Page 2 of 2
Re: K zamyšlení
Posted: 13:25 06. Nov 2008
by Tretas
přesně tohle je asi ten nejduežitější důvod proč zabrzdím. například ten člověk mi řekne že o kousek dál je nebezpečný medvěd, nebo to bude zloduch tak mě bude chtít okrást...
a to když do mě někdo vrazí a nenápíše to hvězdičkama ta to jako umýslné neberu, protože mě už se tolikrát stalo že jsem do někoho vrazil i když tonebylo schválně (protože ve hře je ten pohyb trochu těšší než v realu)
Re: K zamyšlení
Posted: 15:03 06. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:ale je lepší do něj vrazit v chůzi, ať ten dotyčný se stihne vzpamatovat a napsat třeba: co děláš ty nemotorná plechovko

*opre se o Karathskou hradbu a odnekud z igelitove tasky vytahne plechovku coca-coly*
Re: K zamyšlení
Posted: 15:16 06. Nov 2008
by kucik
(obsah tohoto příspěvku byl mnohem delší, ale byl zákeřně zcenzurován)
Re: K zamyšlení
Posted: 15:35 06. Nov 2008
by Tretas

hehe no nic já bych asi tohle téma zavřel do koše, protože je to asi zbytečné tu nechávat.
Re: K zamyšlení
Posted: 10:00 07. Nov 2008
by nomis_b
Nejak tak.
Kazdej hraje jak se mu zrovna chce. mam par kamaradu, kteri sou novacci a proste je nebavi vykecavat pres klavesnici, protoze je to zdlouhave. Nepisou stohove texty, nebavi se z cizinci ale to samozrejme neznamena, ze neumi hrat.. jen se proste bavi jen s lidmi ktere znaji a to velice strohym zpusobem. Hraji presne svuj charakter nemluvnych osob. Proc jim to vytykat?
Kdyby je treba nekdo prepadl a oni se pritom odlogli, tak bych to resil, ale resit proc te nekdo hned nepozdravil to je naprosta pakarna..