Page 2 of 3
Re: banditi u karathy
Posted: 18:31 27. Oct 2008
by Krata
2 lvl obyčenej člověk

Re: banditi u karathy
Posted: 18:33 27. Oct 2008
by Neithan1
Aznar wrote:Lord_Berserk wrote:Aznar wrote:9 ceho? stop nebo snad metru?

nebo nejaky jiny jednotky myslis?
ze by level ?

fiha tak to slysim prvne ze by se velikost postavy merila na levely
a to plati v i realu? by me zajimalo jakej sem ve skutecnosti level

ja myslim ze to myslel akoze ti postava povyrastla - vytiahla sa na vyssi level..a 12 level je stale vacsi ako 9 level.. tym chcel basnik potvrdit svoj predchadzajuci prispevok v ktorom pisal o levelovom rozdiele medzi obomi vasimi postavami.
Re: banditi u karathy
Posted: 18:36 27. Oct 2008
by Aznar
Neithan1 wrote:...
dekuji za interpretaci, to sem samozrejme pochopil
jenom se s trochou ironie snazim poukazat, ze level neznamena vsechno

Re: banditi u karathy
Posted: 18:51 27. Oct 2008
by Neithan1
jaj tak.. no nevidel som vtom ziadnu ironiu tak prepac
a vsetci su 2lvl obycajny clovek, len Krata levelovej teorii nepodlieha.
Re: banditi u karathy
Posted: 18:55 27. Oct 2008
by Žorž
DM postavy maj zpravidla level 1...toť důvod, proč si naši MALOST po vzoru Napoleona, Hitlera, Putina apod... kompenzujeme krutovládou, toužící po poškození všech našich poddaný...eh, hráčů.

Re: banditi u karathy
Posted: 20:43 27. Oct 2008
by Krata
Žorž: taky všechno vykecáš

Re: banditi u karathy
Posted: 02:23 28. Oct 2008
by kucik
Spawn by se asi zmirnit mel.
Kouzla jsou jen jedna. Co kouzli NPC je stejne, jako kouzli PC.
Re: banditi u karathy
Posted: 08:42 28. Oct 2008
by Aznar
A proc dala banditovi vylepsena neviditelnost do krytu 50%, tedy tolik, kolik dava v NWN standartne, zatimco postavam dava 30%, protoze to je na thalii omezeny?
Re: banditi u karathy
Posted: 09:33 28. Oct 2008
by human_wreck
Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.
Re: banditi u karathy
Posted: 09:54 28. Oct 2008
by Aznar
human_wreck wrote:Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.
timhle to muze byt, to fakt nevim

i kdyz podle vypisu to vypadalo na vic, podle toho jak sem trefoval

Re: banditi u karathy
Posted: 10:06 28. Oct 2008
by nomis_b
human_wreck wrote:Já si myslím, že to ve výpisu píše 50%, ale kryje to jen 30%.
ee memu kouzlenikovy to i ve vypisu psalo 30% (ale je to par mesicu zpet, mozna se pletu)
Re: banditi u karathy
Posted: 14:49 28. Oct 2008
by kucik
A neni to treba uplne jiny kouzlo?

Re: banditi u karathy
Posted: 15:01 28. Oct 2008
by nomis_b
to je fakt, to muze byt nejakej ten nadpozemskej vzhled, ci neco co dava 50% treba jen na par kol.
Re: banditi u karathy
Posted: 15:04 28. Oct 2008
by Aznar
ve vypisu to neni, tak to s jistotou rict nemuzu...
ale jinou postavu mam carodejku a vylepsena neviditelnost je docela casto pouzivany kouzlo, ale samozrejme se muzu plest
Re: banditi u karathy
Posted: 21:15 28. Oct 2008
by monstera
Mimochodem, banditi u Karathy jsou na tom asi nějak špatně, již po nekolikáté z nich nevypadl ani zlaťák... Asi budou muset změnit profesi a dělat žebráky....