Page 2 of 3

Re: banditi u karathy

Posted: 18:31 27. Oct 2008
by Krata
2 lvl obyčenej člověk :)

Re: banditi u karathy

Posted: 18:33 27. Oct 2008
by Neithan1
Aznar wrote:
Lord_Berserk wrote:
Aznar wrote:9 ceho? stop nebo snad metru? :shock: nebo nejaky jiny jednotky myslis?
ze by level ? :mrgreen:
fiha tak to slysim prvne ze by se velikost postavy merila na levely :o
a to plati v i realu? by me zajimalo jakej sem ve skutecnosti level :mrgreen:
ja myslim ze to myslel akoze ti postava povyrastla - vytiahla sa na vyssi level..a 12 level je stale vacsi ako 9 level.. tym chcel basnik potvrdit svoj predchadzajuci prispevok v ktorom pisal o levelovom rozdiele medzi obomi vasimi postavami.

Re: banditi u karathy

Posted: 18:36 27. Oct 2008
by Aznar
Neithan1 wrote:...
dekuji za interpretaci, to sem samozrejme pochopil :wink:
jenom se s trochou ironie snazim poukazat, ze level neznamena vsechno :-)

Re: banditi u karathy

Posted: 18:51 27. Oct 2008
by Neithan1
jaj tak.. no nevidel som vtom ziadnu ironiu tak prepac :mrgreen:

a vsetci su 2lvl obycajny clovek, len Krata levelovej teorii nepodlieha.

Re: banditi u karathy

Posted: 18:55 27. Oct 2008
by Žorž
DM postavy maj zpravidla level 1...toť důvod, proč si naši MALOST po vzoru Napoleona, Hitlera, Putina apod... kompenzujeme krutovládou, toužící po poškození všech našich poddaný...eh, hráčů. :)

Re: banditi u karathy

Posted: 20:43 27. Oct 2008
by Krata
Žorž: taky všechno vykecáš :D

Re: banditi u karathy

Posted: 02:23 28. Oct 2008
by kucik
Spawn by se asi zmirnit mel.

Kouzla jsou jen jedna. Co kouzli NPC je stejne, jako kouzli PC.

Re: banditi u karathy

Posted: 08:42 28. Oct 2008
by Aznar
A proc dala banditovi vylepsena neviditelnost do krytu 50%, tedy tolik, kolik dava v NWN standartne, zatimco postavam dava 30%, protoze to je na thalii omezeny?

Re: banditi u karathy

Posted: 09:33 28. Oct 2008
by human_wreck
Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.

Re: banditi u karathy

Posted: 09:54 28. Oct 2008
by Aznar
human_wreck wrote:Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.
timhle to muze byt, to fakt nevim :-)
i kdyz podle vypisu to vypadalo na vic, podle toho jak sem trefoval :mrgreen:

Re: banditi u karathy

Posted: 10:06 28. Oct 2008
by nomis_b
human_wreck wrote:Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.
ee memu kouzlenikovy to i ve vypisu psalo 30% (ale je to par mesicu zpet, mozna se pletu)

Re: banditi u karathy

Posted: 14:49 28. Oct 2008
by kucik
A neni to treba uplne jiny kouzlo? :idea:

Re: banditi u karathy

Posted: 15:01 28. Oct 2008
by nomis_b
to je fakt, to muze byt nejakej ten nadpozemskej vzhled, ci neco co dava 50% treba jen na par kol.

Re: banditi u karathy

Posted: 15:04 28. Oct 2008
by Aznar
ve vypisu to neni, tak to s jistotou rict nemuzu...
ale jinou postavu mam carodejku a vylepsena neviditelnost je docela casto pouzivany kouzlo, ale samozrejme se muzu plest

Re: banditi u karathy

Posted: 21:15 28. Oct 2008
by monstera
Mimochodem, banditi u Karathy jsou na tom asi nějak špatně, již po nekolikáté z nich nevypadl ani zlaťák... Asi budou muset změnit profesi a dělat žebráky....