Page 2 of 2

Re: patch 1.69

Posted: 17:39 09. Aug 2008
by Žorž
Tak já vám už nevím. Nejdříve jsem si oddychl, že vše z patchu 1.69 mi pracuje bez problému. Tak jsem uvažoval tehdy, když jsem si vytvořil nový vlastní modul a prohlédl si různé architektonické novinky a další drobnosti.

Jenomže má radost byla značně dočasná, neboť, když jsem si stáhl a vyzkoušel inovovaný WB modul Thalie, zjistil jsem, že to fachá jen na půl. Bytosti (koníci) jsou v pořádku, a vypadají přesně tak, jak vypadat mají - krásně. Avšak pak jsem zkusil rozhazovat i nové objekty...a ono nic. Název v paletě mají, ale když je chci namalovat do lokace, tak se prostě nic nestane. Nejen graficky, ale ani mi to ve výpisu oblasti ten umístitelný objekt neukáže. Podobně jako před tím, když jsem měl problémy s češtinou...klikl jsem na prázdný nápis, chtěl jsem hodit do světa...a nic. Jen teď vidím názvy. Opakuji, že bytosti jsou v pořádku.

A pak se podívám do hry a vidím...ten samý problém. Zvířátka lze umístit, al umístitelné objekty prostě navzdory názvu neumístím. Chci je z palety vyčarovat a...opět nic.

Jak asi bystře odhadnete, já vůbec netuším, čím to je způsobené, ale zaráží mě, že se tak děje u thalijského wb modulu a u thalijského DM klienta - tato polovičatá nefunkčnost. Vlastní modul je bez potíží.

Tak prosím o pomoc - je chyba opět na mé straně, nebo jse skutečně obecně o jev thalijský? A pokud A je správně, nemáte kdokoliv technycky schopný nějaké návrhy, co s tím?

Re: patch 1.69

Posted: 12:57 12. Aug 2008
by Žorž
Rozumím tomu dobře, že nikdo další stejné trable nemá? Jde tedy jen o mou osobní komjůtrovou (PC) odchylku? V tom případě dobrá a prdím na to...lokace stejně v dohledné době tvořit nebudu a u těch pár drobností, co dělám, to neovlivňuje...tak mi je jedno, když se mi nezobrazují placeably. A ve hře jsem už zvyklý na ty starý objekty, ledasco se a nima dá vytvořit i bez patchovejch balkónků. ;)

Re: patch 1.69

Posted: 13:00 12. Aug 2008
by kucik
Možná to s tim souvisí:

Je špatně priorita haků. Ještě jsem to nezkoumal podrobně, ale cep2_top_v21 musí být úplně nahoře. (Konkrétně to trochu nabourává ocasy).

Re: patch 1.69

Posted: 13:03 12. Aug 2008
by nomis_b
heh, a jak urcim, kterej je prirotni, a kterej ne?? je to uz v tom novym modulu thalie spravne serazene?? ja sem momentalne pritomnej jen v tom craftovym modulu, ale tam mam taky par neviditelnejch veci.

Re: patch 1.69

Posted: 13:06 12. Aug 2008
by kucik
Máš to tam napsaný, jsou seřazený podle důležitosti odshora dolů.

EDIT NOMIS: ja se ale ptal, jak to udelam, aby ten kterej byl prvni? to je prepisuju jedne podruhym, nebo je na to nekde menu, jak je ma po sobe nacitat, nebo staci mit vsechny nahrane do adresare Hak??
ja s haky nedelal nikdy nic jineho, nez ze prekopirovaval ze slozky do slozky. Nevim k cemu presne sou ani jak fungujou a jak je zavest do modulu ani nic podobneho.