Page 2 of 7

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:44 02. Sep 2008
by igor
Rejty wrote:Ja preferuju Plzen. :wink:
Já preferuju Gambrinus, ale to je jedno ;) Do Prahy by se taky mohlo jet :)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 18:32 02. Sep 2008
by Krata
Taky by jste mohli vytáhnout paty plzeňáci :wink:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 20:25 02. Sep 2008
by Lorelei
Jsem taky pro Prahu a myslím, že tu budou další tři.

Tak teda kdy ???

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:58 02. Sep 2008
by Jonny
Vypadá to zajímavě... :D Stihneme to ještě v září?

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:25 02. Sep 2008
by Shifter
Jonny wrote:Vypadá to zajímavě... :D Stihneme to ještě v září?
Nemám nic proti, ale první dva vejkendy určitě nemůžu. Tož se rozepište o termínech, já zatím nedokážu říct přesně, ale měl bych to vědět tenhle tejden

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:28 02. Sep 2008
by Rejty
Ja planoval velkej sraz v Plzni na rijen / listopad. V zari se mi to zdalo moc brzo.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:45 02. Sep 2008
by Shifter
Klidně může proběhnout i Plzeňskej, nijak se to nevylučuje....

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 07:21 03. Sep 2008
by Theogil I
Tak jsem koukal do debilníčku a není to nic moc:
06. - 07. září .... volno
13. - 14. září .... pravděpodobná návštěva Západočeského kraje (podle toho jak se rozhodne babička), obtěžování Rejtyho a jiné kratochvíle
20. - 21. září .... jedeme na maltu .... a písek a vůbec nevolnické práce u druhé babičky (zateplování štítu)
22. - 28. září .... dovolená a zasloužený klid pravděpodobně v Luhačovicích
04. - 05. řijna .... volno

další termíny jsou v mlhách (doslova), ale někde tam je další nevolnické období zvané "bramborová brigáda"

Takže tak nějak je to s náma. :(

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 09:11 03. Sep 2008
by DenGrasse
prahu beru, do plzně se chystám se začátkem školního roku na pár návštěv.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 00:02 04. Sep 2008
by Pivo
Sraz je dobrý nápad.Jsem zvědavej,kam nás Meric vezme.Do Prahy to mám kousek :twisted:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 02:02 04. Sep 2008
by Shifter
Lamo :D proto se spolu ještě sejdeme a pokecáme o možnejch místech konání, máš trochu větší přehled o knajpách než já.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 09:31 04. Sep 2008
by kucik
Bych to udělal asi zas U Sadu. To je taková osvědčená putyka se zavíračkou ve čtyři ráno a všim, co je k chlastání potřeba. http://www.usadu.cz/

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 10:19 04. Sep 2008
by Theogil I
Hezké, kousek od Wilsoňáku, na jídelním lístku samé dobroty, točí tam plnotučnou PLZEŇ, prostředí vyhovující mé nátuře ... jen jestli se tam nějak vejdeme přišlo mi to z fotek takové menší, stoly po 4 a plné ... tedy pokud to nebyli placení statisté. :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 10:42 04. Sep 2008
by kucik
Velký je to tam věru dost. Jen se to musí zarezervovat.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:07 04. Sep 2008
by Shifter
Teda Kůčo, musím tě pochválit, hospůdka dle mého gusta! Preferuju ještě jinej druh náleven, ale v těchy bych sraz raději nedělal ;)
Zamluvit neni problém, jen se musíme nějak dohodnout na termínu, dneska mi akorád přisel mail ze školy, budu tam chodit každou sobotu, takže bych to viděl na nějakou sobotu odpoledne.....
Tenhle měsíc můžu jen 20. a 27. cože se dokonale kříží s pobytem bratří trpaslíků B+B na betónu a následně jejich dovolenou, škoda rád bych je viděl, v Plzni to bylo jen krátce.
Na říjen zatím nemám služby, takže pokud se domluvíme na říjen, můžu si podle toho dohodnout volno, opět platí pouze soboty odpoledne.
Nebudu se tajit, že bych chtěl, aby se to hodilo Jonnymu, Phantorisovi a Žoržovi, ale uvidím rád každého Thalijce ;)

Tož házejte data konání