se mohl rano prihlasit a vecer sem byl porad

Re: forum refresh

Posted: 23:05 24. Jun 2008
by Erkwinn
Mě to odhlašuje pořád od začátku. Tak sem si myslel, že je nemožný zůstat přihlášený, ale ono to koukám šlo. Už jsem si nějak zvykl.

Re: forum refresh

Posted: 23:13 24. Jun 2008
by photter
že já s tim nemám žádnej problém...jestli to neni tim, že používám IE a to jak doma tak v práci a nic mě nevodhlašuje :-D

Re: forum refresh

Posted: 09:37 25. Jun 2008
by DenGrasse
Mě to odhlašuje v libovolném prohlížeči. :cry:

Re: forum refresh

Posted: 10:14 25. Jun 2008
by Phantorris
Mě to odhlašuje, ale až když se x hodin na forum nepodivam a měl sem za to že to takle je v pořádku a má to tak být.

Re: forum refresh

Posted: 11:29 25. Jun 2008
by Aznar
no u me klasicky PICNIC :mrgreen:
sice nevim jak se to stalo, ja o tom nevim, ale nejak se mi odskrtlo automaticky prihlasovani, ted uz to zas jde :mrgreen:

Re: forum refresh

Posted: 11:36 25. Jun 2008
by Shifter
no už mi z toho jde hlava kolem.... Dneska to fachá od rána normálně