Page 2 of 7
Re: Q
Posted: 22:26 22. Oct 2008
by Krata
Sigurd by měl počítat se smrtí na jakymkoliv lvl.. prostě smolař

Re: Q
Posted: 08:20 23. Oct 2008
by Krata
Taakže díky za účast, tenhle počet hráčů a různých osobností se mi zamlouval
Další Q plánuju na neděli taky okolo 19:00
Re: Q
Posted: 10:10 23. Oct 2008
by Tretas

no tak na ten další Quest na 100% nedojdu

no nedá se nic dělat. na dalším Questu přeji všem příjemou zábavu!
Re: Q
Posted: 17:20 23. Oct 2008
by fuxxo
noo Lili bude mat teraz dlhsiu pauzu nielen s Q ale aj celkovo s hranim
takze taky ten Q asi velku cast pokracovania prepasnem...
ale ta vcerajsia akcia bola ppc

Re: Q
Posted: 18:53 23. Oct 2008
by Prometheus
Pokracovanie Q by som mal v pohode stihat.Zaujal ma pribeh a celkova myslienka takze urcite sa budem snazit byt pri tom.
Re: Q
Posted: 21:35 23. Oct 2008
by Garett
Tak jestli nevadi neucast na predchozim tak bych se taky pridal:)
Re: Q
Posted: 21:43 23. Oct 2008
by Marvin
Nevadi... staci si prejst najnovsie IC novinky od Kratu + Pribeh od Human wrecka allias Shadi-"Demoni, demoni" a budes v obraze

Re: Q
Posted: 22:26 23. Oct 2008
by Krata
to nepíšeš kvůli tomu že seš dobrák ale aby si každý všiml "hérose Manaze"

Re: Q
Posted: 22:30 23. Oct 2008
by Marvin
Krata wrote:to nepíšeš kvůli tomu že seš dobrák ale aby si každý všiml "hérose Manaze"

psssst

Re: Q
Posted: 22:58 23. Oct 2008
by Neithan1
ja som ti vravel ze to heros je cudne.. kazdemu to uviazne v pamati
Re: Q
Posted: 17:28 29. Oct 2008
by Marvin
Dnes opat pokracuje Q odboja proti demonom. Kto ma zaujem nech sa prida, nezalezi ci ste boli na predchadzajucich alebo nie, ak mate chut zahrat si tak Q zacina o 19:00 v Karathe na namesti.
Re: Q
Posted: 17:48 29. Oct 2008
by Neithan1
Tak z teba je uz DM ?

somnou ratajte
Re: Q
Posted: 18:14 29. Oct 2008
by Krata
můj novej tiskovej mluvčí

Re: Q
Posted: 18:24 29. Oct 2008
by igor
Spíš se zapomněl lognout za správnej account... Kráťa se vydává za Marvina

Re: Q
Posted: 19:00 29. Oct 2008
by Neithan1
Brilantny plan.. cez den Marvin v noci Krata... cez den slovak v noci cech z volajakeho Kolina..malo mi to byt hned jasne ze to mesto je vymyslene, ked som ho nansiel na globuse.. len nechapem ako si stihal prebiehat cez vikendy z hospod na slovensku do hospod v cechach aby si zmiatol obe strany.
Este toto vysvetli a skladacka je uplna.