Page 2 of 2
Re: VULGARITA v RP
Posted: 19:13 12. Sep 2008
by Phantorris
Shifter wrote:kucik wrote:Osobně mi stačilo už jen když jistá drowka začala pořád něco vykřikovat o kravách. Vzhledem k tomu, že v podtemnu žádná kráva není, tak je to trochu nesmyslný přirovnání.
To mi připomíná jednu pěknou pohádku, snad se jmenovala sůl nad zlato.
Já že jsem kráva?! Ty jsi kráva! Zaprvé nevím co to je a za druhé mě to to uráží.

Tam pokud si pamatuju nešlo o krávu, ale že mu řek, že je tajtrlík
Mimochodem si myslim, že v období novověku na našem území(pokud se to dá takhle specifikovat) krávy znaly docela dobře. I když je možný, že jako panovník nevěděl kde se mléko a hovězí maso bere

Re: VULGARITA v RP
Posted: 19:40 12. Sep 2008
by kucik
Re: VULGARITA v RP
Posted: 20:07 12. Sep 2008
by Pajule
je mi to jendo*pokrčí rameny*
Re: VULGARITA v RP
Posted: 08:08 15. Sep 2008
by Theogil I
Rozhodně dávat přednost klidně výmyslům před ku.vama, pi.ama, čur.kama a podobně. Toť můj názor. Pokud hrát věčně naštvanýho prudivýho bručouna nevidím důvod proč třeba to sakrapes nepoužívat za každou větou - taková drobná charakterová vada

. Mě se hodně líbí takové to: "co na mě čumíš ty zavšivenej dopůlpase". Když tohle řekne elfka trpaslíkovi, tak asi brzo bude zpívat sekera nebo "ty vymaštěnej slouho bez mozku" když někdo řekne třeba Maricovi tak taky počítám má jen pár vteřin na rychlý taktický ústup. Takže dle mého jo, brblat, nadávat, urážet v rámci RP proč ne, ale volit při tom slova, která by mohla být mířena na hráče a ne na postavu.
Re: VULGARITA v RP
Posted: 17:21 15. Sep 2008
by Žorž
Takže dle mého jo, brblat, nadávat, urážet v rámci RP proč ne, ale volit při tom slova, která by mohla být mířena na hráče a ne na postavu.
Volit, či nevolit? *pronese velkolepě*
Možná v tomto případě bude
výjimečně bezpečnější to nevolení.

Re: VULGARITA v RP
Posted: 07:09 16. Sep 2008
by Theogil I
No jo no

... volit či nevolit nebo mohla či nemohla ... no snad to bylo pochopeno lépe než napsáno. Prostě pokud je to nutné tak urážet postavu, ale v žádném případě hráče sedícího mezi židlí a klávesnicí. Teď je to snad už dobře.
