Page 2 of 2

Re: Prestižní povolání

Posted: 14:48 04. Oct 2008
by Phantorris
:lol: V pohodě, já se jenom ptal, protože tu to tema nějak začalo, ale mě se to až tak netýká protože jestli já se někdy dostanu na epic, tak asi nejdřív za rok IR :roll:

Re: Prestižní povolání

Posted: 14:57 04. Oct 2008
by Aznar
featy jsou i docela prehledne v manualu co je ke stazeni na hlavni strance thalie :-)
a pak si to cely muzes v singlu zkusit naklikat :-)