Page 2 of 2

Posted: 23:12 15. May 2007
by igor
Rejty wrote:Tak se koukej ucit a nespamuj forum :lol:
Když já chci mít víc příspěvků než ty :twisted:

Posted: 00:02 16. May 2007
by pepa48
hh to se ti asi jen tak nepovede xD