Page 2 of 3

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 15:20 17. Sep 2008
by Krata
19:00 :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 16:33 17. Sep 2008
by cmon
bude to mít na 18 lvl cenu?

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 16:42 17. Sep 2008
by orcbutcher
18 asi jo, ale muj 10 lvl asi ne že? :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 18:11 17. Sep 2008
by Krata
kolem 20.. takže 18 má cenu
10 .. no .. nejslabší NPC má o 10 lvl víc než tyk tak posud sám :)

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 18:30 17. Sep 2008
by Žorž
Taky aby měla postava k příběhu nějaký vztah, že ano. Bylo by dost divné, aby se finále hodně dlouhého questu kromě žoldnéřů účastnila i desetičlenná banda druhem od půlorčího šamana až po pulčického válečníka, z níž polovina by měla s událostrmi předcházejícíh dnů společného maximálně to, že se nacházela na Thalii kdesi mezi Zelenými Vršky a starým majákem...tedy kdekoliv ;)

Co se týče mě, snad si najdu zítra mezeru, abych dorazil...ale ne na dlouho. Domů se vracím tak kolem té sedmé, což odpovídá...avšak od devíti mi na ČT2 dávaj HISTORII.CS s tématem o obranyschopnosti ČSR v září 1938...chápejte, to si prostě nemohu nechat ujít! *nenechá si ujít obzvlášť možnou udělat zde malou reklamu* :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 19:41 17. Sep 2008
by Krata
Jo žorž má pravdu... ted nemyslim te pořad v TV ale s těma postavama

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 21:45 17. Sep 2008
by kucik
Žorž wrote:...
Jen mazej do hry. Ja ti budu o obranyschopnosti CSR povidat klidne v hospode. :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 12:32 18. Sep 2008
by Hacanus
Takze dnes v 19:00 ??? :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 12:33 18. Sep 2008
by Hacanus
Pro Žorže - a nemuzes si to nahrat? :D :D :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 12:47 18. Sep 2008
by Istvan
Dnes v 19.00 budu pripraven... zalozni kuchar, jediny zdravotnik a opilec devate v jedne osobe (premyslejci o dezerci od nastupu noveho vedeni) :wink:

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 13:00 18. Sep 2008
by Krata
Chování nového velitele je jen z hecu vašeho DM :D .. nechte se překvapit co bude dál..

Jinak ano, v 19:00 dnes ve hře :)

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 13:09 18. Sep 2008
by Istvan
Krata wrote:Chování nového velitele je jen z hecu vašeho DM :D .. nechte se překvapit co bude dál..
Je novej potrbuje se predvest, ja mu to neberu... 8) rad se snim budu vozit po tech cucakach... ale já stary mazak devaty :wink:

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 15:01 18. Sep 2008
by Marvin
Tak to prrrr! Po Mannym sa ziadny novy protekciou dosadeny velitel vozit nebude!!! :mrgreen:

Inak dnes uz pridem urcite, na siedmu som tam ... mimochodom kde? Priamo v Alwarieli? Alebo kde sa mam hlasit?

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 15:46 18. Sep 2008
by Krata
Jasně, v Alwarielu

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 16:10 18. Sep 2008
by Žorž
kucik wrote:
Žorž wrote:...
Jen mazej do hry. Ja ti budu o obranyschopnosti CSR povidat klidne v hospode. :D
To beru!

Ale tento díl HISTORIE.CS není unikátní jen tím, že postihuje téma, ve kterém se pořádně nimrám tak od června, ale hlavně se zdá, že se pozvaní dějepravci budou přít a snad i hádat! Není nic lepšího!

Člověk si nejvíc ujasní informace, když poslouchá dva nadšence, co se přebíjej argumentama jak kartama. Třeba probenešisti a protibenešisti bývají vděční klauni. :) Holt fascinující, obvykle se normální historici jenom nezáživně doplňujou a přikyvujou si, ať je téma sebezajímavjší...a to je leda skvělá ukolébavka. Ale jak se postavěj proti sobě, respektive je přizván i nějaký konfliktní blbec nebo komunista (rozuměj parchant) jakéhokoliv druhu, hned debata má říz! Třeba pokusy slušných lidí hájit fakta před demagogií mě zvedají ze židle, budí směs nutnostoi obrany pravdy a fascinace, co za neuvěřitelnou propagandu někdo dovede zastávat, nutí házet šlupky od broskví...heh, to sem asi nepatří, což? :D Ale v tomt oej každopádne kouzlo historických debat.

Vážně: Jo, nejspíš si jej nahraju. :mrgreen:

Pokusím se být ve hře akurát, ale každopádně budu tou dobou natolik vyčerpaný, že vedoucí roli budeš skutečně plně muset přijmou ty, Krato. ;) Zatím to nemohu určit, ale doufám, že se mi zdaří asistovat co nejdelší a nejintenzivnější dobu. Ta devátá hodina byl zároveň i odhad chvíle, kdy už budu mít všeho dost a svalím se v limbu na jakýkoliv povrch, nehledě na jeho tvrdost a účel. Přestávám už psát, zbytečně se vysiluju.