Page 2 of 2
Re: zaasielky
Posted: 10:54 08. Sep 2008
by Skipp
Aznar wrote:nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni
Klidek klidek, clovece, ty si sa teda rozbehol, jasne že si čítam všetko čo NPC tlácha (viem o ktorých hráčoch hovoríš..nie, ja som náhodou jedným z čitatelov:)
Proste si vypýtam zásielku - NPC mi opíše cestu čo ja viem do Tartenu za 900zl, do 14 hodin a tak dalej.Nebudem ti dokazovat ze sa mýliš.
Vedz len že sa mýliš

Re: zaasielky
Posted: 10:56 08. Sep 2008
by Skipp
A možno mi je osudom nerobiť poštového holuba:(
Re: zaasielky
Posted: 11:00 08. Sep 2008
by kucik
Tak zkus prostě popsat, co říká NPC, co mu máš možnost odpovědět, co odpovídáš...atd. On se někdo podívá na to, kde je chyba, ale musíš to napsat tak, aby aspoń někdo měl šanci pochopit, co se stalo.
Re: zaasielky
Posted: 11:07 08. Sep 2008
by Skipp
Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky

Re: zaasielky
Posted: 12:11 08. Sep 2008
by Aznar
Skipp wrote:Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky

aha, takze sem mel prece jenom pravdu
treba cist, co ti NPC rika

Re: zaasielky
Posted: 12:53 08. Sep 2008
by Skipp
No nemáš

čitam všetko čo npc pípne ,v tomto prípade som si proste nevšimol čo sa napísalo v konzole a teda že nemáš dosť penez na odkup baliku...to ale nieje npc hlaska

Re: zaasielky
Posted: 13:55 08. Sep 2008
by nomis_b
Proste kdyz nemas penize , tak nemas penize. to je pak jasne, ze nemuzes odpovedet, ze by sis ji vzal, ne ? ono sou ty 10% zalohy dost smesne castky, takze ja vetsinou vim, kdyz na ne nemam, ze opravdu v ten dany moment sem svorc
Ale jestli by si to radsi videl jinak, tak se podel o svuj nazor.
Re: zaasielky
Posted: 14:42 08. Sep 2008
by Skipp
Nevidim to nijak inak, je to v poriadku

Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali

Re: zaasielky
Posted: 16:33 08. Sep 2008
by nomis_b
no na tom sem nic take nemenil

od vypusteni na server na tom bylo minimum zmen. asi nemas stesti na ten nahodnej generator

Re: zaasielky
Posted: 09:49 09. Sep 2008
by DenGrasse
Skipp wrote:Nevidim to nijak inak, je to v poriadku

Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali

za kněze nemůžu, ale veronika mi za posledních X dní úplně vybílila inventář
