Page 2 of 2
Re: otroci v podtemnu
Posted: 14:41 01. Oct 2008
by Pajule
náhodou..v podtemnu je sranda ..teda neivm jak v našem Thálijskym , ale ve třech aj ve dvouch se dá celkem zabavit..

Re: otroci v podtemnu
Posted: 18:29 28. Oct 2008
by Uradin
sice to sem nepatří ale do podtemna jo rád bych se zeptal jestli se jako drow mužu přidat do rodiny Arkenvirr? rad bych ale ještě při tom rád věděl jestli mohu byt v podtemnu ikdyž sem měl postavy nadzemňáky jako že bych za ně už nehrál
Re: otroci v podtemnu
Posted: 18:33 28. Oct 2008
by Dark_Sidius
Pojď se domluvit k nám na fórum.

Re: otroci v podtemnu
Posted: 19:05 28. Oct 2008
by Žorž
Můžeš, pokud tam dole zůstaneš na drahnou dobu a zároveň nebudeš skutečně VŮBEC hrát za žádnou svou povrchní figurku. A samozřejmě nejen že nesmíš informací o fungování Karathského království a všech hořejších soupeřů s Podtemnem zneužívat, ale nemůžeš jich ani nijak využívat, byť jen podvědomě,...zkrátka povinně na vše zapomeň!
A zapomeň, že jsi zapomněl. Tak tvá nová strana káže. Doublethink.
Re: otroci v podtemnu
Posted: 19:11 28. Oct 2008
by George
Re: otroci v podtemnu
Posted: 19:15 28. Oct 2008
by Neithan1
Žorž wrote:...
A když to neudeláš, velkej bratr to udelá za tebe

Re: otroci v podtemnu
Posted: 15:17 29. Oct 2008
by steel_martin
Žorž wrote:nebudeš skutečně VŮBEC hrát za žádnou svou povrchní figurku.
Přesně tak... dneska sou všichni moc povrchní

Re: otroci v podtemnu
Posted: 09:12 30. Oct 2008
by nomis_b
Jen tak pro objasneni svoji vlastni situace, protoze dost lidi vi, ze sem byl v podtemnu.
Potrebuju odladit craft a cele prazdniny nebylo moc lidi dole a jeste k tomu zadni crafteri. Muj presun nahoru je ciste crafterska zalezitost, abych se pohyboval mezi craftery a mel sanci to vsechno odbugovavat rychleji. Nemam pristup na zadne forum gildy, ci spolku.
Bohuzel ranou pod pas bylo ztraceni internetoveho spojeni

Diky nasi sousedce, ktera nam nedala vlastni postu se to bohuzel zase natahlo.