Page 2 of 2

Re: zaasielky

Posted: 10:54 08. Sep 2008
by Skipp
Aznar wrote:nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places :wink:
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni

Klidek klidek, clovece, ty si sa teda rozbehol, jasne že si čítam všetko čo NPC tlácha (viem o ktorých hráčoch hovoríš..nie, ja som náhodou jedným z čitatelov:)
Proste si vypýtam zásielku - NPC mi opíše cestu čo ja viem do Tartenu za 900zl, do 14 hodin a tak dalej.Nebudem ti dokazovat ze sa mýliš.
Vedz len že sa mýliš :wink:

Re: zaasielky

Posted: 10:56 08. Sep 2008
by Skipp
A možno mi je osudom nerobiť poštového holuba:(

Re: zaasielky

Posted: 11:00 08. Sep 2008
by kucik
Tak zkus prostě popsat, co říká NPC, co mu máš možnost odpovědět, co odpovídáš...atd. On se někdo podívá na to, kde je chyba, ale musíš to napsat tak, aby aspoń někdo měl šanci pochopit, co se stalo.

Re: zaasielky

Posted: 11:07 08. Sep 2008
by Skipp
Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu :?
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky :)

Re: zaasielky

Posted: 12:11 08. Sep 2008
by Aznar
Skipp wrote:Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu :?
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky :)
aha, takze sem mel prece jenom pravdu :lol:
treba cist, co ti NPC rika :-)

Re: zaasielky

Posted: 12:53 08. Sep 2008
by Skipp
No nemáš :) čitam všetko čo npc pípne ,v tomto prípade som si proste nevšimol čo sa napísalo v konzole a teda že nemáš dosť penez na odkup baliku...to ale nieje npc hlaska :mrgreen:

Re: zaasielky

Posted: 13:55 08. Sep 2008
by nomis_b
Proste kdyz nemas penize , tak nemas penize. to je pak jasne, ze nemuzes odpovedet, ze by sis ji vzal, ne ? ono sou ty 10% zalohy dost smesne castky, takze ja vetsinou vim, kdyz na ne nemam, ze opravdu v ten dany moment sem svorc :?

Ale jestli by si to radsi videl jinak, tak se podel o svuj nazor.

Re: zaasielky

Posted: 14:42 08. Sep 2008
by Skipp
Nevidim to nijak inak, je to v poriadku :)
Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali :wink:

Re: zaasielky

Posted: 16:33 08. Sep 2008
by nomis_b
no na tom sem nic take nemenil :D od vypusteni na server na tom bylo minimum zmen. asi nemas stesti na ten nahodnej generator :wink:

Re: zaasielky

Posted: 09:49 09. Sep 2008
by DenGrasse
Skipp wrote:Nevidim to nijak inak, je to v poriadku :)
Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali :wink:
za kněze nemůžu, ale veronika mi za posledních X dní úplně vybílila inventář :mrgreen: