Page 2 of 2
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 02:02 17. Oct 2008
by nomis_b
hm, no a nejakej reopen, tedy jako scriptem nucenej by nepomohl?
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 09:41 17. Oct 2008
by kucik
Mno, reopen vlastně žádnej neni. I v těch scriptech co se používaj (předpokládám, že používaš ty klasický onDisturb) se to provádí pomocí hráče. Truhla se sama od sebe neotevře ani nezavře. Musí to prostě někdo udělat. Můžeš zkusit, jestli funguje to zkopírování objektu, ale hlavní oříšek je v tom, jak zjistit, že ta chyba nastala.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 09:46 17. Oct 2008
by nomis_b
njn nejaky predmet, ktery by po ativovani danou vec "prekopiroval" by taky nepomohl.
Snad jen kdyz se to stane, tak aby nejake DM proste z palety udelalo ten placeabl znova a starej smazalo..
jinak asi vidim zneuzivani (pri jednoduchem kopirovani placeablu) nebo nedokonalost (pri slozitem automat kopirovani)
pomuze proti temhle lagum zestrucneni scriptu? Jak sem sem zjistil, stalo se to pri upravovani polotovaru (tedy ze se jen pridelavaly procenta na predmetu). to je velice jednoduchy script tak zhruba na 100 radku. Nic sloziteho, ale je to jako 1funkce v 2000 radkovem scriptu. pomohlo by to hodit zvlast?
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 10:18 17. Oct 2008
by kucik
Žádný zneužívání mě nenapadá. Navíc by se to mělo provést nějak automaticky. Řekněme desetiminutový zpoždění po otevření, který by to kontrolovalo. Ale imho je zbytečný něco takovýho řešit. Věc se stane sotva párkrát do měsíce důsledkem lagů a neni to nic tragickýho. Crafter se prostě jen přesune k jiný výhni a po restartu je to vyřešený. Kdyby kvůli tomu přišel o nějaký cennosti, tak neřeknu, ale že se jen rozbije jedna výheň, to je fakt prkotina.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 10:40 17. Oct 2008
by Phantorris
Taky si myslim, že to neni nic hroznýho. Co vim tak se to stalo jenom jednou (aspon me se to stalo jednou) a to neni zas tolik a pokud se to nezacne stavat prilis casto tak bych to nechal bejt.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 11:00 17. Oct 2008
by nomis_b
No pro mne to hlavne vyzniva pozitivne, ze za to nemuzu ja
to je halvni vec co sem chtel vedet. protoze jako prvotni bug, ze to opravdu nereaguje na nic, sem mel strach, ze se to nejak divne zacyklilo, ci co.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 12:53 03. Dec 2008
by Jonny
Taková malá chybka, při výrobě slitin neskočí hotová slitina do inventáře, ale zůstane v peci...
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 23:39 03. Dec 2008
by nomis_b
jaj dik za infom. pisu si to do uklonicku.