Page 2 of 3
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:54 08. Sep 2008
by igor
stačí libovolný léčící kouzlo a musí to bejt druid, ostatní povolání zvířatům nerozumí a i když léčit umí, tak se jich zvířata bojí... splňuješ obě podmínky?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:58 08. Sep 2008
by Skipp
igor wrote:stačí libovolný léčící kouzlo a musí to bejt druid, ostatní povolání zvířatům nerozumí a i když léčit umí, tak se jich zvířata bojí... splňuješ obě podmínky?
Ano splňujem..a hovorim,že niekedy obyčajné kúzlo nestačí,proste ho zakúzli ale zviera zostane nemocné (0 životu bylo vyléčeno)
Re: Nemocný zvířata
Posted: 17:02 08. Sep 2008
by igor
Mělo by stačit vyléčit i 0 životů... jakym "obyčejnym" kouzlem to nejde? Na jaký zvíře?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 17:10 08. Sep 2008
by Skipp
igor wrote:Mělo by stačit vyléčit i 0 životů... jakym "obyčejnym" kouzlem to nejde? Na jaký zvíře?
Tak naposledy to bola veverka ktorej som zoslal kuzlo lecba malych zraneni...a zostala stale nemocna,avsak pamatam si ked som 2 medvedou liecil v priebehu jedneho dna , z toho na jedneho fungovalo obycajne kuzlo lehke zraneni a na toho druheho zas iba odstran chorobu..sa mi to zda byt rôzne
Re: Nemocný zvířata
Posted: 17:32 08. Sep 2008
by igor
Čumim do scriptu a težko říct proč to nejde... nebereš ty zvířata do party před tim než je vyléčíš?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 18:11 08. Sep 2008
by Skipp
igor wrote:Čumim do scriptu a težko říct proč to nejde... nebereš ty zvířata do party před tim než je vyléčíš?
A dohája...tušim aj ano..lebooni sa stale motaju ,ťažko ich bolo trafiť tým kuzlom,tak som si ich jednoducho ovladol a zastavil...tam je ten háčik?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 18:21 08. Sep 2008
by igor
Jo, v tom je ten háček... vim že to nešlo když bylo zvíře v partě, už nevim proč. Pak na to kouknu, každopádně když ho vypustíš a vyléčíš tak je půjde.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:17 09. Sep 2008
by DenGrasse
včera jsem narazil na myš *vypadá nemocně* a stála na farmě tak šikovně za zemědělcem, že se jejich nápisy překrývaly... zemědělec*vypadá nemocně* mě fakt dostal.... přemejšlel jsem, jestli je to vlkodlak s kosou

nebo se nám tu šíří nějaký hnusný nemoci

Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:13 09. Sep 2008
by Skipp
Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:32 09. Sep 2008
by igor
Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Expy a hlášku do logu co mu bylo dostaneš?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:53 09. Sep 2008
by Skipp
igor wrote:Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Expy a hlášku do logu co mu bylo dostaneš?
Ano
Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:18 10. Sep 2008
by DenGrasse
Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
to víš, nějakou dobu trvá, než začne vypadat normálně....

Re: Nemocný zvířata
Posted: 15:10 21. Nov 2008
by kaz
Takze jestli tomu spravne rozumim, tento "q" leceni zvirat, je jen pro druidy, ale uz ne pro hranicare?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 15:17 21. Nov 2008
by igor
kaz wrote:Takze jestli tomu spravne rozumim, tento "q" leceni zvirat, je jen pro druidy, ale uz ne pro hranicare?
rozumíš správně

Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:05 21. Nov 2008
by kaz
Diky za ujasneni, ehmm a nepremysli nekdo o tom, ze by ty zvirata mohl lecit i hranicar?
