Page 2 of 35

Posted: 12:15 02. Jan 2008
by marii

Posted: 18:16 03. Jan 2008
by MaSo
Tak jo kdyžtak si stahněte toten portret esli chcete po wipu vidět obrazek u moji postavy...jestli ne tak si vite co ... :D

Helm z Rodu Hornů zvaný ,,Lovec"
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Po ... il&id=5507

Mal'rak N'Abarn

Posted: 10:35 25. Jan 2008
by OneHeart

Re: Portrety postav

Posted: 15:19 25. Jan 2008
by eltae

Re: Portrety postav

Posted: 17:38 25. Jan 2008
by Lord_Berserk
Kdo chce videt moje chodici reznictvi ve hre...necht si stahne tuten soubor... !!! :twisted:

Berserk "Tupá Sekera"

Jako bonus prikladam dalsiho namakanzho staresinu s kladivem
(ze hry LOKI) - takze kdo chce bejt starej barbar at si to da :wink:

Loki

Re: Portrety postav

Posted: 18:33 25. Jan 2008
by Krata
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Po ... il&id=4114

V tomto paku je Z'ryvif N'Abarn a pár dalších dorwů

Re: Portrety postav

Posted: 18:41 25. Jan 2008
by Sorrow
Koho zajimaj porad Drowove, takhle nakyho Gnoma kdyby nekdo mel :wink:

ps:klido vymenim za Standu Hlozka :D

Re: Portrety postav

Posted: 21:52 25. Jan 2008
by Pajule
ja mam sfinbedliga nebo jak se to jmenuje proste podzemniho pulcika heec :D :D :D

ale ne tady je Elia Lounelly Avarielka(okridlenka elfka)zatim bez kridel :lol: :twisted:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Po ... il&id=5016

Re: Portrety postav

Posted: 22:51 25. Jan 2008
by OneHeart
svirfneblin? :lol:
Pajule wrote:Elia Lounelly
sakra, to mi něco/někoho připomíná
:)

Re: Portrety postav

Posted: 23:21 25. Jan 2008
by steel_martin

Posted: 23:34 25. Jan 2008
by Seth-Plzen
Erumoico Verca
erumoico.rar
(148.53 KiB) Downloaded 451 times

Re: Portrety postav

Posted: 10:25 26. Jan 2008
by Fryn
Jen tak pro info, postavy od Seth-Plzen a Eltae mají stejný portrét (neříkám, že to vadí :) ).

Re: Portrety postav

Posted: 12:23 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
Fryn wrote:Jen tak pro info, postavy od Seth-Plzen a Eltae mají stejný portrét (neříkám, že to vadí :) ).
Jojo koukam....HEJ Sethe cos to tam nauploadnul za temnou vobludu ??? dyt sem ti delal uplne neco jinyho :D ...bylo to v Zipu :shock:

Re: Portrety postav

Posted: 12:46 26. Jan 2008
by eltae
To Seth-Plzen: Nie som si ista, ci islo o omyl, ale ak si sa rozhodol hrat drowku, prosim zvol si iny portret, diky.

Re: Portrety postav

Posted: 14:28 26. Jan 2008
by Kaoru
Myrruit N'Abarn
Myrruit.part1.rar
(244.14 KiB) Downloaded 484 times
Myrruit.part2.rar
(42.57 KiB) Downloaded 474 times