Page 2 of 2
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 18:51 18. Sep 2008
by Žorž
"Intervali" zrovna určitě ne.
Ale co se týče procházek po lesích, co já vím, tak normálně agresivnější zvěř na druida a hraničáře prostě neútočí...stejně jako na jejich přátele v družině. Je to dáno tím, že tyto dva ve svém rajónu jezevci a další přemnoženci nepovažují za vetřelce a tolerují je. Tato povolání se mezi chlupatci dokážou pohybovat sama o sobě a nepůsobí na zviřátka jako hrozba.
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 20:17 18. Sep 2008
by monstera
On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 09:43 19. Sep 2008
by DenGrasse
monstera wrote:On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Seš si jistej, že nejseš skřetí druid?

Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 17:06 19. Sep 2008
by monstera
DenGrasse wrote:monstera wrote:On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Seš si jistej, že nejseš skřetí druid?

jistě nejsem, neposlouchaj mne
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 22:56 19. Sep 2008
by Fidorka
Krata wrote:čim maj hraničáři a druidi víc bodů v Porozumění zvířatum, tim na něj neutočí více zvěře.. samozřejmě když zautočíš tak se na tebe vrhnou

Jen maličkaté upřesnění a pár reálných postřehů ze života druidky v přírodě. Je pravda , že čím je vyšší Porozumění zvířatům tím méně zvířat má druid červených , ale zároveň hraje velkou roli i level druida. Takže i když Sovička má hody na Porozumění na 45 nedokáže v lokaci "namodrat" víc zvířátek než je její aktuální počet levelů.
Další důležitá věc je po příchodu do lokace chvilku počkat na místě a nechat zvířátkům čas "ucítit druida" a zklidnit se , rovnou běžet zkrz smečku lítých vlků a doufat , že jsou po večeři a mají fajn náladu ... špatný nápad.
A ještě jedna zajímavost je , že pokud druid jde s přítalíčkem a k němu si ještě přibral přes Porozumění další zvíře tak se počet zvířátek , která lze v lokaci "namodrat" ještě snižuje. Není to přesně o -2 (přítelíček+přibrané zvíře) , ale záleží na síle přibraného zvířete. Je opravdu znát rozdíl mezi černou kočičkou ze vsi a samicí sněžného tygra na počtu přátelských zvířatek v lokacích. Prostě větší masožravci = více nervozních zvířátek.
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 12:35 28. Sep 2008
by jaara
Zvláštní postřehy

Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje

.
Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 14:06 28. Sep 2008
by Aznar
jaara wrote:Zvláštní postřehy

Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje

.
coz je stejne jenom docasny stav
kdy ze je ten dalsi sraz v plzni?

Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 19:26 28. Sep 2008
by Pajule
jop házíš myslim porozumění možná se do toho počítá aj moudrost a proti něčemu co má jezevec

s Gem mi taky některý zvířata měli rádi třeba dva jezevci s pěti nebo naopak..

Re: Mirumilovni jezevci
Posted: 20:08 28. Sep 2008
by Fidorka
jaara wrote: Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje

.
Tak bys měl taky vědět , u kterých to nefunguje.

Zimní vlk a Šavlozubé prase jdou nabrat do družiny ( jde tedy o normální zvěř nikoli o magické bestie jak jsou Vrrrci ) , ale vůbec "nemodrají" tedy není u nich nastven hod na uklidnění druidem. Mrkni na to prosím ... dík.