Page 2 of 2

Re: Výpadek

Posted: 23:13 13. Apr 2011
by jaara
Výpadek proběhl v plánované době. Do stroje přibyl nový HDD a tak se snad již nebude opakovat situace s mizejícími postavami kvůli nedostatku místa.

Re: Výpadek

Posted: 03:34 17. May 2011
by jaara
Ve středu 18. 5. čekejte mezi 8-13 hodinou technický výpadek. Výpadek již nebude dále hlášen.

Re: Výpadek

Posted: 13:27 23. Apr 2012
by kucik
Přes Igora jsem se dozvěděl info od adminů Pilsfree:
Ahoj,
situaci s dadim pomerne usilovne resime, bohuzel zatim bez zjevneho uspechu. Uz jsme vymenili vse krom routeru a uspech se porad nedostavuje, resp., to vypdada vzdy chvili ok a pak se problem prestehuje na jinou pripojku. swich uz tam samozrejme jiny. Nejspis v noci z ut na st probhenet nejaky komplexnejsi pruzkum (+jina sitovka do routeru).

Muki

Re: Výpadek

Posted: 19:17 08. Jun 2012
by jaara
Téměř třídenní výpadek byl způsoben selháním zdroje ve stroji. Zdroj byl vyměněn za nový.

Re: Výpadek

Posted: 12:14 04. Jan 2013
by kucik
V sobotu 5. ledna ve 20:00 středoevropského času bude provedena cca jednu hodinu krátká odstávka thalie z důvodů přísně tajných.


... a mozna to potrva i dele.