Page 2 of 5

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 14:08 21. Aug 2008
by melvik
uz by melo jit tezit drevo, kovy a kamení

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 14:55 21. Aug 2008
by nomis_b
monstera wrote: No zatím toho z ochutnávky kožešnictví moc není vidět, snad by to mohlo být dobré, ale stejně si myslím, že nejlepší na kraft byla ARK2
no celkove ty zakladni crafty jsou jen "ochutnavky", jak rikas. Vsechnny jsou si podobne a jsou jednoduche bez premysleni, ale to je tim, ze jsou to proste jen veci, ktere maji produkovat ZAKLADNI potreby pro ostatni crafty. Ale minimalne ukazuji, kudy se ten craft bude ubirat. proste ze ot nebude o hromadnem zpracovavani veci najednou a ze konecnej vyrobek, ktery k necemu ma byt bude opravdu zaslouzenej atd.

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 17:57 21. Aug 2008
by nomis_b
monstera wrote: nejde zpracovat kůže worga
Melo by byt opraveno. Kazdopadne hlaste pripadne chyby v nemoznosti zpracovani nekam do chyb, treba do chyb craftu, at to mam nekde pokupe a neplete se to do diskuze.

btw i na arkhu jim craft ruinoval ekonomiku.. pamatuju si, jak zmizel krejci z dilen, tusim ze prave kvuli tomu..

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 17:12 22. Aug 2008
by monstera
nomis_b wrote: Jinak jak se ti to zatim libi?? Ja vim, ze si dost velkej crafter na uplne vsech ceskej serverech. Mas nejaky vzkaz, jestli se ti tenhle styl zamlouva? nejaka zpetna vazba by se hodila..
Vyzkoušel jsem slévání a tesařinu v Tartenu - fungují.
Když chceš opravdu vědět, jak se mi to líbí - moc ne !
Nuda, příšerná nuda, moc operací na jeden jediný kus suroviny.
Snad bylo lepší nechat původní kraft a jen omesit výrobu na jeden kus - zabránit hromadné výrobě.
Jsem zvědavý, co vymyslej na Mintace.. Je to vlastně pokračování ARK2 a Alhambrie, i když se tam změnili lidi a trvá jim to dlouho, třeba z toho bude něco rozumnýho.

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 20:23 22. Aug 2008
by Theogil I
Tak další chyba/nechyba do mlýnice ... nikde jsem nenašel pracovní rukavice a vzhledem k tomu že i kamínky se musí kopat kompáčem .... hmmm tak to zase nevyzkouším .... takže jdu spát dobrou noc.

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 20:24 22. Aug 2008
by Within
Jinak jak se ti to zatim libi?? nejaka zpetna vazba by se hodila..
eeeeeee :D ja jako druid/ka si specialne jen proto abych mohla tezit sem nucena si vzit feeat na zbrane ?....lopatu jo, a sekerku a krumpac ne ?toz blaznite a nebo zavodite ? :D

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 00:58 23. Aug 2008
by Krata
Taky se přimlovám za ty rukavice.. druidka je na jednu stranu blbost aby kovala tak nějak zbraně (Within: můj názor :P )

Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..

Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau... mě se líbí tenhle, je trochu složitější, a když chceš vyrobit něco pořádnýho, trochu to trvá.. tak to má bejt, vemte si pána prstenů, tam dali Frodovi Mithrilovou zbroj a jakej to byl unikát, sám pan trpaslík si na sebe oblékal železo, protože Mithrilová zbroj bylo něco... co teprv adamitová, sakra to už musí bejt pecka.. :)

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 03:17 23. Aug 2008
by Within
Krata wrote:Taky se přimlovám za ty rukavice.. druidka je na jednu stranu blbost aby kovala tak nějak zbraně (Within: můj názor :P )

Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..
me nejde o kovani me jde o tezbu ktera je potreba ke "vsem" castem craftu !*protoci oci...placne se do cela a podiva se na knihy craftu * :P

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 09:25 23. Aug 2008
by Krata
Jo špatně sem to přečet sry :lol:

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 09:28 23. Aug 2008
by Pajule
muhahah takt edka už to určite propuklo a všichni jsou zavřený v dílnách že jó? :twisted: :twisted: :D :D :D

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 10:03 23. Aug 2008
by Freddy
Chce to nutně pracovní rukavice s Featem na Smrtící zbraně kvůli krumpáči , tohle nemá plno postav, bez toho se craft nedá provozovat ,do pecí k většině craftu se cpe uhlí atd.

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 10:21 23. Aug 2008
by monstera
[quote="Krata"]
Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau..

Ne že bych chtěl zcela jednoduchej kraft, ale opakované strkání téhož předmětu do stejné pece šest až desetkrát je dost primitivní. Kdyby bylo řekněme : strč co pece, ohřej, přidej něco, ohřej, pridej ještě něco, ohřej, vyndej a nech vyhladnout, strč znova do pece a přidej něco jiného , ohřej... tak to by bylo taky tak časově dlouhé, ale zajíémavější....

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 10:43 23. Aug 2008
by Rejty
Kdysi mel melvik napad, ze by se napr. jeden ze vzhledu dyky zmenil na sekerku a tim padem by to byla jednoducha zbran a mohli by ji pouzivat vsichni. Mne se ty pracovni rukavice nelibi moc.

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 10:43 23. Aug 2008
by igor
Script no_tcq_sl_cena tag me_cmdkrejci CHYBA: PŘÍLIŠ MNONO INSTRUKCÍ

Re: zakladni crafty - diskuze

Posted: 13:56 23. Aug 2008
by Awadar
Tak pár postřehů a dotazů:

1)vzhledem k těm záporným vlastnostem(u pracovních rukavic) nevidím v pracovních rukavicích žádný problém(přece jenom kvůli tomu byli udělaný)
2)nelze těžit drahokamínky(testováno u divokých psů a u vlků), i když mám oba druhy krumpáčů, tak mě to napíše, že pro těžbu potřebuji krumpáč(zkoušeno i dláto)
3)rád bych věděl jak funguje ten výkup produktů, zatím to o de mě nikdo koupit nechce – jediný o co mají ve spolku asi zájem tak je jen náhodně vygenerovaný výrobek za trojnásobek(něco jako je lovecká sezona, výkup bylinek) --- v závislosti na tom tedy prozatím doporučuji ostatním hráčům(pokud tedy neví kdo to vykupuje) aby nevyráběli konečné produkty a neutráceli tedy zbytečně za přísady