Page 2 of 2
Re: XP
Posted: 23:45 04. Aug 2008
by igor
Podle mě nefunguje ten výjmečnej příděl dvojnásobku xp. Několikrát už mi to napsalo a pod tim hned: Získané zkušenosti: 1.... o něco dýl za kažou potvoru 5xp a pak dvojnásobek zase 5. Kontrolovat to během boje se moc nedá, tak nevim jestli to jen blbě vypisuje nebo i počítá. Jestli i počítá tak bych požádal o navrácení celkem 7xp o který sem přišel

Re: XP
Posted: 03:36 05. Aug 2008
by jaara
Pravda, zapomel jsem to zapocitavat

Re: XP
Posted: 16:57 05. Aug 2008
by igor
jaara wrote:Pravda, zapomel jsem to zapocitavat

Pořád mi to nenásobí dvěma... nevim jestli už si to opravoval
Re: XP
Posted: 17:07 05. Aug 2008
by jaara
Za 1 xp dostanes asi furt 1 XP. Ale jinak by to melo fungovat.
Re: XP
Posted: 21:10 05. Aug 2008
by igor
jaara wrote:Za 1 xp dostanes asi furt 1 XP. Ale jinak by to melo fungovat.
Dyť 2x1 = 2 ... sakra a já myslel jak se naexpim
Re: XP
Posted: 09:58 09. Aug 2008
by jaara
No omyl... Treba 0,1*2=0,2 ale to se zaokrouhli stejne na 1 XP

Re: XP
Posted: 10:26 11. Aug 2008
by DenGrasse
příděl funguje , a to i na 1. Krab za 1, výjimečné popznání...= celé 2 xp!!!