Page 2 of 2
Re: Cena vyuky prestizneho trpasliciho obrancu
Posted: 19:08 13. Oct 2008
by Daanri
No ked si precitam Rejtyho prispevok tak je mi z toho jasne, ze to asi chyba nie je a je to nachval tak nastavene. Myslim, ze staci len poriadne citat a potom sa dozvies vsetko podstatne a nie hned tvrdit, ze niekoho prispevky nie su jak od cloveka.
Re: Cena vyuky prestizneho trpasliciho obrancu
Posted: 19:14 13. Oct 2008
by Neithan1
Daanri wrote:No ked si precitam Rejtyho prispevok tak je mi z toho jasne, ze to asi chyba nie je a je to nachval tak nastavene. Myslim, ze staci len poriadne citat a potom sa dozvies vsetko podstatne a nie hned tvrdit, ze niekoho prispevky nie su jak od cloveka.
no to je sice pravda.. ale ked pisem jak clovek tak myslim aspon trochu kultivovane, z rejtyho odpovedi mi je mimo ine jasne aj to ze nebol dvakrat nadseny ze musi na nieco reagovat.
Ale nebudem uz teda viac rypat.. mozno je to len moj pocit ze zamerne prehananie patri k agresivnemu stylu pisania.
Re: Cena vyuky prestizneho trpasliciho obrancu
Posted: 22:28 13. Oct 2008
by kucik
A nejhorsi jsou trpaslici. Ty mrchy vam vlezou vsude a strasne rychle se mnozi...
To chce sprchu.
Studenou.
Teoretisky by mi prislo fair, ze kdyz nekdo vezme napr:
5 lvl figtera 10 prestizky a zase 5 fightera mel by zaplatit ve vysledku stejne jako druhej, kterej vezme:
10 lvl fightera 10 prestizky.
Ted je to tak, ze za 1. prestup zaplatim X. Za druhej X*1,5. Za treti X*1,5^2 atd... Prestizka je potom Ykrat drazsi a za prekroceni 10. prestizky se zase plati vic.
Kdo chce, muze si za domaci ukol spocitat, jestli plati tvrzeni 1.
