Page 2 of 2
Re: forum refresh
Posted: 14:47 24. Jun 2008
by nomis_b
Jako opera je fajn s rychlim netem.. ale ja mam notas a obcas se dostanu na wifi, nebo nejaky ten modem u babicky.. proste k prisernemu pripojeni.
Zive si vzpominam, kdyz sem byl na wifi siti a pritelkyne se zpetala, zda muze taky na net, ja rekl ze jo a to byla chyba. Spustila ve svem notasu operu a to jeji otevreni 20 oken najednou v opere celej net tak zbrzdilo, ze sem se musel jit na 10 minut projit, nez se ji to vsechno nacetlo a ja mel svoji rychlost netu zpatky.
Jako vim, ze chyba byla na jeji strane, ale vypestujete si vuci tomu programu averzi.

Re: forum refresh
Posted: 14:51 24. Jun 2008
by igor
Zkus si otevřít najednou 20 oken ve firefoxu... kromě netu ti to vyžere skoro celou ramku

Právě že Opera ty stránky načítá nejrychlejc, takže jinde bys líp nedopad.
Re: forum refresh
Posted: 14:56 24. Jun 2008
by nomis_b
igor wrote:Zkus si otevřít najednou 20 oken ve firefoxu... kromě netu ti to vyžere skoro celou ramku

Právě že Opera ty stránky načítá nejrychlejc, takže jinde bys líp nedopad.
njn jenze v firefoxu hned pri spusteni se ti ti 20oken neotevre.
Proste kdyby mela firefox, tak by pouzivalo podle mne daleko prehlednejsi system zalozek a nemela bytech aktvinich oken 20 (samozrejme ze z nich pouzivala tak max. 2).
Re: forum refresh
Posted: 15:04 24. Jun 2008
by igor
Tak to ale neni problém Opery...
Pokud má otevřeno 20 záložek a zavře prohlížeč, tak při dalším spuštění se ti objeví dialog
1. Pokračovat, tam kde jste minule skončili (načte se tě všech 20 oken který měla, což je dobrý když ti z nějakýho důvodu padne komp)
2. Otevřít relaci (můžeš si ukládat relace různejch otevřenejch stránek)
3. Začít s prázdnou stránkou (prostě jen 1 prázdná záložka)
Firefox má to samý, aspoň na linuxu... "Obnovit relaci", pokud sem to vypnul taky s 20ti oknama tak se mi to začne načítat úplně stejně.
Btw. nepřehlednost záložek v Opeře - mě to přijde naopak, že ve Firefoxu musim klikat do strany na šipku. Opera ti ty nadpisy zužuje, což je u mě nepřehledný až tak u 30ti záložek.
Re: forum refresh
Posted: 16:56 24. Jun 2008
by Krata
Opera je prostě ta best, žádné jiné dohady nejsou třeba

Re: forum refresh
Posted: 17:43 24. Jun 2008
by pepa48
tak tak

Re: forum refresh
Posted: 18:19 24. Jun 2008
by Aznar
heh nevim co tohle forum zakriklo, ale me to od dneska odhlasuje i v opere, do vcerejska to nedelalo a ja na compu nemenil vubec nic

Re: forum refresh
Posted: 22:40 24. Jun 2008
by Sorrow
Tak a je to jasne, v tom jede Nomis

Re: forum refresh
Posted: 23:01 24. Jun 2008
by Aznar
no jako fakt? menilo se neco?
ted proste kdyz mam otevreny okno s forem, tak me to po urcity dobe samo odhlasi, driv sem se mohl rano prihlasit a vecer sem byl porad
Re: forum refresh
Posted: 23:05 24. Jun 2008
by Erkwinn
Mě to odhlašuje pořád od začátku. Tak sem si myslel, že je nemožný zůstat přihlášený, ale ono to koukám šlo. Už jsem si nějak zvykl.
Re: forum refresh
Posted: 23:13 24. Jun 2008
by photter
že já s tim nemám žádnej problém...jestli to neni tim, že používám IE a to jak doma tak v práci a nic mě nevodhlašuje

Re: forum refresh
Posted: 09:37 25. Jun 2008
by DenGrasse
Mě to odhlašuje v libovolném prohlížeči.

Re: forum refresh
Posted: 10:14 25. Jun 2008
by Phantorris
Mě to odhlašuje, ale až když se x hodin na forum nepodivam a měl sem za to že to takle je v pořádku a má to tak být.
Re: forum refresh
Posted: 11:29 25. Jun 2008
by Aznar
no u me klasicky PICNIC
sice nevim jak se to stalo, ja o tom nevim, ale nejak se mi odskrtlo automaticky prihlasovani, ted uz to zas jde

Re: forum refresh
Posted: 11:36 25. Jun 2008
by Shifter
no už mi z toho jde hlava kolem.... Dneska to fachá od rána normálně