Re: patch 1.69
Posted: 17:39 09. Aug 2008
Tak já vám už nevím. Nejdříve jsem si oddychl, že vše z patchu 1.69 mi pracuje bez problému. Tak jsem uvažoval tehdy, když jsem si vytvořil nový vlastní modul a prohlédl si různé architektonické novinky a další drobnosti.
Jenomže má radost byla značně dočasná, neboť, když jsem si stáhl a vyzkoušel inovovaný WB modul Thalie, zjistil jsem, že to fachá jen na půl. Bytosti (koníci) jsou v pořádku, a vypadají přesně tak, jak vypadat mají - krásně. Avšak pak jsem zkusil rozhazovat i nové objekty...a ono nic. Název v paletě mají, ale když je chci namalovat do lokace, tak se prostě nic nestane. Nejen graficky, ale ani mi to ve výpisu oblasti ten umístitelný objekt neukáže. Podobně jako před tím, když jsem měl problémy s češtinou...klikl jsem na prázdný nápis, chtěl jsem hodit do světa...a nic. Jen teď vidím názvy. Opakuji, že bytosti jsou v pořádku.
A pak se podívám do hry a vidím...ten samý problém. Zvířátka lze umístit, al umístitelné objekty prostě navzdory názvu neumístím. Chci je z palety vyčarovat a...opět nic.
Jak asi bystře odhadnete, já vůbec netuším, čím to je způsobené, ale zaráží mě, že se tak děje u thalijského wb modulu a u thalijského DM klienta - tato polovičatá nefunkčnost. Vlastní modul je bez potíží.
Tak prosím o pomoc - je chyba opět na mé straně, nebo jse skutečně obecně o jev thalijský? A pokud A je správně, nemáte kdokoliv technycky schopný nějaké návrhy, co s tím?
Jenomže má radost byla značně dočasná, neboť, když jsem si stáhl a vyzkoušel inovovaný WB modul Thalie, zjistil jsem, že to fachá jen na půl. Bytosti (koníci) jsou v pořádku, a vypadají přesně tak, jak vypadat mají - krásně. Avšak pak jsem zkusil rozhazovat i nové objekty...a ono nic. Název v paletě mají, ale když je chci namalovat do lokace, tak se prostě nic nestane. Nejen graficky, ale ani mi to ve výpisu oblasti ten umístitelný objekt neukáže. Podobně jako před tím, když jsem měl problémy s češtinou...klikl jsem na prázdný nápis, chtěl jsem hodit do světa...a nic. Jen teď vidím názvy. Opakuji, že bytosti jsou v pořádku.
A pak se podívám do hry a vidím...ten samý problém. Zvířátka lze umístit, al umístitelné objekty prostě navzdory názvu neumístím. Chci je z palety vyčarovat a...opět nic.
Jak asi bystře odhadnete, já vůbec netuším, čím to je způsobené, ale zaráží mě, že se tak děje u thalijského wb modulu a u thalijského DM klienta - tato polovičatá nefunkčnost. Vlastní modul je bez potíží.
Tak prosím o pomoc - je chyba opět na mé straně, nebo jse skutečně obecně o jev thalijský? A pokud A je správně, nemáte kdokoliv technycky schopný nějaké návrhy, co s tím?